Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub odpieluszkowanych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    Color ja też się cieszyłam bo po dwóch nocach pampers suchy ale niestety u nas to tylko 2 noce. Teraz znów pampers mokry
    Przed chwilą też mnie synuś powiadomił że sika do pampersa

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Klub odpieluszkowanych

      Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
      Color ja też się cieszyłam bo po dwóch nocach pampers suchy ale niestety u nas to tylko 2 noce. Teraz znów pampers mokry
      Przed chwilą też mnie synuś powiadomił że sika do pampersa
      Tzn że chodzi w domu w pampku??I wtedy gdy robi siusiu Ci o tym mówi?
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #48
        Odp: Klub odpieluszkowanych

        Color ja mu zakładam tetrówkę aby czuł ze ma nasikane.
        On doskonale wie kiedy robi ale mały uparciuch na nocnik nie zawsze chce usiąść

        Skomentuj


          #49
          Odp: Klub odpieluszkowanych

          Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
          Color ja mu zakładam tetrówkę aby czuł ze ma nasikane.
          On doskonale wie kiedy robi ale mały uparciuch na nocnik nie zawsze chce usiąść
          Aaa tetrę , więcej prania jest przez to co?
          Nie zawsze siada ale może któregoś dnia CI usiądzie i tak zostanie hehe
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #50
            Odp: Klub odpieluszkowanych

            U nas w nocy pampres był suchy już łohohohoho... chyba z 2 miesiące, budził się jak chciało mu się siusiu.
            Więc od kilku dni kładłam go bez pieluchy no i mam.... obsikane łóżko
            On się obudził w nocy, ale nie powiedział mi że chce siusiu, a ja też nie zapytałam i położyłam go z powrotem.
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              #51
              Odp: Klub odpieluszkowanych

              Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
              Aaa tetrę , więcej prania jest przez to co?
              Nie zawsze siada ale może któregoś dnia CI usiądzie i tak zostanie hehe
              Może i więcej prania, choć przez cały dzień tylko przepiorę lekko w rękach i kładę na kaloryfer i jak wyschnie to zakładam z powrotem a wieczorem w automat. Tylko te góry prasowania

              Skomentuj


                #52
                Odp: Klub odpieluszkowanych

                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                U nas w nocy pampres był suchy już łohohohoho... chyba z 2 miesiące, budził się jak chciało mu się siusiu.
                Więc od kilku dni kładłam go bez pieluchy no i mam.... obsikane łóżko
                On się obudził w nocy, ale nie powiedział mi że chce siusiu, a ja też nie zapytałam i położyłam go z powrotem.
                Ha ha u nas jest to samo,mała sika już około 23 no i dzisiaj zapomniałam przynieść nocnik do pokoju mała obudziła sięi zaczęła kręcić się a ja zanim przyniosłam nocnik to już zesikała się.Pampersów nie mozemy używać bo 6 są już za małe


                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Klub odpieluszkowanych

                  Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                  U nas w nocy pampres był suchy już łohohohoho... chyba z 2 miesiące, budził się jak chciało mu się siusiu.
                  Więc od kilku dni kładłam go bez pieluchy no i mam.... obsikane łóżko
                  On się obudził w nocy, ale nie powiedział mi że chce siusiu, a ja też nie zapytałam i położyłam go z powrotem.
                  Tree czytałam w necie że jeżeli dziecko do 6 roku zycia śpi z pieluszką to całkiem normalne
                  http://babyonline.pl/maluch_dwulatek...icle_page_no=1
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Klub odpieluszkowanych

                    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                    Ha ha u nas jest to samo,mała sika już około 23 no i dzisiaj zapomniałam przynieść nocnik do pokoju mała obudziła sięi zaczęła kręcić się a ja zanim przyniosłam nocnik to już zesikała się.Pampersów nie mozemy używać bo 6 są już za małe
                    A w aptekach jednorazowych większych niema??
                    Mamokarolka gdzieś czytałam że mama wkładała podpaskę w majty
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Klub odpieluszkowanych

                      Dziewczyny
                      Dopisuję sie z Julką do waszego klubu z pewną... nieśmiałością, bo różnie to u nas bywa z korzystaniem z nocniczka! Ale mama nadzieję, podobnie jak wy, że do wiosny uda nam się całkowicie pozbyć pampersów! Obecnie Julcia cały dzień chodzi bez pieluszki, zakładamy tylko na noc i na wyjście. Są dni, że woła ślicznie i siusiu i kupę, a czasami --np. dziś - i jedno, i drugie w gacie! Nauka trwa od lata, więc dużo nerwów już nas to kosztowało, ale widać postępy! Życzę powodzenia Waszym pociechom!


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Klub odpieluszkowanych

                        dziewczyny a ja jestem pod wrażeniem dzisiejszego sikania Mileny,wszystko ląduje w kibelku albo w nocniczku ale jestem dumna....nawet zrobila na siedząco na nocnik kupę w pampka bo w pampka ale samo to że siadla na nocnik a wiecie,że zawsze robi gdzies za fotelem na stojaka i dotknąć sie da.
                        Więc dzisiejszy dzień to same sukcesy
                        u nas nauka w sumie trwa od kiedy przyjechaliśmy do fr,więc od miesiąca
                        FROCH

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Klub odpieluszkowanych

                          hej ,
                          u nas nocnikowanie powiedziałabym że idealne gdyby nie to że Amelka popuszcza w majty
                          Już sama idzie ,ściąga majty i siada ale co któryś raz ma je mokre.Nie zawsze , wiec dlaczego tak jest?
                          Nusiak może Ty bedziesz wiedziała?
                          I tak jak na początku robiła kupę w nocnik tak teraz się boi , wydaję mi się przez to że miała zatwardzenie i nie mogła zrobić kupy bo płakała
                          Ale nad tym pracujemy.
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Klub odpieluszkowanych

                            ColorWomen Amleka pewnie czeka do samego końca. Trzeba pamiętać,że nasze dzieci dopiero uczą się korzystać z mięśni i panowania nad nimi.
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Klub odpieluszkowanych

                              a u nas nastąpiło "cofnięcie w rozwoju"...fakt dałam se na luz,bo coś mnie łamało,potem MIlenę i teraz jest lipa...ale mam nadzieje,że to przejściowe
                              FROCH

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Klub odpieluszkowanych

                                ja zaczynam pracować nad tym, żeby Julek już nie robił do pieluchy na dworze.Robi się cieplej więc mogłabym już go wysadzać.
                                Wczoraj jak byliśmy to po spacerze w pieluszce chyba z 3 porcje siuśków było.

                                Misska u Was to przez chorobę, nie ma co się dziwić.
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X