Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Październik 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Październik 2009

    Mój Sebastianek je co 3,4 godz tak ok.130 i do tego herbatki, a jakie dajecie herbatki??








    http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Październik 2009

      indra wiem co czułasz, gdy mały cię olewał.wczoraj miałam to samo.przez cały dzień nie spojrzał na mnie ani razu, o uśmiechu też nie było mowy, a jak tylko tatuś wrócił z pracy to Benio zaserwował mu całą gamę uśmieszków.
      Benek też trzyma ładnie głowę już od dawna.lubi na brzuszku leżeć i wogóle wszyscy mówią że jest bardzo silny.

      anulkapi
      moje przygotowania do świąt jeszcze w proszku, na razie tylko prezenty pokupowane jutro czeka mnie spożywka.
      na wigilię idziemy do znajomych i podzieliliśmy się po połowie jeśli chodzi o żarcie.mi przypadły pierogi, ryba i kapusta z grochem
      a sprzątać to mi się jak cholera nie chce,no ale trzeba
      Last edited by szamana; 22-12-2009, 00:12.
      3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

      Skomentuj


        Odp: Październik 2009

        Napisane przez angelikaanna Pokaż wiadomość
        a jakie dajecie herbatki??
        my dajemy herbatkę koperkową z hippa i jest all right

        a podajecie swym pociechom przegotowaną wodę?
        3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

        Skomentuj


          Odp: Październik 2009

          szamana ja podaje ta teZ i do tego ułatwiającą trawienie tez z hippa i malemu to pomaga a wode dostawal jak byl mniejszy teraz juz nie








          http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

          Skomentuj


            Odp: Październik 2009

            Ja podaję herbatkę koperkową z hippa, żeby trochę powstrzymać apetyt mojego głodomora, bo masowo kończą nam się ubranka.
            Sutek boli i chodzę po domu z cycem na wierzchu, żeby się szybciej zagoiło, co niezbyt apetycznie wygląda.
            Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
            Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


            Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

            Skomentuj


              Odp: Październik 2009

              Napisane przez indra83 Pokaż wiadomość
              Ja podaję herbatkę koperkową z hippa

              tak z ciekawosci zapytam: czy ta herbatka koperkowa hippa to ta w wersji rozpuszczalnej? Jesli tak to czytalyscie jej sklad? Tam jest cukier. Dlatego ja odstawilam ta herbatke i parze zwykla koperkowa w torebkach.
              Wkurzylam sie, bo niby Hipp pisze, ze mozna ta herbatke podawac od 1 tygodnia zycia (o ile dobrze pamietam) a tu cukier w srodku



              Rosne...
              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
              16.11.2009 5620 gr, -
              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
              17.06.2010 9250 gr, -
              06.09.2010 10600 gr, 77cm
              14.12.2010 11600 gr, 81cm
              05.05.2011 11900 gr, 83cm
              20.09.2011 13200 gr, 90cm
              14.01.2012 14300 gr, 93cm
              19.07.2012 15500 gr, 98cm



              Skomentuj


                Odp: Październik 2009

                Faktycznie ta herbatka zawiera glukozę
                Następną kupię też taką w torebkach, ale ja chciałabym trochę zapchać Stasia, żeby tyle mleka nie ciągnął. On już taki gruby jest Ja nie wiem już co mam o tym myśleć. W żadnym centylu się nie mieści i wygląda na miesiąc starszego. Teraz wypił całe 150ml mojego mleka i jeszcze trochę tej herbatki.
                Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Październik 2009

                  Glukoza nie szkodzi dziecku...

                  Indra a ile Staś wazy i mierzy? Dzieci spokojnie powinny wypijać w trzecim miesiacu po 150ml mleka, a nawet więcej!! Więc to chyba nie jest problem...

