Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    hejka
    my nadal u mamy,bez wody mozemy byc nawet do odwilzy,,,,ale robimy co mozna aby odpuscil zator...
    do przedszkola mam od mamy blizej niz z domu wiec plus
    Ignas uroczy,a Nadia tez super imie chcialam miec Nadie i Nikodema
    jogobella-jak Majeczka?
    kamila-alpinista przemyslowy zajmuje sie np.myciem szyb w biurowcach-wisi na linach z zewnatrz w takiej uprzezy specjalnej albo kominy czyszcza-takie ekstremalne rzeczy raczej







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      jestem i ja

      itka maryjciu ja bym chyba umarła ze strachu gdyby mój mąż miał taką pracę,rozumiem że Ty chyba też się boisz ale pewnie się już przyzwyczaiłaś,chociaz czy to można się przyzwyczaić? no niewiem ja się strasznie boję dużych wysokości ach wolę nie myśleć bo juz mam w oczach jakis wieżowiec i biedna ja zawieszona tak samo się boję wody,aaa dużo rzeczy to ja się boję
      to u mamy pewnie dobrze a Twój malutki to już do przedszkola chodzi? szybko,pewnie samodzielny facet już

      Sylwia ale masz przystojniaczka w domu,słodziak jak się patrzy! oj fajnie tak "oddelegować" jedno dzieciątko do mamy,chociaż dla mnie tydzień byłoby chyba za długo,rozumiem że Nadia nie pierwszy raz tak u kogoś została bez Ciebie? ja też Julkę zawoże do mojej mamy,przeważnie na sobote ale teraz nie mam czym bo auto sprzedalismy i trzeba siedzieć w domu
      za to nas odwiedzają-wczoraj wpadła moja mama i była az do wieczora i już nie miałam jak wpaśc na internet
      acha,muszę sie pochwalić że moja Natalka się poprawiła w jedzeniu i piciu zupki już trochę lepiej,zrobiłam jej taką gęstszą zupkę taką żeby jej z buzi nie uciekała i jest duzo lepiej no a herbatkę franca mała taką naszą polubiła,dałam jej na spróbunek z łyżeczki i piję to szybciutko zrobiłam jej ta taka z bobovity no i piiije no ale znowu moja mama mówi że moge jej zrobic taką słabszą normalną sage i tez jej od czasu do czasu dać-co sądzicie?

      Kurczę Justyna się nie oddzywa,mam nadzieję że nie wylądowała z małą w szpitalu

      muszę zrzucić na kompa zdjęcia to też pare wstawie

      Skomentuj


        Odp: Termin

        Hej!

        Dzisiaj pokusiliśmy się o spacerek, ale zimno...Brrr...Dzieciaczki całe mordki miały czerwone, ale Nadia przynajmniej pobawiła się z dziećmi, pozjeżdżała z góreczki...
        Teraz jest u niej koleżanka i grają na konsoli na movie

        kamila Często mi się nie zdarza, że gdzieś Nadię posyłam, nie mam rodziny blisko- mama 100 km, teściowa 60 km od nas, ale nie ma problemu, mogę ją zostawić zarówno u mamy jak i u teściowej.Teściowa mnie prosiła, bo stęskniła się za Nusią
        Z teściową to jest taka sytuacja, że jak wróciłam do pracy- Nadia miała wówczas 5,5 m-ca to ona zajmowała się Nadią, więc Nusia jest z nią bardzo zżyta.Dopiero jak zaszłam w ciążę i poszłam na zwolnienie, teściowa przestała się nią opiekować.
        U nas dzisiaj zupka brokułowa z ryżem, Ignaś zjadł aż miło. Ja też robię gęste zupki dla niego.
        Ja bym nie dawała zwykłej herbaty, może koperkową, rumiankową ale czarnej nie, przecież zawiera teinę-ma działanie pobudzające.

        itka bałabym się o męża, gdyby miał taką pracę...ojjjj....

        Jogobella chyba rzeczywiście w szpitalu...

        Miłego popołudnia!


