Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ketchup w przedszkolu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • aniakatowice
    replied
    Odp: ketchup w przedszkolu

    hehe, no wlasnie mialam pisac, ze ja bym sie bardziej martwila parówką niż ketchupem...

    Leave a comment:

  •    
       

  • Chemical
    replied
    Odp: ketchup w przedszkolu

    Luśka ma 3 lata i nie lubi ketchupu, ale jakby lubiła to bym z tego tragedii nie robiła, więcej syfu jest w tej parówce, niż w ketchupie...

    Leave a comment:


  • itka29
    replied
    Odp: ketchup w przedszkolu

    Moj synek ma15m-cy dostaje sporadycznie dodatki do kielbasek np.ketchup uwazam ze to nic zlego musi poznawac nowe smaki)

    Leave a comment:


  • czacza
    replied
    Odp: ketchup w przedszkolu

    Amelka ma 1,5 roku i dałam jej do spróbowania ketchup i zasmakował jej, je parówki same ale dziś dałam jej odrobinkę ketchupu, jadła widelcem i zamaczała sobie w tym kleksie, ja też uważam że dzieci jadają większe świństwa i nie widzę, żadnych przeciwwskazań do dodawania a małych ilościach ketchupu..

    Leave a comment:


  • poka
    replied
    Odp: ketchup w przedszkolu

    moja córka właśnie uczęszcza do przedszkola w którym ja gotuję i zajmuję się układaniem jadłospisu. w naszym przedszkolu parówki podawane są raz w miesiącu czasami może dwa ale tylko ze względu na to że dzieci chętnie je jedzą ( jest zjedzone śniadanie w 100%) a o ketchup same wręcz się upominają co świadczy o tym że muszą dostawać i jeść go również w domu.chciałam poznać wasze zdanie gdyż ja uważam że dzieci powinny dostawać wszystko i wszystkiego spróbować ale oczywiście z umiarem dzieci muszą poznawać różne smaki i same ocenią czy im to smakuje czy też nie

    Leave a comment:


  • SyEla
    replied
    Odp: ketchup w przedszkolu

    my jemy taki ketchup....a w przedszkolu jak patrzyłam to parówki jedzą raz na 2 tygodnie....myślę ze dzieci jedzą gorsze rzeczy niż ketchup Te całe pianki, lizaczki, chipsiki...

    Leave a comment:


  • pieczulka
    replied
    Odp: ketchup w przedszkolu

    ja jestem z tych co nie popadaja w skrajnosci,
    u mnie idzie malo keczupu, i jezeli Gabrys(2,5) dostaje np parowki (co zdaza sie przecietnie 5-8 razy na miesiac,) to je albo z keczupem albo z musztarda, czasem z chrzanem, same mu slabo wchodza, pozatym widzi jak tata je z dodatkami to on tez ...
    czasem dostanie chleb z serem i keczupem , jak nie mam nic wiecej , zeby nie byly takie suche.
    kupuje dobrej jakosci i bez konserwantow.czesto uzywam takiego jak kolezanka ponizej pokazala,ale czasem je nasz
    co prawda ma ocet ale w tak sladowych ilosciach spozywany nie szkodzi.
    wiadomo ze wszystkim trzeba miec umiar.

    a mlody jeszcze nie chodzi do przedszkola
    Last edited by pieczulka; 28-10-2010, 18:22.

    Leave a comment:

  •    
       

  • poka
    started a poll ketchup w przedszkolu

    ketchup w przedszkolu

    7
    2 lata
    42,86%
    3
    3 lata
    42,86%
    3
    4 lata
    14,29%
    1
    nie powinny
    0,00%
    0

    The poll is expired.

    czy w przedszkolach do których uczęszczają wasze dzieci podawany jest ketchup np. do parówek? co wy na ten temat sądzicie?
       
Working...
X