Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub odpieluszkowanych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Klub odpieluszkowanych

    Witam,
    zapraszam wszystkie Mamy których dzieci są już bez pampersa a także takie które używają ale sporadycznie np.do snu czy na spacer.
    Piszcie jak radzą sobie Wasze pociechy czy same idą załatwić potrzebę czy nadal Was wołają?
    Moja Amelka robi ładnie siusiu i kupę ( a uczę ją 5 dzień) nie woła.Idzie i siusia ale nie ściąga majtek,pracujemy nad tym.A więc należymy do grona używania sporadycznego pieluszek na noc i spacer.
    Last edited by ColorWomen; 01-03-2010, 12:29.
    Amelia 12.03.08
  •    
       

    #2
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    U nas powoli jakiś sukces jest,siada na nocnik i robi a potem bije sobie brawo,ale kupy wali nadal za fotelem bądź w kącie
    z chęcią dopisuje się do tego klubu,bo niedługo myślę,że pożegnamy te pampersy
    FROCH

    Skomentuj


      #3
      Odp: Klub odpieluszkowanych

      Miss zapraszam.
      Amelka dziś już dwa razy podeszła do mnie i mówi :boli odruchowo ściągnęłam jej majtki i poszła siusiu.Także chyba znów krok do przodu.
      A słuchaj może postaw za fotelem bądź w tym kącie nocnik??
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #4
        Odp: Klub odpieluszkowanych

        to nic nie da:/ jakby chciała to by zrobiła do nocniczka,ale mam nadzieje,że jak dojdzie do wprawy z robieniem siusiu to kupka to będzie formalność
        jestem dobrej myśli..
        FROCH

        Skomentuj


          #5
          Odp: Klub odpieluszkowanych

          A u nas od wczoraj krok do.....tyłu. Karolek dzisiaj tylko raz zawołał że chce siku
          Wczoraj zawołał kupę jak już zrobił w gacie

          Skomentuj


            #6
            Odp: Klub odpieluszkowanych

            Kobietki w kupie siła tak?Moja przed chwilą zrobiła siku ale w ubraniu wrr
            Zobaczycie że do wiosny damy radę..ja przyjęłam naukę na luzie i spuściłam z tonu
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              #7
              Odp: Klub odpieluszkowanych

              Ja sie dopisuję. My już nie uzywamy pieluszek prawie wcale. Na spacerze takim godzinnym nie nosimy. Jeszcze tylko noc zostaje. Na razie mała spi w pieluszce ale ją próbuję wysadzać. jak sie wierci to ja pyk na nocnik i sika. rano pielucha jest jeszcze troche podsiukana. ale teraz 1 starcza na 2 dni. więc pierzemy coraz rzadziej hehe

              A opowiem co mała ostatnio w kościele zrobiła. omine że na ołtarz właziła bo tam wujek stał o Maja też ściała. w pewnym momencie siadła w konfesjonał w kościele cisza a ona na cały głos MAJA KUPE ŚCIAŁA O TAM ZLOBIĆ i pokazuje na konfesjonał. cały kościól w smiecha ja z burakiem na twarzy biegiem do WC pod kościolem no i tak Majka ma pierwzą kupkę w kościele za sobą


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Klub odpieluszkowanych

                Majajula to Maja niezła jest
                Mój właśnie zawołał kupę, ale niestety nim powiedział to zrobił
                Last edited by mamakarolka; 01-03-2010, 14:02.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Klub odpieluszkowanych

                  majek HAHAHA ale obciach

                  ale przynajmniej kupka błogosławiona
                  FROCH

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Klub odpieluszkowanych

                    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                    majek HAHAHA ale obciach

                    ale przynajmniej kupka błogosławiona
                    Jaki obciach, samo życie
                    Mój w kościele ostatnio dziewczynkę o 4 lata starszą podrywał

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Klub odpieluszkowanych

                      obciach jak 150
                      bo jak wróciłysmy to cały czas do końca mszy o tej kupie gadała że ściała tam a nie na dworze
                      moj brat sie smieje że niezłą miejscówkę sobie znalazła

                      a i my jak wychodzimy na dłuzej niż godzina to jej pieluchę zakładam ale moja bardzo się broni przed pieluchą (myslę że te materiałowe z racji że są wieksze bardzo jeje przeszkadzają) i właściwie tylko na noc sobie pozwala załozyć

                      a jak wasze bobki??? lubią pieluszki???


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Klub odpieluszkowanych

                        Majek to agentka z Majki
                        Moja jak widzi że zakładam jej pieluszkę na noc to ucieka do drugiego pokoju. ostatnio jak ma ją na pupie co chwila ją poprawia rączką bo jej coś nie pasi
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Klub odpieluszkowanych

                          Mojemu pieluszka nie przeszkadza. Dzisiaj założyłam mu tetrówkę bo wiem ze mokry tyłek mu się nie podoba

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Klub odpieluszkowanych

                            Moja to najlepsza była jak w majtki nasikała i sie darła MAMA ZABIEŚ GACIE MAJA SIKU ŹLOBIŁA i czesto dodawała ŹNÓW i dopóki jej nie zdjelam to tak stała w bezruchu. No a ja wredna matka jej po jakims czasie zdejmowałam coby pamietała że jak nie zawoła to będzie nieprzyjemnie.

                            I teraz woła albo sama siada; majtki zdejmie ale juz załozyć nie pamieta hehe i lata spętana


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Klub odpieluszkowanych

                              hej.
                              moja MArysia już 2 m-ce na nocniczek woła zdarzają się jeszcze wpadki, szczególnie z kupka ale jest dobrze. pieluchy czasami nie chce założyć ale wie że na spacerze musi mieć , chociaż zazwyczaj jest sucha. wieczorem sama się kładzie żeby jej założyć .




                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X