Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Październik 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Październik 2009

    Cześć Dziewczyny!

    Ja mam pytanie do tych z Was, które prowadzą pamiętnik swojego dziecka na Bebilonie jak zrobić slideshow na jednej stronie ze zdjęć bo jakoś mi z tym CTRL'em nie wchodzi:/

    Pozdrawiam i dzięki za pomoc




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Październik 2009

      Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
      Cześć Dziewczyny!

      Ja mam pytanie do tych z Was, które prowadzą pamiętnik swojego dziecka na Bebilonie jak zrobić slideshow na jednej stronie ze zdjęć bo jakoś mi z tym CTRL'em nie wchodzi:/

      Pozdrawiam i dzięki za pomoc
      Ja robiłam z CTRL'em i mi wychodzi Może spróbuj jeszcze raz.





      Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
      Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
      Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

      Skomentuj


        Odp: Październik 2009

        Hej dziewczyny.

        Zina i Kiniak Mój Kuba dziś wykazywał pierwsze oznaki podtrzymywania się na rączkach. Kolanka ładnie stawia, pupa w górę, asekuracja nosem i delikatnie na rączkach się podnosi strasznie komicznie to wygląda.

        Po świętach znów (tak jak po Bożym Narodzeniu) dziecko nam się rozregulowało. W pierwszy dzień świąt prawie nic nie jadł, na szczęście udało nam się mu wcisnąć kilka skórek od chleba i plasterek szynki własnej roboty (chyba tylko dlatego że był nimi strasznie zainteresowany)
        Od kilku dni mamy problem ze spaniem, zasypia ładnie między 19, a 20 śpi 3-4 godziny, zje butlę a potem budzi się z płaczem co 15 minut. Dziś w nocy co 3 godziny dawałam mu butlę żeby trochę pospał i rzeczywiście po butli było lepiej.
        Nie wiem co się dzieje że moje dziecko jest takie niespokojne w nocy, a może któraś z Was też ma taki problem??? Pytam bo może to normalne w tym wieku.





        Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
        Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
        Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

        Skomentuj


          Odp: Październik 2009

          U nas nocki spokojne, maly za to w dzień szaleje, marudzi, w wózku się strasznie wierci i nie chce zbyt długo siedzieć. Z jedzeniem też różnie bywa, strasznie się kręci, otwiera buzię, ale kręci głową i wszystko dookoła jest brudne. Chciałam wprowadzić jakąś regularność posiłków zanim pójdę do pracy, ale on raz jest głodny, raz nie, karmieniea wypadają o różnych porach. Zobaczymy jak to będzie.

          Wstawianie kilku zdjęć: Jak naciśniesz wstaw i pokaże się okno z Twoimi zdjęciami do wyboru, to wtedy trzymasz ctrl i wybierasz kilka zdjęć, jak masz kilka zaznaczonych, to wybierasz wstaw. i powinno kilko wstawić

          My już dziś po spacerze, mały zalicza drugą drzemkę, a ja odpoczywam
          Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
          Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


          Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

          Skomentuj


            Odp: Październik 2009

            SAngapamore przytrzymaj ctr i klikaj myszką na te zdjęcia które chcesz wybrać. U mnie działa. Nie chcą mi się za to filmy ładować. Pewnie ograniczony rozmmiar mają mieć ale krótkie kilkuminutowe też nie wchodzą.

            Anulkapi gratulację!!!! Już niedługo nie upilnujesz Kuby. Moja za to zawzięcie teraz koci grzbiet ćwiczy, co kończy się zazwyczaj wywrotką na któryś bok. Co do nocek moja droga, Twój syn najnormalniej na świcie zapewne ząbkuje. U mojej koleżanki też tak jest, do tego ślina na potęgę i już się ząbek wykluwa. Owszem trwało to mc ale cóż...

            Indra w wózku mam identycznie. Po kilku minutach Duśka się wierci, potem wyrywa w końcu ryczy. Najlepiej jakby ją na rękach nosić, a bawić się najlepiej na kolanach...

            We wtorek zapewne jedziemy do dermatologa o ile mężowi się służba nie zmieni. Jak tylko doktor pozwoli to w środę lecimy z mięchem






            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
            http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

            Skomentuj


              Odp: Październik 2009

              [quote=Kiniak7;193542]
              Indra w wózku mam identycznie. Po kilku minutach Duśka się wierci, potem wyrywa w końcu ryczy.[quote]

              To my z Kajtkiem mamy niebo jak tylko go wsadzimy do wózka albo do fotelika nie mija 5 minut i moje dziecko śpi jak aniołek.

              Dziewczyny poratujcie!!! Od tego ślinienia Kajto odparzył sobie całą brodę. Śliniaki zmieniane co chwila już nic nie dają, kapiel w mące ziemniaczanej tez nie pomaga. Nie wiem czym mogę go smarować? Wazeliną? Cholera miał taką łądna buźkę, a teraz wyglada jak burak

              Miłego dnia - wracam do pracy bo kierownik sie kręci po pokoju - trzeba trochę pościemniać
              Kajetan - 17 październik 2009; 4300g, 57 cm!!!!!









              Skomentuj


                Odp: Październik 2009

                o, cytat mi nie wyszedł))
                Kajetan - 17 październik 2009; 4300g, 57 cm!!!!!









                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Październik 2009

                  Zina - na którą ty do pracy chodzisz?

                  Ja mam na szczęście na 8, ale pociąg jest 6.50 i będę o 6 wstawać. Nie wiem jak fizycznie to wytrzymam, bo teraz o 5 nakarmię małego i do 7-7.30 jeszcze pośpimy.

