Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

samodzielne spanie w osobnym pokoju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    my spimy wszyscy na kupie- jak cyganie

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      jak sardynki w puszce




      Skomentuj


        #18
        szprotki monia szprotki

        Skomentuj


          #19
          Napisane przez froch Pokaż wiadomość
          my spimy wszyscy na kupie- jak cyganie
          na kupie razniej ponoc
          shannon

          Skomentuj


            #20
            Kiepscy (z tv)mówili że: " w kupie siła"

            Skomentuj


              #21
              froch w kiblu taki test mieli napisany

              Syn ma swój pokój, ale my śpimy u niego, z racji tego, że dośc często
              budzi się w nocy, teraz już od kilku dni mleka w nocy nie pije ale budzi się
              nadal więc zabieram go do siebie.
              Ja z nim lubię spac, lubię się do niego przytuli i mam nadzieję, że ten stan
              będzie trwał długo

              Skomentuj


                #22
                W kupie cieplej
                Colleen mordo Ty moja gdzies Ty byla jak Cie nie bylo

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Cześc Goplanko
                  Aaaaa tak jakoś ciężko mi się za pisanie było wziąc
                  poza tym stawiamy (tzn mój mąż z kolegą) szafę w przedpokoju, a ja
                  do teściów się wynoszę coby tego bałaganu nie oglądac
                  Zostawiam im tylko jedzenie i niech się goszczą sami, mam jednak
                  nadzieję, że dzisiaj już skończą

                  Skomentuj


                    #24
                    Moja córcia ma pół roku,śpi z nami w pokoju w swoim łóżeczku a rano jak ją nakarmie przewine to biore do nas żeby sie jeszcze po przytulac i tylko sie do niej przytulimy to jeszcze zasypia aniołek Uwielbiamy patrzec jak spi spokojnie taki słodziak ze chcialo by sie ją zjesc
                    A do swojego pokoiku pojdzie...niewiem jak bedzie juz na tyle duża zeby spac na dorosłym łozku bo tam takie mamy i łózeczka nie za bardzo jest gdziewstawic,z reszta nie chce sie z nia jeszcze rozstawac,czasem budzi sie z placzem bo cos sie chyba jej sni to mam ją pod reką i nie musze leciec ze cos sie jej stało

                    Skomentuj


                      #25
                      Julka powedrowała do swojego pokoiku jak miała 3 lata
                      wcześniej spałą ze mną w łóżku czasami w łóżeczku

                      obecnie mamy 2 pokoje i jeden zajmuje Julka a my w drugim jak na razie
                      a kiedy przeprowadzka Majki do Julki może jak bedzie na tyle duża żeby spać na łóżku piętrowym
                      obecnie nie widzę ich razem w pokoiku


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Wcześniej mieszkaliśmy u mojego taty więc Patryk spał z nami w pokoju.Niedawno się przeprowadziliśmy i teraz śpi ładnie w swoim pokoiku.
                        PATRYK 17.04.2008

                        Skomentuj


                          #27
                          samodzielne spanie w osobnym pokoju

                          Mam zapytanie- kiedy Wasze dzieci zaczęły spać same w osobnym pokoju? Nasi synkowie mają 17 mies i nadal śpią z nami (każdy w swoim łózeczku). Wstaję zazwyczaj raz, albo 2 razy w nocy, żeby sprawdzić, czy są przykryci. Póki co jeszcze sami się nie przykrywają, a boję się, czy nie zmarzną. O spaniu w śpiworkach niestety nie ma mowy

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: samodzielne spanie w osobnym pokoju

                            Witam, Mój synek zaczął spać sam w pokoiku własnie rok temu, miał wtedy 1,5 roku. Baliśmy się że bedzie z tym problem, że sie będzie bał, ale o dziwo od pierwszej nocki spał spokojnie. Mój synek tez sie odkopuje często, jeszcze miesiac temu spał właśnie w spiworku, opanował nawet do perfekcji sztukę chodzienia w nim po mieszkaniu( wyglądał jak pingwin), teraz dostał nowe "dorosłe" łóżko i większa kołderke wiec ciężej jest sie mu odkryć w nocy ale i tak się zdarza, czasem wstaje w nocy go przykryć.


                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: samodzielne spanie w osobnym pokoju

                              Moja mała za tydzien skonczy 5 miesiecy i tez za tydzien przeprowadzamy sie do nowego wiekszego mieszkania gdzie bedzie miala juz swoj pokoj. W nocy spi spokojnie i budzi sie dopiero kolo 6 rano na butle wiec nie widze przeszkód żeby spała oddzielnie

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: samodzielne spanie w osobnym pokoju

                                Cześć!
                                Mój synek zaczął spać sam w pokoju jak miała 6 miesięcy. Była to bardzo dobra decyzja. Nie mogę powiedzieć pierwszy tydzień był najgorszy, bo tylko nasłuchiwałam czy się obudził czy płacze. Co chwila wstawałam. Ale po tygodniu było już oki.




                                url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X