Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Specjalna wyprawka dla małych debiutantów.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Specjalna wyprawka dla małych debiutantów.

    A zabij nie mam pojecia juz dawno nie byłam w takim sklepie ale mysle ze dwie dychy...albo lepiej a rozpuszczalnik? ale wiesz jest taki płyn do rozpuszczania farb i powłok po sidoluxach -cleanlux pytaj w sklepach społem kosztuje 6.40 ,wczoraj malowalam sciane w pokoju i chlapło mi na sofe i akrylowke do scian zprałam i podłoge myje.Trzymam ten płyn jak relikwie nawet po terminie jest dobry.
    Last edited by koliberek71; 01-11-2011, 18:10.


    Skomentuj


      #17
      Odp: Specjalna wyprawka dla małych debiutantów.

      u nas w ruchu grube swiecowki, kupione pod domem, ale sie zdziwilam gdy wsrod 12 kolorow nie bylo niebieskiego...
      (bambino sa fajne w rysowanu ale wlasnie to lamanie sie ... wrrrr.. a grubych nie widzialam.połamane i schowane )
      trójkątne kredki i to wszystko co mam na wierzchu bo niestety Gosia okazała sie polykaczo zjadaczem wszystkiego co sie da...

      okazjionalnie flamastry z gruba zaokraglona glowka - ale sie na nich zawiodlam - z biedronki , kilka kolorow sie wcisnelo, wcale latwo sie nimi nie rysuje, i z rak nie schodza za szybki jak inne co u znajomej widzialam, ale i tak musze chowac bo rece po lokcie umalowane i kolory powysysane...

      szalem sa ksiarzeczki do zmazywania z flamastrami do bialej tablicy - w kolko rysowanie zmazywanie... a i z rak te flamastry dobrze schodza.

      no i kroluja akwarele, przez chwile zwatpienie mnie ogarnelo czy nie lepsze sa plakatowki , ale ja mam jedno opakowanie akwareli od ponad 2 lat (juz prawie zuzyte) i kolory wystarczy przemyc i dzialaja, a jednak plakatowe sie mieszaja i potem tylko szarobure, mam jeszcze takie do malowania palcami ale moi wola pedzelkami, i pedzelek w ksztalcie wachlarza robi furore, pelno motyli wszedzie

      a jeszcze mam mate do "malowania" woda ze stepelkami i "pedzelkiem" to na codzien uzywaja (zakupione ze wzgledu na zjadanie wszystkiego przez Gosie zeby Gabrys nie byl pokrzywdzony zadszym kontaktem z malowaniem)

      Skomentuj

             
      Working...
      X