Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub odpieluszkowanych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    Ale macie wesoło! Mój Klaudiuszek rąbie niestety w pieluchy za łóżkiem i w żywe oczy się wypiera,że kupy nie ma. Jak go dziś poszadziłam na nocnik w celu sikanym to sobie tam pieluchę wepchnął i ją obsikał. Tak ogólnie chętnie nawet siada na nocnik, pod warunkiem,że go złapie i podstawie pod nos, bo on sam nie ma na to czasu

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Klub odpieluszkowanych

      MAJAJULA ale obciach mała Ci zrobila ale cóż samo życie
      Moja już od roku odpieluchowana ale dzis była wpadka na całej linii
      Poszła z tatusiem na spacer a wróciła z wielką kupą w majtkach chyba tona tego była masakra totalna a ona się z tego cieszyła bo było nieplanowane kompanko he he
      PANNAZAJĘTA a ile Twój maluszek ma?


      Skomentuj


        #18
        Odp: Klub odpieluszkowanych

        mojej Królewnie nie przeszkadza "Kaka" w pampku,nadal się bawi tylko śmiesznie wygląda jak pielucha ciągnie ku dołowi
        pannazajeta widzisz jaką twój synek czuje mocną więź z pieluchą...po co ją zrywać
        FROCH

        Skomentuj


          #19
          Odp: Klub odpieluszkowanych

          Napisane przez pannazajeta Pokaż wiadomość
          Ale macie wesoło! Mój Klaudiuszek rąbie niestety w pieluchy za łóżkiem i w żywe oczy się wypiera,że kupy nie ma. Jak go dziś poszadziłam na nocnik w celu sikanym to sobie tam pieluchę wepchnął i ją obsikał. Tak ogólnie chętnie nawet siada na nocnik, pod warunkiem,że go złapie i podstawie pod nos, bo on sam nie ma na to czasu
          Witaj w Klubie.
          Napisz ile synek ma lat?
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #20
            Odp: Klub odpieluszkowanych

            Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
            Witaj w Klubie.
            Napisz ile synek ma lat?
            No chwała Bogu 11 lutego skończył dwa latka i niestety "nie ma czasu" na robienie jakichś tam potrzeb gdzie indziej niż tak jak zwykle Ale nic to, niedługo lato i będzie wtedy robił w gatki, nie ma to tamto.........

            Skomentuj


              #21
              Odp: Klub odpieluszkowanych

              Napisane przez pannazajeta Pokaż wiadomość
              No chwała Bogu 11 lutego skończył dwa latka i niestety "nie ma czasu" na robienie jakichś tam potrzeb gdzie indziej niż tak jak zwykle Ale nic to, niedługo lato i będzie wtedy robił w gatki, nie ma to tamto.........
              Ledwo się obejrzymy a zapomnimy o dniach w których uczyłyśmy dzieciaki nocnika.
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                #22
                Odp: Klub odpieluszkowanych

                hello to i ja łączam do klubu Julka już od pół roku odpieluchowana i teraz
                to już na maksa odpieluchowana bo w nocy też już bez pieluszki śpi.
                Musze przyznać, że w nocy i w czasie drzemek sprawdziły nam się podkłady
                pod prześcieradło. Ale nie taka zwykła cerata bo ona się zrolowała i sobie
                mogłam to w tyłek co najwyżej wsadzić. Te miały ceratę, ale na zewnątrz
                jest materiał który chłonie siuski. Mam dwa takie cuda i jak jedno poszło
                do pralki to drugie na łóżko. Jaki to jest oddech finansowy jak mała nie
                robi w pampki to aż miło :P


                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Klub odpieluszkowanych

                  nusiak podaj namiary na ta cudowną ceratę,bo myślę,że będzie nam potrzebna
                  FROCH

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Klub odpieluszkowanych

                    http://motherhood.pl/produkt/podklad...scieradlo.html
                    Masz


                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Klub odpieluszkowanych

                      Nusiak i ja mam taką podkładkę ...tylko że ta moja cerata bardziej gumowa Twoja też??Muszę teraz dokupić drugą
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Klub odpieluszkowanych

                        a po ile taki kawałek ceraty?
                        FROCH

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Klub odpieluszkowanych

                          Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                          a po ile taki kawałek ceraty?
                          Ja swoją dostałam a w hurtowni u mnie mają po 18..tu gdzie Nusiak pokazała 19 więc w miarę
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Klub odpieluszkowanych

                            U mnie normalna cerata jest w środku, tzn taka grubsza i obszyta takim
                            bardzo milutkim materiałem. Nie jest gumowa.


                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Klub odpieluszkowanych

                              Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                              U mnie normalna cerata jest w środku, tzn taka grubsza i obszyta takim
                              bardzo milutkim materiałem. Nie jest gumowa.
                              A moja nie jest obszyta tylko wygląda jak pielucha tyle że pod spodem na ale gumę...
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Klub odpieluszkowanych

                                hello
                                i my tak pol na pol z pieluchami, w domu lata w majteczkach, ale to ja musze pamietac o sikaniu, tymbardziej jak w jakas zabawe sie wciagnie,
                                ale zdaza mu sie ciagnac za spodnie wiec wtedy odrazu siup na nocniczek(nie gadatliwy moj smyk jest)
                                a kupa niestety tylko w pampka, i to nie rusz tylka jak zaczyna tloczyc, nie daje sie dotknac a co dopiero na nocnik posadzic...
                                na dobe zuzywamy ok 2 pieluszek, w porywach do 3 (no chyba ze goscina)
                                w nocy roznie czasem budzi sie z sucha czasem tak zasikana ze prawie kapie .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X