Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

    Dla takiego malucha idealne będą zabawki o kontrastowych barwach z linii Manhattan Toy np taka książeczka .
    Jeżeli zabawki kreatywne dla starszych dzieci to trzeba mieć na uwadze stempelki, znakomicie urozmaicają obrazki, dekorują a czasami są motywem przewodnim jak w zabawkach Djeco, więcej o pieczątkach na blogu laszabawek.pl/pieczatki-dla-dzieci-kreatywna-zabawa.
    Last edited by disne; 18-06-2020, 11:57. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

      Zastanawiam się ostatnio nad kupieniem programów edukacyjnych, a żeby jakoś zająć czas dzieciakom, a nie tylko ten komputer, tablet itp. Pomysł w sumie podsunęła mi koleżanka, która uczy w szkole i takie programy z powodzeniem wykorzystuje na zajęciach. Jest to taki sposób zabawy, by przy okazji ćwiczyć pamięć i koncentrację. Tutaj można o tym poczytać akademia-umyslu.eduPodobno dzieciaki uwielbiają te zajęcia. W szkole moich pociech nie ma takich urozmaiceń, a szkoda, ale postanowiłam sama im wprowadzić tego typu zajęcia w domu. Szczególnie, że syn ma spore problemy z koncentracją i przekłada się to niestety też na naukę, a programy edukacyjne też z powodzeniem potrafią temu zaradzić.
      Last edited by disne; 18-06-2020, 11:57. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

        Warto jak dziecko jest już starsze kupić puzzle i popróbować razem z nim układać.

        Skomentuj


          Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

          Jakis czas temu odwiedziłam moją kolezanke. I nie mogłam się nadziwić jak ona może kupować dzieciom takie brutalne zabawki. Maluchy u niej bawiły się zabawkami militarnymi. Nie wiem jak jest u Was ale sama staram się unikać kupowania dzieciom właśnie takich rzeczy ponieważ jest to niebezpieczne oraz moze budzić w nich agresję....

          Tak wiec moje dzieci:
          układaja puzzle
          kolorują
          malują
          oraz bawią się klockami lego ( które mają mega dobry wplyw na wyobraźnię):
          Last edited by disne; 18-06-2020, 11:57. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

            Zabawki edukacyjne są bardzo popularne, szczególnie wśród małych dzieci. O 10 najlepszych zabawkach tego typu można poczytać na gdzie są opisane te, które naprawdę warto dziecku kupić.
            Last edited by disne; 18-06-2020, 11:58. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

              A może taniomania.pl/t/kuchnia-dla-dzieci]kuchnia dla dzieci? Zajmuje trochę miejsca, ale zajmuje dziewczynki na dłużej niż 15 min
              Last edited by disne; 18-06-2020, 11:53. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                Jeśli szukasz jakiś fajnych zabawek dla swojej pociechy to weź pod uwagę to jakie postacie bajkowe lubi. Bo czesto zabawki,które przedstawiają ulubioną postać sprawiają dwa razy więcej radości. Jeżeli nie wiesz gdzie takie zabaweczki kupić to ja polecałabym Ci zajrzeć do nich mojulubionybohater.pl/nowe-produktybo maą ogromny wybór i dobre ceny. Na pewno znajdziesz tam coś fajnego dla pociechy
                Last edited by disne; 18-06-2020, 11:53. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                  właśnie dlatego żeby rozwijać dzieciakom wyobraźnie dobrze jest poswiecic im czas, siąść z nimi i potworzyć coś nowego.. jest tyle mozliwosci Mozna pozbierac na dworze patyczki czy szyszki do tego plastelina czy masa solna oraz balony słomki serwetki (ja zamawiam tu godanparty.pl pod kątem imprez a potem przydaja sie do tworzenia) i z takich przedmiotów porobic cos nowego z dzieckiem. Nie ma chyba ograniczenia wieku w takim kreowaniu
                  Last edited by disne; 18-06-2020, 11:53. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                    Znam ich wiele. Jestem zdania, że warto stawiać na wyszukane-akcesoria-dla-niemowlat-przegladamy-coocoo-mamissima-i-kinderland24/"]zabawki najlepszych producentów wymienionych na stronie: noy.pl/wyszukane-akcesoria-dla-niemowlat-przegladamy-coocoo-mamissima-]. Wybierając tego typu akcesoria zapewniamy maluchom najlepsze, na co mogą liczyć. A przecież ważna jest jakość, bezpieczeństwo i oryginalność.
                    Last edited by disne; 18-06-2020, 11:54. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                      Bardzo fajna zabawka - umywalka dla malucha, moje dziecko bardzo ją lubi i uczy się codziennej higieny przy tym. w linku filmik jak działa ta umywalka, fajna sprawa.
                      Last edited by disne; 18-06-2020, 11:54. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                        Jeśli chodzi o coś co rozwija kreatywność, to na pewno jest to czytanie Wiem, że nie jest to zabawka, ale chyba przyznacie mi rację Mam do Was takie pytanie, od jakich książeczek Wasze dzieci zaczynały naukę samodzielnego czytania? Znalazłam taką listę: ale chętnie jeszcze poznam Wasze propozycje
                        Last edited by disne; 18-06-2020, 11:54. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                          Zdecydowanie namiot tipi - zdziwicie się, czym może stać się mały namiocik w wyobraźni dziecka Polecam te od , bo wyrób polski, ręcznie szyte i po prostu śliczne Długie godziny zabawy gwarantowane!
                          Last edited by disne; 18-06-2020, 11:54. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                            Jeśli nie mamy pomysłu na zabawki możemy wymyślić kreatywne zabawy na dworze, przy pięknej pogodzie mamy duże możliwości.

                            Skomentuj


                              Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                              Teraz na czasie są gry/aplikacje rozwijające kreatywność lub myślenie algorytmiczne.
                              Takie aplikacje sa tworzone z myślą już nawet o 2 -latkach.
                              Proponuję zapoznać się np. z scratch junior

                              Skomentuj


                                Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                                dobre też są takie jak by laptopy dla małych dzieci, przykładowo kliknie na literkę A i mu mówi,

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X