Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapraszam przyszłe październikowe Mamy 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zapraszam przyszłe październikowe Mamy 2010

    Witam, tym razem to ja zaczynam nowy wątek - październikowych mamusiek Ujawniajcie się dziewczynki, miło będzie dzielić się z Wami radościami i troskami.






    Last edited by sorymina; 18-03-2010, 12:16.




  •    
       

    #2
    Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

    Hej jestem Kasia i jestem w 12 tygodniu ciąży mam termin na 04 października 2010 :0
    Czekamy na Ciebie maleństwo



    Skomentuj


      #3
      Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

      Sorymina a Ty na kiedy masz termin?
      Czekamy na Ciebie maleństwo



      Skomentuj


        #4
        Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

        Gratuluje wam kochane mamusie....i życzę wam wspaniałych 9-ciu miesięcy!!!!!!

        mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
        gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
        Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
        Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
        Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

          Witam Cię Kassiaa,
          fajnie, że wkońcu ktoś jest z terminem na październik
          Ja mam termin na ok. 15. października, choć to jeszcze nie jest na 100%, po USG w 12.tyg. data zostanie potwierdzona

          Gizela79 - dziekuję za gratulacje i wzajemnie - dbaj o siebie i Maluszka









          Skomentuj


            #6
            Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

            Jak samopoczucie w ciąży? Jakieś dolegliwości? Ja niestety mam ciągle mdłości, ale na szczęście nie wymiotuję, jak w poprzedniej ciąży. No i jestem strasznie ospała Zazwyczaj już o 21.00 odpływam









            Skomentuj


              #7
              Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

              Hej
              Ja według OM mam na 04.10 a według USG na 08.10
              U mnie nie jest źle mam czasem mdłości ale słabe i krótkie a senność jest i to duża...
              Tylko od piątku bolał mnie brzuch a dziś rano to mocno więc zadzwoniłam do ginekolog i powiedziała żeby przyjść. Zrobiła USG i powiedziała że z dzidzią wszystko dobrze. Wygląda już jak mały człowieczek i serduszko ładnie bije.
              Przepisała mi tabletki rozkurczowe i kazała leżec więc leżymy a mąż się mani zajmuje.
              Czekamy na Ciebie maleństwo



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                W takim razie odpoczywaj i dbaj o siebie i Maleństwo, no i korzystaj z chwil kiedy Ty leżysz a mąż musi zadbać o dom i o Was
                Ja w poprzedniej ciąży też musiałam leżeć, bo ciąża była zagrożona, mąż spisywał się na medal, sprzątał, robił zakupy, podawał posiłki. Maja na szczęście szczęśliwie przyszła na świat, a mężowi pomoc mi została, mogę na niego liczyć. Także są nie raz plusy naszego leżenia... choć wiadomo, że jest stres, żeby wszystko było dobrze, a dzidzia szczęśliwie się urodziła... Dlatego odpoczywaj i myśl pozytywnie









                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                  Co do terminu ciąży, to ja przed ciążą trochę się odchudzałam i chyba mi się coś rozregulował cykl i miałam później owulację, więc między datą OM, a USG jest różnica jakiś dwóch tygodni. Dla potwierdzenia ciąży zrobiłam sobie badanie krwi na pozim HCG i wynik bardziej jest zgodny z USG, niż z OM. Dlatego czekam jeszcze na to USG po 12. tygodniu.









                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                    Kassiaa, a skąd jesteś? I ile masz lat?
                    Ja mam na imię Magda, mam 25lat i jestem z pod Krakowa.









                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                      Nie ma stresu bo się nie boje to juz 12 tydzień więc musi być dobrze
                      A USG było wszystko OK. Dzidzia ładnie rośnie według norm i serduszko ślicznie bije.
                      A następne USG z tymi wszystkimi miarami bedziemy mieli 1 kwietnia w 14 tygodniu.
                      Mam na imie Kasia jeszcze do wrzesnia mam 21 lat jesteśmy małożeństwem od 19.09.2009 roku i mieszkamy na suwalszczyźnie.
                      Ja nie musze lezec na okrągło tylko jak juz się męcze to się nie przeciążac tylko poleżeć i odpocząć...
                      Czekamy na Ciebie maleństwo



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                        Super, że myslisz pozytywnie i że z Dzidziom wszystko dobrze. Ja się nie moge doczekać USG i widoku naszego Robaczka - pewnie już też przypomina bardziej człowieka
                        Mnie ostatnio złapało jakieś przeziębienie albo córcia mnie zaraziła, bo przyplątało się jej zapalenie krtani. Maja ma antybiotyk, a ja jak narazie leczę się domowymi sposobami - herbatka z cytrynką lub soczkiem malinowym.
                        W najbliższym czasie muszę wybrać się do dentysty, co prawda byłam jakieś ponad pół roku temu, ale przed samą ciążą nie byłam, a radzą żeby posprawdzać ząbki jak najwcześniej w I trymeście, jeśli się tego nie zrobiło przed.





                        Last edited by sorymina; 18-03-2010, 12:17.




                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                          Zdrówka Tobie i córći
                          Ja się wybieram do dentysty ale chcę poczekać do drugiegi tymestru który już za nie całe dwa tygodnie
                          Czekamy na Ciebie maleństwo



                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                            Dzięki, Kasiu. Dziś u nas piękna pogoda, więc ubrałyśmy się z Majeczką i wyruszyłyśmy na godzinny spacerek - już miałyśmy dość tego siedzenia w domu, a teraz Maja dotleniona śpi słodko w swoim łóżeczku.
                            Jej ale ten czas pędzi, już niedługo drugi trymestr. Ja nie mogę doczekać się właśnie tego drugiego trymestru, miną wtedy mdłości i senność, a w zamian dostaniemy zastrzyk energii i zapał do robienia różnych rzeczy No i brzuszek już będzie bardziej widoczny




                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                              Witam Was Laseczki)Jestem w 12 tyg ciąży a termin wg OM mam na 11 pazdziernik,strasznie wymiotuję i juz mam tego dosyć,no ale cóż trzeba się poswiecić dla Maleństwa,pozdrowionka

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X