Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub odpieluszkowanych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    pieczulka moja też tylko w pampka wali kupę i dotknąć się nie da
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Klub odpieluszkowanych

      Widać że każdy maluch jest inny od pozostałych.
      Moja śmiało roi kupę na nocnik ale znów się powtórzę jak ją posadzę bo inaczej wsio w majty.
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #33
        Odp: Klub odpieluszkowanych

        A my mielismy dziś wpadkę.
        Rano mała pieknie kupę zawołała. Tzn. poszła po nocnik do łazienki i wlazła mi na głowę (była 6:30) i mama kupę (nawet jej sie odmieniło).
        niestety przy sniadaniu szalała z Julka i zladowała ze stołu warga rozwalona a z płaczu siku w majty. Jak sie uspokoiła to dotkneła majtek i o Maja siku lobiła w gacie hehe i już ból poszedł w zapomnienie bo się śmiała z tego.


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #34
          Odp: Klub odpieluszkowanych

          Marysia też jak płacze to sika w majtki.
          od jakiegos czasu wstaje przed 7 i woła uku.
          a dzisiaj kupkę niestety zrobiła w pieluche




          Skomentuj


            #35
            Odp: Klub odpieluszkowanych

            A u nas od rana sucha pieluszka i cały czas siku do nocniczka, dwa razy zawołał że chce a tak to cały czas muszę go nakłaniać


            No i zaliczyliśmy pierwszą wpadkę dzisiaj
            Last edited by mamakarolka; 02-03-2010, 19:47.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Klub odpieluszkowanych

              Hej,
              a u nas od rana Amelka woła o siusiu
              Ale po nocy pielucha pełna
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                #37
                Odp: Klub odpieluszkowanych

                Mój Michaś uczy się właśnie korzystać z nocnika i toalety. Czasem zawoła sam, czasem jak jest bez majtek to sam się wysika, a czasem w majty. Jak ma pampersa to raz nasika i już go ściąga bo mu niewygodnie, więc aby zaoszczędzić, to wkładam mu majtki i tetre w nie, jak nasika to pod kranem opłukuję i na kaloryfer rzucam, spodenki niestety też mokre. Najgorzej jest z kupą. Wołał ładnie przez kilka dni, nagle coś mu się odmieniło i po zawołaniu nie chciał siadać na sedes, czy nocnik, tylko w płacz, (chyba go boli dupcia jak robi). Ostatnio rozebrał się do kupy, przyniósł nocnik i biega w kółko zaciskając pośladki, wszedł za zasłonkę i tam napakował. A ja biedna musiałam sprzątać. Dobrze, że nie na dywan, bo była naprawdę okazała. Ale muszę się przyznać, że w każdym pokoju mam naznaczone dywany



                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Klub odpieluszkowanych

                  U nas wpadek nie ma, w dzień kupka i siku lądują do sedesu już (wycwaniłam się by nocniki nie musieć myć ). W nocy już też się młody budzi jak chce siku.
                  Wczoraj jak przyszedł z dworu pielucha też była sucha. Także tylko niech się ciepło zrobi, a całkowicie zrezygnujemy z pieluch.
                  Noooo ale my już od od listopada nocnikowaliśmy, wiięc teraz już jest spokój.
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Klub odpieluszkowanych

                    U nas po nocy znów pielucha pełna, i jak wczoraj przez cały dzień jedna wpadka tak dzisiaj od rana już dwie porażki

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Klub odpieluszkowanych

                      karolkowa nie załamuj się, tak to przez jakiś czas będzie.... wzloty i upadki.
                      Tylko się nie złość, nie denerwuj. Powiedz tylko, że do majtek/na podłogę się nie robi, trzeba załatwiać się do nocnika. Spokój i opanowanie przede wszystkim

                      Lepiej nie mówić do dziecka, że jest "be", "niegrzeczny" itp. jak zrobi siku wszędzie indziej niż do nocnika a lada chwila dzieci pożegnają pieluchy.
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Klub odpieluszkowanych

                        Tree bo moje dziecko ta taki uparty osiołek jak go pytam będziesz robił siku to on że nie a po chwili przybiega ze chce siku jak już w majtochy poleciało

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Klub odpieluszkowanych

                          Bo w gruncie rzeczy wiek 2-2,5 roku, do nauki nocnikowania, trudny jest.
                          Dzieci wtedy się buntują, wszystko jest na nie, robią zupełnie odwrotnie niż chce mama czy tata. A z drugiej strony jest to pod względem fizjonomicznym najlepszy czas.

                          karolkowa wszystko będzie dobrze.... wiecznie w pieluchy czy na dywan robić nie będzie
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Klub odpieluszkowanych

                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość

                            karolkowa wszystko będzie dobrze.... wiecznie w pieluchy czy na dywan robić nie będzie
                            Otóż to! dlatego mojego 2-letniego synka nie pozbawiam pieluchy, bo teeeeeen dywan Czekam aż się trochę ociepli i wyjdziemy na trawkę - majty i spodenki łatwiej wyprac niż ten dywan

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Klub odpieluszkowanych

                              A u nas miła niespodzianka.
                              Amelka cały dzien wołała o siusiu , choć były 2 wpadki przy zabawie.
                              A parę minut temu gdy ubrałam pieluchę i kładłam spać powiedziała :mama siusiu topek a więc szybko ściągnęłam i udało się
                              Cieszę się że jesteśmy bliżej jak dalej.
                              Panna zajęta ja mam dywan w pokoju ale za każdym razem po nasikaniu przez Amesie prałam wezyrem w sprayu do dywanów aby nie było plam i brzydkiego zapachu.Co prawda już nie sika na dywan ale mam go pod ręką
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Klub odpieluszkowanych

                                Klubowiczki a Wy gdzie się podziewacie??

                                U nas po nocy pampers suchy -choć myślę że to póki co jednorazowy przypadek
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X