Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Październik 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • indra83
    replied
    Odp: Październik 2009

    Kiniak - może nie uzywaj żadnego kremu tylko pudruj pudrem dla dzieci i dalej bez pieluchy cały dzień.

    Ja jestem spocona i klejąca, bobas drzemie, mąż na rybach, miałam posprzatać, ale mam to gdzieś. Jutro. Jak wielmożny małżonek może się chłodzić powiewami wiatru i piwkiem nad wodą, to ja przynajmniej nie będę się przemęczać

    Leave a comment:

  •    
       

  • aniulaaaa
    replied
    Odp: Październik 2009

    hej dziewczyny !
    Przepraszam za brak postów ,ale mam masakrę . Codziennie w prqacy po 10 godzin raz w tygodniu znajdzie się dzień wolny do tego była szkoła dom dziecko . MASAKRA . NA szczęście szkoła zaliczona i do października przerwa , w pracy taki sajgon tylko(albo aż) do końca lipca ,ale pocieszam się tą myślą, że 13 lipca jedziemy na 8 dni na wakacje Wczoraj byliśmy nad wodą Olaf strasznie się cieszył , mnóstwo wody dzieci ah w raju był . Też mamy dla niego basenik na podwórku jak tylko go widzi to pisk niesamowity . Co do rozwoju to mamy 2 ząbki raczkowanie na pełnym spidzie ;P Sam wstaje i też się puszcza po czym upada na pupę z wielkim zdziwieniem hehe Byliśmy ostatnio na szczepieniu przeciw pneumokokom Mały waży 8,200kg i 70 cm więc jak na jego wymiary urodzeniowe Pani Doktor była bardzo zadowolona Jak zrzucę zdjęcia na laptopa to pokażę Wam mojego szkraba

    Emilka witamy Cię i córeczkę ja też cc miałam .

    Leave a comment:


  • Kiniak7
    replied
    Odp: Październik 2009

    U nas pogoda fajna, ciepło, ale bez przesady, choć parno. Wczoraj lało co jakiś czas, w nocy też - może uda się ruszyć nam ogród (po koparce ziemia ubita na kamień, wyschnięta przez gorąco a tu pod trawę trzeba przygotować, bo po kostce i zakopaniu oczka wodnego mam wielki teren budowy przypominający pustynię Gobi a nie ogród)
    U nas noce nawet spokojne, wstajemy po 2 razy zazwyczaj, choć nieraz Duśka kwili przez sen i wędruje po całym łóżku dopóki sobie pozycji nie znajdzie, obijając się przy tym po szczebelkach. Komicznie nieraz śpi. Ja bym w takich pozycjach nie wytrzymała.
    Może dziewczyny brak snu to faktycznie na zęby. Kojarząc fakty to z tydzień przez ząbkowaniem też Wam na złe noce Duśki narzekałam. Obyście szybko się z tym uporały.
    U nas chodzenie w pełni. Duśka prowadzona za ręce też już biega. Trudno nieraz za nią nadarzyć. Coraz ładniej chodzi też za jedną rękę. Podobnie jak Kuba, Duśka się nieraz zapomni i postoi sama nawet przez kilkanaście sek. lądując miękko na pupie. I muszę się pochwalić. Wczoraj Duśka wykonała sama pierwszy krok!!!!. Szła od męża do mnie, puściła się, zrobiła kroczek i wpadła w moje ręce. A wieczorem od fotela do ławy też kroczek zrobiła zanim blatu się złapała. Do chodzenia jeszcze daleko, ale zawsze to ten pierwszy krok. Ale się wzruszyłam mówię wam.

    Dziewczyny poradźcie coś na odparzenia. Od tygodnia Duśka ma pisie odparzoną. Nie dupkę, nie fałdki ale właśnie wargi sromowe. Sudokrem nie pomaga, chodzenie cały dzień bez pieluchy i przemywanie przegotowaną wodą lub korą dębu też. Już nie wiem co mam robić. Nie używam chusteczek (poza zmywaniem kupki a i tak potem wodą obmywam) , niczym nie smaruję. Nie wiem co to za pieroństwo.

    Leave a comment:


  • zina20
    replied
    Odp: Październik 2009

    hej dziewczyny!!!

    u nas tez jest straszna duchota, chyba dzisiaj będzie padać. I dobrze przyda się trochę deszczu.

    Poza tym cudownie się załatwiłam: mam ostre zapalenie ucha zewnętrznego Całą niedzielę zdychałam i dzisiaj też zdycham bo do lekarza jestem zapisana dopiero na jutro. Siedzę w pracy i ciepię. Podejrzewam, że jakbym siedziała w domu to bym cierpiała bardziej. Od wczoraj Kajtek tak mi działa na nerwy, że najchętniej to bym trzasnęła drzwiami i wyszla z domu. Wiem, że małe dziecko nie rozumie, że źle się czujesz i masz ochotę poleżeć. Dlatego zła jestem na siebie, że tak ostro reaguję.
    Mam nadzieję, że mnie do jutra nie rozłoży bardziej

    Leave a comment:


  • indra83
    replied
    Odp: Październik 2009

    Staś też gorzej śpi w nocy, kręci się w łóżku, obraca dookoła. Czasami usiądzie w łóżeczku i tak spi na siedząco Budzi się z rykiem po kilka razy, a my rano do pracy nieprzytomni chodzimy. Czasem jak stoi to też puszcza się rękami i bęc na podłogę. Podaję mu od kilku dni lek homeopatyczny Chamomilla Dagomed na bolesne ząbkowanie, ale na efekty pewnie trochę będzie trzeba poczekać, jeśli jakiekolwiek będą. Muszę złapać mocz do analizy i iść z wynikami do naszej pani doktor, bo ostatnio jak byliśmy to była jakaś inna i nawet małego nie obejrzała, tylko od razu stwierdziła, że dziecko emocjonalne i dlatego źle śpi, no może ewentualnie ten mocz zbadać.
    Kupiłam mały basenik dla Stasia i w weekend pluskał się jak szalony. 15zł a radości ogrom

    Leave a comment:

       
Working...
X