Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Program nauczania w przedszkolu.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Program nauczania w przedszkolu.

    Choć program nauczania narzucony przez Ministerstwo Oświaty jest dla przedszkoli taki sam, to jednak każde proponuje nam inne zajęcia dodatkowe, są tez różne systemy nauczania przyjmowane przez przedszkola (szczególnie prywatne). Angielski dla 3-latka? Rozszerzone zajęcia z muzyki? Przedszkole artystyczne? Co wybieracie dla swoich dzieci?


  •    
       

    #2
    Odp: Program nauczania w przedszkolu.

    No własnie: jak myślicie - jakie zajecia sa najlepsze dla tych najmłodszych przedszkolaków? Co wybrać na początek dla 3 letniej córeczki?


    Skomentuj


      #3
      Odp: Program nauczania w przedszkolu.

      Joanno to jest wtek o programie nauczania w przedszkolach!


      Skomentuj


        #4
        Odp: Program nauczania w przedszkolu.

        U nas w przedszkolu angielski jest częścią normalnego programu nauczania dzieci. Dodatkowo na początku mała była zapisana na terapię logopedyczną w przyprzedszkolnej poradni Evoluo. Teraz ma także zajęcia na basenie i dodatkową plastykę Nie chcę jej przeciążać.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Program nauczania w przedszkolu.

          wszystko w granicach rozsądku, jełśi dziecko ma się uczyć angielskiego , najlepiej przez zabawę, nauka dyscypliny jest ważna, bo nauka języka to nic innego jak jakaś dyscyplina, należy być też elastycznym i pozwalać im na prostę błędy jednocześnie chwalić, dzieci chcą być chwalone więc zabawa w język musi być dla nich radością za którą sa wynagradzane, fajny artykuł czytałam o tym, zresztą same przeczytajcie http://linkbaby.pl/artykuly/czytaj/n...a-decyzji.html, moje dziecko już się uczy angielskiego w przedszkolu,i ciesze sie z tego
          macierzyństwo

          Skomentuj


            #6
            Odp: Program nauczania w przedszkolu.

            Przedszkola oferują wiele zajęć, ale posyłanie na wszystko, to spory koszt. Dlatego ja posyłam dziecko na te zajęcia,które lubi-wybrałam 2

            Skomentuj


              #7
              Odp: Program nauczania w przedszkolu.

              Gdy moja starsza córka chodziła do przedszkola, angielski był czymś rzadko spotykanym i to tylko w tych lepszych placówkach. Ale miała zajęcia plastyczne, bo lubiła rysować i gimnastykę. Dodatkowo katecheza raz w tygodniu, bardzo fajny ksiądz, dzieciaki go uwielbiały. Moim zdaniem 2-3 zajęcia w zupełności wystarczą, nie warto przesadzać i obciążać dziecko, w końcu przedszkole to jeszcze czas na zabawę.
              Moja prawie dorosła córka


              Moja wyrośnięta kruszynka

              Skomentuj

                     
              Working...
              X