Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

potrzebna rada

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    potrzebna rada

    Szukam przedszkola dla mojego synka. Nie wiem czy wybrać przedszkole prywatne czy państwowe? Gdzie mu będzie lepiej?
  •    
       

    #2


    Sprawdz najpierw przedszkola panstwowe w okolicy, sprawdz mozliwosc przyjecia, opinie o pzedszkolach znajdziesz na forach. I jesli nie masz dobrego panstwowego zacznij szukac wsrod prywatnych
    D

    Skomentuj


      #3
      Hmm.... to zależy czego oczekujesz. Jesli chcesz aby grupa była liczna i bardziej nastawiona na zabawę jak i mniejsze koszta miesięczne to zdecydowanie przedszkole państwowe, jednak dostanie się do takiego przedszkola wiąże się "trudniejszą rekrutacją" a co za tym idzie większymi nerwami Zaś przedszkole prywatne... no cóż wiadomo,że droższe.
      za to mniej liczne grupy i można sobie wybrać na co szczeglnie grupa ma być ukierunkowana (językowa, sportowa, plastyczna).
      Także decyzja dość trudna, powodzenia

      Skomentuj


        #4
        Napisane przez Basia101 Pokaż wiadomość
        Szukam przedszkola dla mojego synka. Nie wiem czy wybrać przedszkole prywatne czy państwowe? Gdzie mu będzie lepiej?
        Witaj Basiu, czy już zdecydowałaś się na jakieś przedszkole?

        Skomentuj


          #5
          Jeszcze nic nie wymyśliłam...zawsze coś przeszkadza tzn. czegoś brakuje jednemu a w drugim to jest i tak w koło....

          Skomentuj


            #6
            moj synek ma 4 miesiace ale juz teraz zaczynam sie zastanawiac przed przedszkolem. jak na razie przewaza panstwowe. ja chodzilam do zlobka i przedszkola panstwowego. i bylo fajnie
            Pozdrawiamy!

            Skomentuj


              #7
              Ja do przedszkola dam panstwowego a to tylko dlatego pewnie, ze tesciowa w nim pracuje
              Bartuś 26.06.08
              Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Basiu nie mozna tez tak chronic tych naszych malenstw wprywatnym kultura itp a pojdzie do szkoly i go zdepcza musisz go uczyc zeby nie dal soba pomiatac ale tez zeby nie byl złosliwy i nie pomiatal innymi.ja wiem jak to jest cale zycie niesmiala i wszyscy mnie zawsze deptali musimy uczyc nasze dzieci przetrwania w tym chamskim swiecie nawet sobie nie wyobrazacie jakie tera przedszkolaki potrafia byc zlosliwe opryskliwei wulgarne koszmar to wola o pomste do nieba
                Wikunia 04.08.2008r

                Skomentuj


                  #9
                  niunia masz racje ja nie raz szlyszalam jak takie przedszkolaki sie potrafiaja wyslawiac-az uszy puchna

                  Skomentuj


                    #10
                    a co do kultury dzieci, a za czym idzie ich rodzicow to i w prywatnym i panstwowym znajda sie wszystkie rodzaje, bo ludzie z kasa nie rowna sie ludziom z klasa.czesto dzieci ludzi z kasa sa gorsze od dzieci z patologii.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ano bo dzieci z kasa to wogle rodzicow nie maja, ktorzy ciagle zapracowanie a nie wiedza co z wlasnym dzieckiem sie dzieje

                      Skomentuj


                        #12
                        No dokladnie - mysla ze szkola dzieci wychowa.A dzieciaki z prywatnego sektora czesto uwazaja sie za lepsze.
                        Mysle ze nie zaleznie od tego czy prywatne czy panstwowe - wazna kadra. Zdarzaja sie super przemile Panie w panstwowym i "heksy" z prywatnego. Zdarza sie i odwrotnie.
                        Niestety ciezko bedzie Ci znalezc miejsce dogodne w 100 %. Spisz sobie na kartce wymagane przez Ciebie cechy przedszkola, reszta cech moze okazac sie nie taka zla

                        Skomentuj


                          #13
                          Przedszkole

                          Poszukiwałam dobrego przedszkola w swojej okolicy w internecie trafiłam na pomocny katalog, http://przedszkole.katalog.com.pl , znalazłam tam przedszkole, które mi odpowiada.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Przedszkole

                            A jakie konkretnie? Ja właśnie szukam przedszkola dla córki. Myślałam o http://www.babyenglish.edu.pl/page/maluchy To przedszkole polsko-angielskie. Mała miałaby na pewno lepszy start jeśli chodzi o angielski. Dla mnie to bardzo istotne bo widzę chociażby po swojej pracy, że ten jezyk to przyszłość.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Przedszkole

                              Przedszkole, ale w jakim mieście? Mój synek chodzi w Poznaniu do przedszkola nr 29. Mają tam piękny plac zabaw! W dużej mierze ten aspekt mnie przekonał.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X