        Skomentuj


          Odp: Termin

          Hey Sylwia,

          a to Nadia u teściowej była? to super ze maja taki świetny kontakt pewnie Nadia to ukochana wnusia Twojej teściowej-własnie ma jeszcze jakieś wnuki czy Wasze tylko? a moge wiedzieć jako kto pracowałaś? to teraz na wychowawczym jesteś? czy jak to tam,ja się nie znam bo legalnie jeszcze nie zdążyłam popracować
          ja tez byłam na polku ale tylko z Julką i powiem Ci że niby jakieś ocieplenie jest ale tylko w telewizorze, zimno jak niewiem,gorzej niz jak były te mrozy tez tylko chwilę byłysmy
          no właśnie,nie będe tej herbaty jej dawać bo nawet i w ciąży przeciez się nie zaleca aby pić jakąś mocną czarną herbate
          uciekam,mąż chce na allegro autka pooglądać

          papa

          JUSTYNKA ODEZWIJ SIĘ!
          MAMY NADZIEJĘ ŻE U WAS MIMO WSZYSTKO DOBRZE...

          Skomentuj


            Odp: Termin

            kamilaNie, teściowa do nas przyjeżdżała, nie widziałam innej opcji, była u nas od poniedziałku do piątku, na weekendy do siebie jeździła.Kochana.Co do wnuków, to oprócz naszych ma jeszcze jednego z tym, że 18-letniegoTeraz póki co skończył mi się macierzyński dodatkowy i wykorzystuję zaległy i bieżący urlop do 24.04, no a potem wychowawczy.
            Pracowałam w Saturn Planet ( wiecie ''Żer dla Skner'') w księgowości, od pon-pt., od 8:00 do 16:30, w sumie praca fajna, tylko klimat w biurze pozostawiał wiele do życzenia.


            Skomentuj


              Odp: Termin

              ja urodziłam prawie 2 tygodnie po terminie cięzko było 9 godzin porodu który w końcu i tak zakończył się cesarką.

              Skomentuj


                Odp: Termin

                cześć!

                Sylwia,to ta Twoja teściowa to marzenie każdej synowej!powtarzam sie,wiem ale to naprawde rzadkość
                Aaa żer dla skner,no to kojarze... a wracasz tam potem?

                Witaj anusia,napisz nam cos więcej o sobie

                ja wpadłam zobaczyć czy są jakieś wieści od Justyny i uciekam bo dzwonił kurier dziś mi przywiozą szafę bo jedna to już za mało (w końcu! bo 3 tyg czekam) i mam kupę roboty a Julia kupę radochy bo wszystkie ciuchy nasze, Natalki i jej wywalone ostało się to co na wieszakach bo już nie dosięgła.....

                miłego popołudnia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Ja dzisiaj nie miałam neta cały dzień, jutro cosik naskrobię. Dobrej nocy Kobietki:*


                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    hej
                    u nas nasypalo sniezku i cieplej sie zrobilo rano -1ach od razu chce sie zyc
                    nadal u mamy siedzimy ale jutro jade sprawdzic jak z woda moze odpuscilo.
                    a co do mojego meza tez sie boje za nic bym na gore z nim nie weszla ale to jego pasja wiec niech sobie ma ...
                    justyna-odezwij sie...
                    milego dnia dla wszystkich uciekam dzis nasz pierwszy balik w przedszkolu musze sie uszykowac he he







                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      hej kochane ja tylko przelotem bo po ciuchy wpadłam. My niestety w szpitalu zapalenie oskrzeli a dziś jeszcze biegunka masakra przewidziany pobyt co najmniej do soboty więc jak wrócę to się odezwę ale jednym słowem zabić to mało w tym szpitalu

                      Zdrówka dla was

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        trzymajcie sie kochani
                        usciski dla dzieciaczkow







                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Hej!

                          U nas fajny dzionek. Była znajoma z córeczkami. Starsze się ładnie razem bawiły, a młodsze tak się fajnie zsynchronizowały, że nawet spały w tym samym czasie- jest między nimi 3 m-ce różnicy.

                          jogobella ojjj...to współczuję tego szpitala,tak podejrzewałyśmy, że trafiłyście do szpitala skoro się nie odzywasz.
                          Oby jak najszybciej Majka doszła do siebie. Biedactwo.