                  Skomentuj


                    Odp: Październik 2009

                    Nasza Kasia je około 6 razy dziennie, co 3-4 godzin, z przerwą nocną ok 8 godzin. Zjada za jednym razem od 150 nawet do 180, ale patrząc na ilość jaka jest podana na opakowaniu w przedziale 2-4 miesiące dziecko powinno zjadać 200 ml, więc nie jest źle. Herbatkę też dajemy koperkową z Hipp, no jest tam glukoza, ale nam na przykład w szpitalu jak mała była tylko na butli to lekarka kazała mała dopajać wodą z glukozą.
                    Co do jedzenia z cyca, to niestety Kasia niestety nie chce jeść. Tak więc odciągam pokarm laktatorem i mieszam ze sztucznym.



                    Skomentuj


                      Odp: Październik 2009

                      Napisane przez indra83 Pokaż wiadomość
                      Faktycznie ta herbatka zawiera glukozę
                      Następną kupię też taką w torebkach, ale ja chciałabym trochę zapchać Stasia, żeby tyle mleka nie ciągnął. On już taki gruby jest Ja nie wiem już co mam o tym myśleć. W żadnym centylu się nie mieści i wygląda na miesiąc starszego. Teraz wypił całe 150ml mojego mleka i jeszcze trochę tej herbatki.
                      Sorry ze się wtrącę INDRA jezeli karmisz małego swoim mleczkiem to nie musisz się martwić.Karm go tyle ile sam potrzebuje ,napewno zgubi to jak zacznie chodzić i broń Boze nie dawaj żadnych słodkich herbatek bo to tez kalorie.Moja córcia w wieku Twojego synka ważyła juz 8 kg i niemiesciła się w zadnych siatkach centylowych.karmiłam ją piersią 19 m a kiedy zaczęła chodzić przestała tak tyć.Teraz ma prawie 3 latka i waży 17 kg czyli w normie.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Październik 2009

                        Angelikaanna śliczny ten Wasz Sebastianek!!Podziwiam Cię, że udaje Ci się łączyc naukę z byciem mamą. Trzymaj tak dalej.



                        Skomentuj


                          Odp: Październik 2009

                          Hej laseczki.

                          Ja podaję Kubuniowi herbatkę z Hippa, tą rozpuszczalną. Kiedyś dałam mu tą zaparzaną, ale nie chciał jej pić więc wróciłam do rozpuszczalnej. Wolę podać herbatkę z glukoza niż robić zaparzaną i ją dosładzać zwykłym cukrem. Glukoza, tak jak pisze Carin nie szkodzi dzieciaczkom.





                          Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                          Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                          Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                          Skomentuj


                            Odp: Październik 2009

                            Cześć dziewczyny!
                            Zebrałam część ulubionych piosenek mojego synka do jednego wątku. Można sobie ściągnąć . POLECAM!

                            http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=3829

                            Skomentuj


                              Odp: Październik 2009

                              Witajcie dziewczyny!
                              Pewnie wszystkie zapracowane
                              U mnie święta wyglądają trochę podobnie do Anulkapi. Też mamy podwójną kolację. Najpierw u teściowej,a potem u moich rodziców, gdzie nocujemy. Z tym, że ja nie przygotowuje nic na kolację. Moja mama to Zosia samosia i wszystko robi sama. A jak się pytam czy coś jej pomóc, to się prawie obraża. TAkim oto sposobem nie dość, że nie pomagam, to jeszcze dostaję wałówkę )
                              ja też przepajam herbatkami z hippa.
                              pozdrawiam Kasia

                              Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                              Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                              Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                              poematem niezliczonych słów
                              mą radością, miłości promieniem,
                              dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                              Skomentuj


                                Odp: Październik 2009

                                I korzystając z chwili, już teraz:
                                Życzę Wam dużo światła, Życzę aby Wasze serca odnalazły spokój, życzę aby serca Wasze były jak opłatek, który cicho i pokornie kochając to, co czyste, potrafi się podzielić z każdym! Wesołych Świąt
                                pozdrawiam Kasia

                                Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                                Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                                Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                                poematem niezliczonych słów
                                mą radością, miłości promieniem,
                                dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X