Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawy dla trzy latka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • kasiagie88
    replied
    Odp: Zabawy dla trzy latka

    Ja też jestem za grami edukacyjnymi, np. jest taki popularny piesek z FP.

    Leave a comment:

  •    
       

  • inka1
    replied
    Odp: Zabawy dla trzy latka

    gry edukacyjne są faktycznie niezłe, może nie dają sie wyszalec ale potrafią zająć malucha
    jest dużo takich, które nie tylko uczą kolorow czy literek ale cwicza spostrzegawczość na przykład zgadywanki w rodzaju "Bystrego Oczka"

    Leave a comment:


  • sylciar
    replied
    Odp: Zabawy dla trzy latka

    Od kąd kupiliśmy dzieciom namiocik z tunelami są nim zachwyceni, ganiają się w nim, wnoszą do niego zabawki i kryją się w nim przed mamusią i tatusiem...super zabawa. Jak do nich dołączyłam to po 15 min padałam z sił.
    Bawimy sie również w lepienie z kolorowej plasteliny,starszy synek bardzo lubi wymyślac i lepic zwierzątka, samoloty.
    Malujemy farbkami, robimy pieczątki z dłoni dziecka.
    Gramy w domu w balony a na dworze w piłke.
    Bardzo fajne są też zabawki edukacyjne dzięki nim synek zna wszystkie kolorki i liczy sam do 10 ciu, rozpoznaje cyferki i niektóre literki

    Leave a comment:


  • magdax78
    replied
    Odp: Zabawy dla trzy latka

    Polecam zabawke która zajmie zarowno maluszka ( warynek aby byl juz siedzacy) jak i starsze dziecko- nawet 4 letnie
    Jest to cyferkowy telefinik Fisher-price
    Synek bawi sie nim od prawie 3 tygodni i musze powiedziec ze jest to strzeal w 10
    Telefon jest wielkosci stacjonarnego tel starszego typu, utrzymany w pastelowej kolorystyce. Ma kolka (mozna go ciagnac po podlodze)- maluch cwiczy koordynacje, sznureczek, sluchawke na kabelku i przekrecane plastikowe karteczki.
    Przekrecenie karteczki powoduje wygrywanie piosenki, maluch slucha realistycznych odglosow zwierzat, wybijajac cyfry uczy sie liczb
    Zabawka jest w j.polskim i angielskim Naprawde fajna i posluzy dlugo bo jest praktycznie NIEZNISZCZALNA

    Zabawka nie jest bardzo droga- kosztuje okolo 100zl
    jesli chesz wydac wiecej to moze stoliczek Fishera?

    Leave a comment:


  • KingaKrawczyk
    started a topic Zabawy dla trzy latka

    Zabawy dla trzy latka

    Witam!
    Jako , że moja Zuzia ma juz prawie 3 latka i jest wulkanem energii niedookielznania moze znacie jakies zabawy ktore pozwola jej sie wyszalec i rozwinac jednoczesnie? Nam juz brakuje pomysłów, Zuzi sil niestety nie... Moze starsze mamy z wiekszym doswiadczeniem podziela sie swoja cenna wiedza
       
Working...
X