                          kamilajak tam szafa??? Już ciuszki ułożyłaś?Pochwal się, co za szafę kupiłaś?

                          itkajak się udał bal w przedszkolu...?

                          Miłego wieczorka!


                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            bal byl naprawde super
                            ale moj synus stwierdzil ze jest za glosno i bawil sie tylko na poczatku,ale i tak bylo fajnie
                            gdyby nie moje oslabienie i migrena wogle bym zaliczyla wieczor do super udanych
                            jak dobrze ze juz weekend za godzinke uciekam z pracy i luz az do wtorku he he
                            milego dnia dla wszystkich







                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              cześć dziewczyny!
                              Mam już moją szafunie,jestem baaardzo zadowolona,w końcu mam gdzie układać ciuchy bo jedna szafa na 4 ludzi to o wiele za mało a na dodatek 3 baby
                              i trochę mi zeszło z tym bo zrobiliśmy małe przemeblowanie i trzeba było to wszystko posprzatać,wiecie same....

                              Na początek Justyna uściski dla Was,trzymajcie się dzielnie i oby Majeczka jak najszybciej wyzdrowiała i żebyście wróciły do domu
                              domyślam się jak tam Wam jest,z Julą byłam jak miała 2 latka,bez komentarza jak sie traktuje rodziców i dzieci......

                              Itka cierpisz na migrene? to współczuję ! a byłaś u lekarza? nie bagatelizuj tego....a może to co innego? nie chcę cię nakręcać ale u mnie okropne bóle głowy to były początki ciązy....potem przeszło a przyszło wiadomo co innego
                              ja też już się nie moge doczekać takich bali szkolnych z moją córcią

                              Sylwia fajnie że masz koleżanki które Cię odwiedzają i jeszcze dzieciate to podwójnie fajnie dzieciaczki się bawia a mamy plotkują
                              ja niestety nie mam tu na miejscu koleżanek,trzeba pokonywać km żeby się odwiedzać a z tym różnie

                              co porabiacie?
                              ja juz trochę posprzątałam została mi tylko łazienka

                              a mamuski robicie coś na walentynki? jakieś prezenty czy wypad? my chyba wyskoczymy sami na jakąs pizze albo w domu jakąs superaśną kolacyjke

                              miłego dnia

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Witam witam i o zdrówko pytam

                                My już w domku choć jeszcze kaszelek został ale oskrzela i płucka czyste. oj nie macie pojęcia jak się cieszę że jestem w domku może w końcu się wyśpię.co do lekarzy i pielęgniarek to szkoda słów, ale opowiadać chyba nie muszę bo raczej każda wie co to państwowa służba zdrowia. Najlepsze jest to że Majka ma 8,5 kg i została można to nazwać zwyzywana od grubasów jedna nawet stwierdziła że mamy jej dietę zrobić po prostu parodia.

                                A słyszałyście o tym jak matka urodziła dziecko w domu i je spaliła w piecu centralnym i to kilka kilometrów od nas normalnie włos na głowie się jeży co to się dzieje ostatnio, a najlepsze że grozi jej od 3 miesięcy do 5 lat tylko . Jakby tego było mało to jak leżałam w szpitalu przywieźli do szpitala dwójkę dzieci 2 i pół letni chłopiec i ok 4 miesięczna dziewczynka policja zabrała je pijanej matce która wieczorem w ten mróz spacerowała po dworze. oj ja przez ten tydzień tyle widziałam i słyszałam że normalnie dość mam powoli dla przykładu jedną z drugą powinni ukarać tak że by się bezmyślnym babskom odechciało głupot delikatnie mówiąc

                                Co do walentynek to chyba zabiorę męża na kolację do chińskiej knajpki ale to troszkę w późniejszym czasie bo przez pierwsze kilka dni nie chcę z małą wychodzić bo jeszcze ma kaszelek

                                A co dziś porabiacie ja mam w planach troszkę odpocząć i dojść troszkę do siebie tydzień w szpitalu to stanowczo za dużo

                                Miłego popołudnia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X