Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cena czy jakosć?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cena czy jakosć?

    Na co stawiacie kompletując wyprawkę dla dziecka - na niską cenę czy na jakość produktu? Spotkałam się z plecakami za 300 zł, z piórnikami za 100 zł... Warto kupcowa takie drogie przybory? Czy wysoka cena zawsze jest adekwatna do jakości? Czy tez lepiej zrobić za 300 zł zakup całej wyprawki w hipermarkecie?
    Jestem ciekawa Waszych opinii.


  •    
       

    #2
    Odp: Cena czy jakosć?

    myślę, że nie warto nabywać takich drogich rzeczy, bo one i tak się szybko niszczą. Lepiej kupić tani i ewentualnie wymienić po 6 miesiącach na nowe. Dziecko będzie zadowolone, że może wybrać coś drugi raz

    Skomentuj


      #3
      Odp: Cena czy jakosć?

      Ja najbardziej lubię produkty o dobrym stosunku jakości do ceny. Tzn dobra jakość i cena "dla ludzi". Z takich zakupów mam największą frajdę

      Drogie rzeczy kupuję rzadko, chociaż mi się zdarza - jak coś mi się mega spodoba.

      Badziewiaków kupować nie lubię, z wielu powodów, chociażby dlatego, że szmelc się niedługo zepsuje i będzie zalegać na śmietnisku całymi wiekami, ku rozpaczy moich dzieci, wnuków, prawnuków i innych praprapra. Mam także stracha co do tego, czy jakiś taki badziew nie ma w sobie substancji chemicznych szkodliwych dla dziecka - jak to taka firma typu krzak, czyli dziś jest, jutro nie ma.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Cena czy jakosć?

        Zgadzam się z tym,co napisała Chemical.Zawsze staram się wybierać towar,którego cena jest adekwatna do jakości.Mam kilku swoich ulubionych i sprawdzonych producentów i to ich towary wybieram najczęściej.Nigdy także nie kupuję czegoś,co już na pierwszy rzut oka wygląda,jakby za chwilę miało się rozpaść.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Cena czy jakosć?

          Osobiscie stawiam na jakosc ale bez przesady i tak np.córka ma plecak za 120zl firmy herlitz i wiem ze nie pokrzywi jej pleców bo ma dobrze wyprofiloweane plecy.Nie kupilabym jednak plecaka za 300 zl bo wiem ze dzieci czesto niszcza i mysle ze nie warto skoro mozan kupic rownie porzadny za 100
          Last edited by marionetka26; 13-10-2010, 20:08.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Cena czy jakosć?

            Przewaznie kazy stawia na jakoś,cena tez jest ważna ale nie dajmy sie zwariować.
            Zgadzam sie z Marionetka26-po co odrazu kupowac plecak za te 300 zł jak spokojnie w okolicach 100 zł znajdziemy również dobrej jakości.Za jakiś czas itak plcak bedzie sie nadawał do wymiany.




            Skomentuj


              #7
              Odp: Cena czy jakosć?

              Ja tam wychodzę z założenia, że zawsze da się jakość z ceną wyśrodkować bo też czasami przepłacamy za markę, a nie za jakość.
              Najlepsze gry mmoprg w sieci i gry mmo. Kupuj także tanie bilety lotnicze do USA

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Cena czy jakosć?

                stawiam na jakośc ale bez przesady....nie kupiłabym byle jakiego plecaka za 30zl ale za 80zł porządny znalazłam dla swojej córki

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Cena czy jakosć?

                  Ja na przykład wolę stawiać na jakość jednak nie zawsze jest to możliwe. Uważam że pewne rzeczy powinny być szczególnie dla dziecka kupione dobre np. meble fajny przykład dobrych można znaleźć np. tutaj: http://www.meblik.pl/ ale to swoją drogą jeśli chodzi o piórnik czy też plecak to różnie na co kogo stać.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Cena czy jakosć?

                    Cena adekwatna do jakości i ... co najważniejsze : kupowanie wyprawki szkolnej na swoim poziomie, a nie w myśl ,,bo dziecko znajomej ma plecak za 100 zł, to moje musi też mieć taki".

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Cena czy jakosć?

                      No dokładnie tak,ważne aby wyprawka była zrobiona rozsądnie,czyli nie tylko cena i najnowsze trendy,ale to co faktycznie przyda się dziecku w praktyce i nie będzie pieniędzmi wyrzuconymi w błoto.


                      www.Amko.com.pl

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Cena czy jakosć?

                        No zastaw się a pokaż, ze też cię stać...

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Cena czy jakosć?

                          A możesz rozwinąć tą myśl? Bo jakoś nie bardzo rozumiem w czym rzecz. Większość z nas pisała,ze cena idzie w parze z jakością,ale przesadzić też nie można i warto robić zakupy w sklepach internetowych gdzie jest po prostu taniej.


                          www.Amko.com.pl

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Cena czy jakosć?

                            To zależy co chcemy kupić, jeżeli ma być to np. wózek dla dziecka lub łóżeczko to lepiej postawić na jakość bo lepiej żeby takie rzeczy kupić raz i mieć już spokój :P

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Cena czy jakosć?

                              Ja zawsze wybieram jakość

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X