Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Październik 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Październik 2009

    Napisane przez Mopa Pokaż wiadomość
    Kiniak7 rozumiem co czujesz, bo nasza mała też ostatnio nie chce cyca, więc cały czas jest na butli. Ja odciągam pokarm i mieszam z Nutramigenem, żeby mojego coś jeszcze trochę pojadła, ale normalnie kilka dni temu przeżyłam szok, jak o godzinie, kiedy powinna z cyca jeść nawet się nie chciała chwycić pomimo, że miała w buzi,i krzyk był niesamowity. Wczoraj rano udało się zjeść z cyca, próbowałam też w ciągu dnia zanim zgłodniała przystawiać ją, ale tylko oblizywała i na tym się kończyło. Dzisiaj znów próbowałam, ale znowu nici. Coś mi się wydaje, że z powrotu do cyca nici. No cóż, dokąd dam radę to będę odciągała i mieszała ze sztucznym. Ale rano i tak spróbuję z cycem.
    Mopa nie poddawaj się. Może zjadłaś coś co dziecku nie smakowało. Mój cyc wrócił do łask. Widocznie pozycja małej nie pasowała lub gwar (byłam u koleżanki, siostrzeńcy latali wkoło, u babci) Kiedy jesteśmy w domu, karmimy się na leżąco, w ciszy, mamy czas dla siebie to cyc jest ok.
    Apropos mieszania. Mi położna mówiła, że nie powinno się mieszać mieszanki z własnym mlekiem a dawać raczej osobno.

    Wogóle to witam po kilku dniach nieobecności. Esej będzie długi bo będę nadrabiała zaległości. Jakoś nam tak zleciało. To zakupy, to wizyty (moja przyjaciółka przyjechała na weekand z Suchej Beskidzkiej i musiałyśmy nadrobić ploty) Jej synek jest mc starszy ale niczym od Duśki się nie różni. Tyle, że się podciąga z leżenia do siedzenia, ale my już usilnie nad tym pracujemy.
    Z eksperymentalnych pomiarów wynika, że Duśka waży 6kg....Już prawie 4mc syn koleżanki 6500. Moja Duśka to jednak klocek i żarłok.

    Ja też dopajam małą rozpuszczalną herbatką koperkową i rumiankową na zmianę z Hippa. Próbowałam zwykłymi ale parzenie, chłodzenie jest dobijająco a poza tym małej nie smakowało zbytnio. Te dosładzane wciąga aż furczy. Ale nie da się nimi oszukać. Jak jest głodna wciągnie 50ml herbatki a i tak krzyczy o mleko.

    Indra nie martw się Dzieciaki zrzucą jak zaczną raczkować lub chodzić. Zacznie się lato, spacery. Będzie dobrze. Ważne, że mały rośnie.

    Wczoraj rano mała mi troszkę pakasływała, w nosie furczało, więc z te pędy poszłyśmy do lekarza. Okazało się, że wszystko czyste, ale dostałyśmy syropek na wzmocnienie i Nasiwin i trzeba koczować w domu. I tak u nas wieje jak diabli, więc nie ma jak wyjść. Gorączki mała nie ma ale śpi jakby w sen zimowy zapadała... Ja tam nie narzekam, ale aż dziwnie. Kryzys 10 tygodnia???
    Pozdrawiam serdecznie

    I kochane koleżanki gdybym już nie mogła zaglądnąć - wszystkiego najlepszego życzę Wam i Waszym rodzinom... Zdrowia przede wszystkim. Radości z pociech, spokojnych i radosnych świąt...






    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
    http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Październik 2009

      Hej!!!

      Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija - wszystkim październikowym mamom i ich pociechom życzą Karolina i Kajetan
      Kajetan - 17 październik 2009; 4300g, 57 cm!!!!!









      Skomentuj


        Odp: Październik 2009

        Niech magiczna noc wigilijnego Wieczoru przyniesie
        Wam spokoj i radosc. Niech kazda chwila Swiat Bozego Narodzenia zyje
        wlasnym pieknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyslnoscia i szczesciem.
        Najpiekniejszych Swiat Bozego Narodzenia, niech spelnia sie wszystkie
        Wasze marzenia
        Last edited by szamana; 23-12-2009, 18:56.
        3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

        Skomentuj


          Odp: Październik 2009

          hej
          jak tam przygotowania świąteczne? ja w końcu wzięłam się za porządki i cała chata lśni
          teraz od rana tylko gotowanko.
          pozdrawiam
          3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

          Skomentuj


            Odp: Październik 2009

            Kochane z okazji Świąt Bożego Nadodzenia życzę Wam: Szczęścia, radości, spełnienia wszystkich marzeń, pomyślności, ciepłych relacji z najbliższymi, dużej ilości słodyczy, bezinteresownej miłości, dobrej pracy, chęci do działania, ciepłych myśli, śniegu po kolana, wycieczek do ciepłych krajów, przyjaciół zawsze obok, serdeczności, ciekawych spotkań, szczęśliwej gwiazdy, wierności i szczerości, dni pełnych słońca, konstruktywnych kłótni, nowych pomysłów, bałwana pod oknem, pachnącej choinki, wiary w przyszłość, dużo prezentów, udanego sylwestra, najmilszych gości, uśmiechu,wszystkiego miłego, prawdy prawdziwej, dobrych wspomnień, spokoju, szacunku, dopięcia celu, spełnienia planów, pięknej przyjaźni, czasu na to, co ważne, błogosławieństw, bliskości kochanych i bliskich, zdrowia, pogodnych poranków, zrozumienia, dobrych chwil, niezapomnianych wrażeń, rozwiązania spraw nierozwiązanych, grzanego wina w zimne wieczory, czułych zwierzeń, interesujących wyzwań, odwagi, ciepłej pościeli,ognia w sercu, poczucia spełnienia, miłej atmosfery, wiary i nadziei! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
            Ania, Adrian i oczywiście Kubunio.
            Last edited by anulkapi; 23-12-2009, 22:15.





            Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
            Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
            Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

            Skomentuj


              Odp: Październik 2009

              Mateuszek 07.09.2005
              Jaś 08.10.2009


              Skomentuj


                Odp: Październik 2009

                Zdrowych, spokojnych i radosnych Świat pachnących choinką spędzonych w gronie najbliższych



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Październik 2009

                  Cześć
                  Życzymy Wam Wesołych i Radosnych Świąt, wyjątkowych, bo powiększonych o nowego członka rodziny
                  Aby te dni upłynęły Wam miło i z dala od codziennych trosk, życzymy przede wszystkim zdrowych brzuszków, nieprzeciekających pieluszek i uśmiechów na buziach Waszych młodszych (i starszych) pociech.
                  Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                  Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                  Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                  Skomentuj


                    Odp: Październik 2009

                    ___________________$$$
                    _____________________$$$$$
                    ___________________$$$$$$
                    _________________$$$$$$$
                    _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$
                    ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$
                    _____________$$$$$$$$$$$$$$$
                    ____________$$$$$$$$$$$$$
                    ___________$$$$$$$$$$$$
                    __________$$$$$$$$$$
                    _________$$$$$$$$$
                    ________$$$$$$$$
                    _______$$$$$$$
                    ______$$$$$$
                    ______$$$$$
                    ______$$$$
                    ______$$$$
                    ______$$$_____$
                    $______$$___$$
                    __$$$$$$$$$$$
                    ___$$$$$$$$$
                    ____$$$$$$$$$
                    ___$$$$$$$$$$$$$
                    __$$$$$$$$$$$$$$$
                    __$$$$$$$$$$$____$
                    $_____$$$$
                    _______$$$
                    ________$

                    Małą gwiazdkę przed świętami
                    Przyjmij proszę z życzeniami
                    Może spełni się marzenie
                    Białe Boże Narodzenie
                    Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
                    Niech to będzie gwiazdka złota
                    Bo, gdy spada taka z nieba
                    Wtedy zawsze marzyc trzeba
                    No, a jeśli tak się zdarzy,
                    Że srebrzysta ci się marzy
                    Możesz także taką zdobyć
                    I choinkę nią ozdobić
                    Gwiazda, gwiazdce zamrugała
                    I choinka lśni już cała
                    Naszych marzeń jest spełnieniem
                    Bo jest piękna jak marzenie
                    A pomarzyć czasem trzeba
                    Każdy pragnie gwiazdki z nieba.
                    Wesołych Świąt życzy Kasia i Krystian:-)
                    Krystianek-ur.07.10.2009r.godz.9.35
                    3580g i 54 cm







                    Skomentuj


                      Odp: Październik 2009

                      Cześć Mamuśki
                      Jak tam święta, żyjecie? Ja mam tak pełny brzuch, że ledwo oddycham, brak mi tylko kapusty z grochem i pierogów z grzybami (i wina oczywiście), ale zjadłam tyle ciasta, ze nie zliczę kawałków Na szczęście brzuszek Stasia dzielnie to zniósł, całe dwa dni był bardzo grzeczny i kochany, a teraz smacznie śpi.
                      My byliśmy bardzo chyba grzeczni w tym roku, bo dostaliśmy super prezenty Jutro już na spokojnie tylko na kawę do rodziców wpadniemy.
                      Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                      Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                      Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Październik 2009

                        Witam
                        Jak to w święta człowiek zabiegany i w gościach. My dodatkowo dziś ochrzciliśmy Darię. Napiszę co nieco jutro, bo w końcu słodkie lenistwo tylko we 3 w domku. Pozdrowionka






                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
                        http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

                        Skomentuj


                          Odp: Październik 2009

                          Cześć dziewczynki.

                          My jak to wszyscy w święta nie odpoczywamy. Cały czas w rozjazdach, a to do jednej babci, a to do drugiej.

                          Zamieszczam nasze zdjęcia i przesyłam Wam gorące buziaczki.
                          Attached Files





                          Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                          Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                          Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                          Skomentuj


                            Odp: Październik 2009

                            hej. i jak tam, po świętach???ja zaraz biore sie za prasowanie bo później znowu idziemy do babci (teściowej). ile wasze dzieci piją mleka na dzień i herbatki??? i ile razy bo mój 5-6 i tak na dzień mleka wypije przeszlo 700 i do tego ze 150 herbatki








                            http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

                            Skomentuj


                              Odp: Październik 2009

                              Angelikana na opakowaniu pisze, że maluchy mogą wypijać do 100ml herbatki dziennie. Sprawdź sobie.

                              My za to się ochrzciliśmy Oczywiście w całym pośpiechu wybierania się nie zabraliśmy do kościoła aparatu więc tylko zdjęcia z domu mamy.
                              Attached Files






                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
                              http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

                              Skomentuj


                                Odp: Październik 2009

                                Kiniak7 wszystkiego najlepszego dla Darii z okazji chrztu. Oby rosła duża i zdrowa.

                                Moja Kasia zrobiła mi wczoraj niespodziankę bo się chwyciła cyca i oba opróżniła. Więc dzisiaj rano też jej dałam i znowu jadła. W takim razie wracam do karmienia z cyca 2 razy dziennie, a jak się uda to częściej.

                                Angelikaanna nasza córcia też ponad 700 mleka wypija, plus od 50 do 100 herbatki. Na opakowaniu pisze, żeby nie więcej niż 100 dawać, więc lepiej nie przesadzać.

                                Pozdrawiamy



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X