Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Specjalna wyprawka dla małych debiutantów.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Dolores_25
    replied
    Odp: Specjalna wyprawka dla małych debiutantów.

    Ja również jestem na bieżąco z tego typu nowościami i gadżetami dla naszych maluszków. Przecież właśnie są po to, żeby nam ułatwić wiele rzeczy. Owszem, gadżety są fajne. Jednak szczególną uwagę zwracam na suplementy diety przeznaczone dla dzieci. Na bieżąco śledzę nowości, a tu dzieje się naprawdę wiele. Ostatnio odkryłam bardzo fajny preparat o sympatycznej nazwie GwiazdoSprytki. Suplement oparty na kwasach z grupy omega-3 pomaga w rozwoju mózgu i uczeniu się. Moje dziecko uwielbia je. Ma pyszny pomarańczowy smak, ale przede wszystkim zapewnia odpowiednią ilość składników odżywczych w diecie dziecka.

    Leave a comment:


  • OlkaG87
    started a topic Specjalna wyprawka dla małych debiutantów.

    Specjalna wyprawka dla małych debiutantów.

    Kupiłam kilka dni temu specjalne mazaki przeznaczone już dla dzieci od 18 m-ca życia. Sa bardzo grube i mają celowo spłaszczone końcówki tak, ze dziecko nie może już ich wcisnąć, jak to sie często dzieje przy zwykłych mazakach. Sa też specjalnej grubości długopisy, ołówki i kredki z "antypoślizgowymi" obudowami, aby malcowi nie wypadały z rączki.
    Co myslicie o tego typu "wynalazkach"? Kupujecie swoim debiutującym przedszkolakom? Jakie są Wasze opinie - czy te przybory rzeczywiście ułatwiają naukę pisania, są pomocne czy tez nie?
       
Working...
X