Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

bezpieczne.dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    bezpieczne.dziecko

    Witamy,
    Program TVN Uwaga! poszukuje rodziców chętnych do wzięcia udziału w reportażu na temat zapewniania bezpieczeństwa swoim dzieciom. Poszukujemy rodziców, którzy zaprezentowaliby nam swoje postawy, zarówno tych, którzy w szerokim zakresie stosują różne metody zapewniania swoim dzieciom bezpieczeństwa (np. usługi lokalizacyjne w telefonach komórkowych itp), jak i tych, którzy wyznają zasady "wolnego chowu". Zachęcamy do kontaktu mailowego na adres dziecko.bezpieczne@gazeta.pl
    Pozdrawiamy,
    Ania Monkos, Agata Maszewska
  •    
       

    #2
    Odp: bezpieczne.dziecko

    O tak, bezpieczeństwo jest ważne i dobrze jest uczyć dzieci bezpiecznych zachowań. Dobrym wyjściem do takiej nauki będzie na pewno strona z zabawami, którą stworzyli nasi pedagodzy: Kraina Bezpieczeństwa PZU.
    Dla nas rodziców najważniejszą sprawą jest dawanie szczęścia dzieciom. Dla dzieci nawet jeśli tego nie wiedzą, najważniejszy jest rozwój. Wspieramy ten rozwój poprzez codzienne wspólne zabawy.
    Gry dla dzieci Angielski dla dzieci Zabawy dla dzieci Bajki dla dzieci

    Skomentuj


      #3
      Odp: bezpieczne.dziecko

      Kiedyś oglądałam program o tym,że aby zwiększyć bezpieczeństwo naszych dzieci,powinniśmy kupić dla nich nadajnik GPS( był on chyba w formie nadajnika w opasce) i dzięki temu możemy wiedzieć gdzie znajduje się nasze dziecko. Co o tym sądzicie?

      Pozdrawiam

      www.amko.com.pl

      Skomentuj


        #4
        Odp: bezpieczne.dziecko

        Pomysł całkiem niezły,ale chyba sie nie sprawdzi,bo same koszty związane z kupnem takiego urządzenia będą duże,co zniechęci większość rodziców.

        Skomentuj


          #5
          Odp: bezpieczne.dziecko

          Szczerze jestem ciekaw jakie są koszty takich urządzeń GPS. Choć podejrzewam, że za jedno takie można by kupić z pięć nokii 3310 i dać dziecku tylko do kontaktu z rodzicami...

          @ciufcia: Znam, gram i polecam :-)

          Skomentuj


            #6
            Odp: bezpieczne.dziecko

            Napisane przez Tomi_pl Pokaż wiadomość
            Pomysł całkiem niezły,ale chyba sie nie sprawdzi,bo same koszty związane z kupnem takiego urządzenia będą duże,co zniechęci większość rodziców.
            Nadajnik GPS w obecnych czasach nie jest już tak bardzo drogi. Tutaj jest przykład od firmy ikol.
            A raz kupiony moduł może służyć nie tylko do zapewnienia bezpieczeństwa dziecku, ale może być używany do zabezpieczenia np. bagażu na lotnisku, jakiś cennych przesyłek wysyłanych pocztą, a nawet lokalizować własny samochód.
            Wydaje mi się to bardzo fajnym i przydatnym gadżetem

            Skomentuj


              #7
              Odp: bezpieczne.dziecko

              Ciekawa jestem , jak rozwinął się temat. Ważne jest bezpoieczeństwo naszych dzieci tym bardziej że świat jest coraz bardziej niebezpieczny.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: bezpieczne.dziecko

                A ja myślę, że jednak taki nadajnik GPS to już trochę przesada. Nie ma co wpadać ze skrajności w skrajność. Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze, ale w granicach rozsądku.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: bezpieczne.dziecko

                  Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                  A ja myślę, że jednak taki nadajnik GPS to już trochę przesada. Nie ma co wpadać ze skrajności w skrajność. Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze, ale w granicach rozsądku.
                  Mi też się wydaje taki nadajnik przesadą. Wiadomo ze na dziecko czyha mnóstwo niebezpieczeństw ale tak już jest na świecie ale nie mozemy popadać w paranoje

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: bezpieczne.dziecko

                    Bo taki nadajnik to już trochę obsesja. Owszem musimy zapewnić dzieciom bezpieczeństwo, ale w granicach zdrowego rozsądku. Zwłaszcza, że to tyle kosztuje.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: bezpieczne.dziecko

                      taka całkowita kontrola jest przesadnia. ja bym na pewno czegoś takiego nie kupiła dla dziecka .

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: bezpieczne.dziecko

                        A poza tym nie można też pokazywać dziecku, że rodzic się tak bardzo boi, wszędzie czyha na niego zło i ma uważać na wszystko wokół.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X