Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ktoś mi w końcu odpowie? :)

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  Ktoś mi w końcu odpowie? :)

  Już wcześniej pytałam was czy ktoś miał styczność z wirtualną nianią czyli możliwością ochrony dziecka przez gps, ja w sumie zastanawiam się czy to jest moralne, ale teraz są takie czasy, ze w sumie to się niektórym rodzicom nie dziwię. Sama poczytałam trochę o gdzie jest dziecko i o Locatelo wirtualna niania. Zastanawiam się czy już ktoś tego używa i czy będzie to powszechne jak obecnie komórki, świat idzie z postępem! Wystarczy dziecku wyznaczyć bezpieczne miejsca i już nie trzeba stać przy oknie bo urządzenie samo nas powiadomi, ale czy ja bym się do tego przekonała sama nie wiem, chyba że jak stanie się bardziej powszechne, i zacznie używać więcej rodziców, co wy na to?

  #2
  Odp: Ktoś mi w końcu odpowie?

  Ja powiem że pierwszy raz o tym słyszę
  może wrzuć jakieś linki gdzie o tym urządzeniu poczytać można
  no a co do używania trudno powiedzieć bo ja stojąc na placu zabaw nawet z daleka obserwując dziecko jestem w stanie zareagować a to urządzenie????


  JULA

  MAJA

  OLGA

  Skomentuj


   #3
   Odp: Ktoś mi w końcu odpowie?

   http://dziecko.pl/dziecko.nsf/archiw...25773E00317D66

   Pierwszy raz czytałam o tym tutaj, przyznam ze tez uważam, że sama wszystko zrobię lepiej. Zastanawiam się tylko ze mozę to być przydatne jak wysyłasz szkraba na wycieczkę, chociaż w moim przypadku takie urządzenie bardziej sprawdziłoby się u teścia który jest po udarze.

   Skomentuj

          
   Working...
   X