                  Staś już je mięsko, trochę takiego słoiczkowego, a trochę sama mu gotuję. Mam w zamrażarce pomrożone mięso mielone z sarenki i gotuję je, a potem miksuję z marchewką i ziemniakiem.

                  Właśnie zaczął padać deszcz. My dziś zostaniemy w domu, chyba, że popołudniu będzie lepiej, a mąż się wścieknie, bo wczoraj kończył kłaść płytki na balkonie.
                  Dziś idę do księdza zaklepać termin na chrzciny, robimy pod koniec maja, bo dopiero wtedy matka chrzestna może przyjechać.
                  Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                  Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                  Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                  Skomentuj


                    Odp: Październik 2009

                    Cześć!

                    U nas dzisiaj popołudniu się pogoda popsuła, ale na szczęście udało nam się rano wyjść na godzinkę i po obiedzie na dwie.

                    Jak ja dziewczyny podziwiam Wasze dzieciaki - kurcze dwójka już praktycznie raczkuje, pozostałe się pięknie przewracają na brzuch i z powrotem, a nasza Kaśka jest straszny leń. Na brzuchu za długo też nie wyleży, najchętniej to by siedziała, a jak i to się jej znudzi to stawać chce. Jak jest na nóżkach trzymana przez kogoś to super, albo przez okno oglądać co się na świecie dzieje to też ekstra, ale niestety skoki rozwojowe nas omijają. Poza tym ostatnio nam lekarka zaleciła podawać 2 kropelki wit D3 bo się jej żebra małej nie podobają. Ostatnie zebro ma bardziej wypukłe niż pozostałe, ale jak dla mnie to ona zawsze takie miała, a ja też mam któreś ze środkowych bardziej wystające niż pozostałe. No, ale lekarka pewnie krzywicę podejrzewa. No ale cóż za jakiś miesiąc się u niej zjawimy i zobaczymy co powie.

                    Poza tym jakoś ja też na lenia cierpię i nic mi się nie chce. Nie wiem czy to przesilenie wiosenne, ale najchętniej to bym spała. hihi

                    Jutro się trochę rozerwę bo mąż zabiera mnie do kina, więc się trochę "odchamię"



                    Skomentuj


                      Odp: Październik 2009

                      U mnie nie ma kina, 35-tysięczne miasto, szok. Dopiero będą budaować, a teraz trzeba jeździć do Olsztyna.

                      Staś kręci się po kocu na podłodze jak szalony, na wszystkie strony i do tyłu, a dziś ruszył do przodu, niestety musiałam go zatrzymać, bo pędził w stronę kabli
                      Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                      Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                      Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Październik 2009

                        Mopa nie martw się,ja Krystianowi tez podaję 2 krople D3,bo mu słabo ciemiaczko zarastało i lekarz powiedział,że lepiej zwiększyć dawkę,dlatego,że zaraz będzie siedział i zaczynał chodzić...
                        Krystianek-ur.07.10.2009r.godz.9.35
                        3580g i 54 cm







                        Skomentuj


                          Odp: Październik 2009

                          Indra u nas jest kino, ale grają tylko w soboty i niedziele i to nie najnowsze filmy, bo od premiery trochę czasu upłynie zanim film do nas dotrą tez my jeździmy do Krakowa. Dzisiaj się na "Kwiat pustyni" wybieramy - mąż dał mi wybór a że niezbyt filmów mnie zaciekawiło stąd wybór taki a nie inny.

                          Kasia a w jaki sposób tą witaminę podajesz?? My mamy Devikap i fatalnie krople spływają - na początku dawaliśmy kropelkę na smoczek przed jedzeniem, ostatnio na necie wyczytałam, ze powinno się na czczo dziecku dawać i prosto do buzi a z kolei na ulotce pisze, żeby z woda podać ale nie pisze, czy po jedzeniu czy przed? Zaczynam już myśleć, że może niewłaściwie ta witaminę podawaliśmy.

                          Życzę miłego dnia



                          Skomentuj


                            Odp: Październik 2009

                            hejka!!!

                            Indra do pracy chodzę na 7 do 14, ale chcę sobie zmienic i chodzi na 8 do 15. będę mogła wtedy wracac z Sebą razem samochodem bo teraz to lecę na złamanie karku do domu żeby zwolnic niańkę

                            My też podajemy Kajtkowi Devikap i rzeczywiście kropelki lecą fatalnie. Kajtek dostaje co drugi dzień też na smoczek.

                            W końcu mamy dzisiaj wychodne. Idziemy na 30-tkę do znajomych a Młody zostaje na noc z ciocią. Mam nadzieje że pójdzie grzecznie spac i nie będziemy musieli wracac o 20 do domu

                            Trzymajcie się cieplutko i miłego dnia... chociaż po dzisiejszych wiadomościach już chyba nie będzie miły
                            Kajetan - 17 październik 2009; 4300g, 57 cm!!!!!









                            Skomentuj


                              Odp: Październik 2009

                              Cześć dziewczyny !

                              Wszystkim dzieciaczkom gratuluje skoków rozwojowych My jesteśmy na etapie czołgania i siedzenia

                              Święta się udały ?
                              Nasze wesele bylo wspaniałe tylko pogoda "dała ciała" . Szkoda bo miała być bryczka . Olaf dzielnie zniósł całą imprezę siedział z nami na sali a jak trzeba było to opiekunka wychodziła z nim do hotelowego pokoju spać . Dodaję parę zdjęć
                              Attached Files

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X