Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przeciąganie u dwulatka!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przeciąganie u dwulatka!!!

    Mam dwuletnia córcię,która z każdym dniem mówi juz coraz więcej.ale od pewnego czasu zaczełą przeciągac słowa.Najczęsciej gdy konczy zdanie:Czyli np zamiast MAMA mówi MAMAAAAAAA.itp itd.Kiedy mowie jej zeby powiedziala ładnie mama to mowi ale potem znowu przeciąga.Czy wasze dzieci tez tak mowiły?

    #2
    Odp: Przeciąganie u dwulatka!!!

    mysle ze ona top traktuje jako zabawe,
    moj malo mowi i nawet tak nie chcial mowic, tylko nie,nie,nie i nie i kiedys z nim sie bawilam i on znowu na cos "nie", to ja powiedzialam groznie "tak" i tak kilka razy i zacza wiecej mowic ale wlasnie z takim niskim zabarwieniem.spodobalo mu sie

    Skomentuj


      #3
      Odp: Przeciąganie u dwulatka!!!

      U mojej córeczki był podobny problem, ale nie z przeciąganiem, tylko z zacinaniem. Mała bardzo ładnie mówiła całymi zdaniami, ale po pewnym czasie każde zdanie zaczynała od a a a a a a a a a, czasami to było tylko 2xa, a czasami dużo więcej. Postanowiłam zignorować to, ponieważ sądziłam, że to może na tle nerwowym. Okazało się że to strzał w dziesiątkę, nawet nie pamiętam kiedy ostatnio tak się zacięła. Teraz mówi bardzo płynnie. Tak więc proponuję cierpliwość.



      Skomentuj

             
      Working...
      X