Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czego nie lubią nasze dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czego nie lubią nasze dzieci

    Jakich rzeczy nie znoszą wasze dzieci?
    moje dziecko nie nienawidziło leżakowania i zupy ogórkowej
  •    
       

    #2
    Odp: Czego nie lubią nasze dzieci

    moja córka jeśli o jedzenie jest z tych co chyba wszystko lubi.nie, jednak jest coś co nie zje-flaki.uwielbia kalafiora i gdyby się dało to może jeść każdego dnia leżakowania nie lubiła i n ie musiała spać w przedszkolu.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czego nie lubią nasze dzieci

      2 tygodnie temu okazało się, ze moja córeczka nie lubi ... przedszkola chodziła tam przez 2 lata i była zadowolona - sama rano wstawała i pośpieszała aby jak najszybciej być na miejscu aż nagle ... pojawienie się w pobliżu drzwi do przedszkola wywołuje łzy i smutek ogromny. No i jak się spodziewacie mamy problem

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czego nie lubią nasze dzieci

        A może w przedszkolu ktoś jej dokucza?pani krzyczy? itp.porozmawiaj z wychowawczynią koniecznie

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czego nie lubią nasze dzieci

          Jeśli chodzi o jedzenie to sera żółtego,kiełbasy,dżemu,nutelli.No a teraz nie lubi ubierac się,bo zimno na dworze.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czego nie lubią nasze dzieci

            Mój synek niecierpi myć głowy i ubierać się. Choć ma dopiero 10 mies. to już ma porządnie wyrobiony charakter i bardzo lubi stawiać na swoim.
            Nie cierpi jak mu się coś zabiera (co np. długo próbował zdobyć...np. wdrapywał się na kanape po pilota a tu chyc mama w chwile go przechwyciła..)

            Carma porozmawiaj z córeczką bo może ktoś jej tam wyrządził krzywde lub sprawił jej przykrość. Być może ktoś skrytykował jej zachowanie i teraz kojarzy te miejsce z nieprzyjemnym doświadczeniem. Trzymam kciuki za malutką. I powodzenia w rozmowie. Pozdrawiam
            [

            Skomentuj


              #7
              Czego nie lubią nasze dzieci

              Nasz synek nie lubi chodzic bez papci, nawet jadąc w gości musimy mu je zabierac
              Doriaś ur.17.03.2008




              Tristaś ur. 11.03.2010

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czego nie lubią nasze dzieci

                Witam! Moje dzieci z kolei nie lubią naleśników z serem, nie lubią siedzieć w domu, pozdrawiam

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czego nie lubią nasze dzieci

                  Witajcie,
                  Moja córeczka (21 miesięcy) nie lubi, gdy rozmawiam przez telefon Złości się, jeżeli nie ustawię na głośnomówiący.
                  Nie lubi też być brana na ręce przez obcych, nie lubi owadów (głównie much), gardzi brokułami
                  Chyba łatwiej byłoby napisać mi, co lubi, bo takich rzeczy jest więcej

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czego nie lubią nasze dzieci

                    U nas chodzika przedstawiającego samochód zawsze trzeba za rączki

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czego nie lubią nasze dzieci

                      Moje dzieci też najchętniej cały dzień siedziałyby na dworze.Jak jest ładna pogoda to jest problem zeby wróciły do domu.Synek bardzo nie lubi wiatru,jak mocniej zawieje to ucieka na ręce.Co do jedzenia to dośc dużo rzeczy lubią jeśc,no może oprócz niektórych mięs na obiad np. kotlety z serem,gulasz.




                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Czego nie lubią nasze dzieci

                        Mój Mateuszek nie lubi zupy pomidorowej, w ogóle pomidorów nie lubi i o dziwo chleba! Leżakowanie tez nie nalezy do ulubionych zajęć

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Czego nie lubią nasze dzieci

                          moje dziecko nie je, nie jadło i jeść raczej nie będzie- masła i margaryny. Nie ma szans by zjadlo posmarowany chleb. Również gdy jechał na kolonie musiałam to bardzo wyraźnie zaznaczyć.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Czego nie lubią nasze dzieci

                            arizona78 - to całkiem jak mój Jaś.
                            Na śniadanie je albo suchy chleb ,albo suchy chleb i żółty ser i jakąś szynkę - ale wszystko osobno. Jak tylko mu posmaruje masłem to pluje ,albo w ogóle nie chce tknąć.

                            __
                            Ogólnie co do tematu to chyba szybciej byłoby mi powiedzieć ,co Pan-Jan lubi. Bo nie lubi bardzo wielu rzeczy.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Czego nie lubią nasze dzieci

                              Mój synek nalezy do tych wszytkożernych, jedyne, za czym nie przepada to sałata i żurek, chociaż na stołówce szkolnej czasem zje i to.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X