Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nauka literek dla trzylatka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nauka literek dla trzylatka

    Cześć!
    Chciałbym pomóc mojemu synkowi w nauce czytania. Mimo, że ma dopiero trzy lata to widzę, że jest zainteresowany, że pyta, próbuję zapamiętywać poszczególne litery. Chciałby to jakoś rozwinąć i go wspomóc. Czy możecie polecić mi książeczki dobre do nauki literek i czytania? Mamy CzuCzu i KicięKocię, ale nie do końca się nadają. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie propozycje.


    -------------
    xxx
    Last edited by gagatka; 13-01-2021, 12:05. Powód: link

    #2
    Hej! My mamy fajną książkę, którą mój synek bardzo lubi. Jest to "Książka Literkowa" . Książka jest bardzo ładnie wydana, strony są grube i solidne, a litery wielkie i takie, jakby... szydełkowe Mój Mały bardzo lubi ją przeglądać. Do tego można jeszcze kupić puzzle - mamy je!, które wyglądają dokładnie tak samo, jak książka. Tzn. litery. Puzle to alfabet i te litery wyglądają, jak te w książce, czyli są szydełkowe. Czytałam niedawno, że na rynku pojawią się też takie litery szydełkowe. Takie duże, wycięte. Oczywiście je zakupię, bo wydaje mi się to całkiem fajną sprawą, pomocną w nauce literek. Mój synek ma 5 lat i obecnie sam sięga po tę książkę, bierze kartke i patrząc na litery w książce, próbuje sam pisać. Wychodzi mu to

    Skomentuj


      #3
      Dla małych dzieci naukę literek zaczęłabym od zakupu zabawek edukacyjnych dla dzieci xxx. W sklepie internetowym Sklep SOS jest specjalna zabawka, która pomaga w nauce literek na podstawie skojarzeń. Dziecko oswoi się z widokiem liter i będzie mogło je kojarzyć z konkretnymi przedmiotami, które się rozpoczynają na daną literkę.
      Last edited by gagatka; 30-03-2021, 13:43. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Też poczytam, dzięki za propozycje

        Skomentuj

               
        Working...
        X