Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Samotny Rodzic I Jego Święto w Przedszkolu ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Samotny Rodzic I Jego Święto w Przedszkolu ...

    W Przedszkolu oprócz świąt Gwiazdkowych i zajaczka wyprawiany jest także Dzień Dziecka,świeto Mamy i Dzień Ojca- Jak w przypadku Dnia Ojca lub Matki zachowuje się drugi z rodziców Waszego Malca,zakładając ,że jesteście samotnie wychowującymi rodzicami.?
    Czy nie mieszkający z Wami Ojciec dziecka lub Mama w przypadku odwrotnym przychodzi do przedszkola na Swoje Święto ? Jak wytłumaczyc dziecku( w moim przypadku akurat) ,że Tata nie przyjdzie bo...no właśnie bo co?jak to powiedziec by dziecka nie skrzywdzic ( gdy prawde znamy tylko my,że ojciec ładnie ujmujac nie ma czasu),by inne dzieci nie mowiły" a Twoj Tata nie przyszedł" itp....czy w zamian rodzica przychodzi babcia,kuzynka,w zamian taty brat,wujek itp czy dzielnie wspieracie dziecko w pojedynkę?

    #2
    Odp: Samotny Rodzic I Jego Święto w Przedszkolu ...

    U nas zawsze jest problem z Dniem Babci i Dziadka, ponieważ mieszkają daleko od Poznania i jeszcze na dodatek problem z dojazdem bo to przecież styczeń.
    Jeden rok nie posłałam córki na tą imprezkę (zawsze organizowane są po południu), a kolejny rok ja "robiłam jako babcia". Córka ucieszyła się że ktoś przyszedł, nawet jeśli to nie byli jej dziadkowie.
    Było dziecko, do którego nikt nie przyszedł i kiedy był moment wręczania laurek dziadkom strasznie się rozpłakało bo nie miał do kogo podejść i przytulić się( wręczyć laurke)

    Skomentuj

           
    Working...
    X