Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ColorWomen
    replied
    Odp: Witam

    Misia , wiesz dobrym sposobem jest ubieranie dziecka trzymając je na kolanach.U nas się sprawdziło

    Leave a comment:

  •    
       

  • Misia84
    replied
    Odp: Witam

    Szkudka każde dziecko jest inne i porównywanie nie ma sensu, lepiej porównywać tylko w celach informacyjnych i nie ma co się przejmować już robi coś czego Twoje nie robi, bo Twoje na pewno robi coś czego tamto nie robi ale zamotałam no ale mam nadzieję, że wiadomo o co mi chodzi

    ColorWomen dzięki za linka mam nadzieję, że Natalce przejdzie wcześniej.

    Leave a comment:


  • ColorWomen
    replied
    Odp: Witam

    Napisane przez Misia84 Pokaż wiadomość
    Beti ja też jestem pełna uznania ale chyba faktycznie praktyka czyni mistrza Co do wychodzenia na spacer to moja mała też się strasznie denerwuje przy ubieraniu. Kiedy to przechodzi? Jesli w ogole przechodzi

    Szkudka moja mała jeszcze się nie obraca, ale to chyba jeszcze nie ten etap, bo ma 3,5 miesiąca. Kiedy dzieci się zaczynają obracać?

    Miłego dzionka!
    Witaj ,
    przechodzi przechodzi ,Amelka robiła wielką histerię ale już jest dobrze.I szczerze mówiąc przeszło jej koło roczku dopiero
    Podam Ci linka o bunciep przy ubieraniu http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...przy+ubieraniu

    Leave a comment:


  • ColorWomen
    replied
    Odp: Witam

    Napisane przez szkudka Pokaż wiadomość
    Widzę Beti, że im więcej doświadczenia tym człowiek lepiej zorganizowany Ja wprawdzie mam tylko jedno dziecko ale mam też psa więc na spacery zabieram i jednego i drugiego. Na początku mnie to przerażało ale w miare upływu czasu okazało się nie być takie trudne.

    Czy Wasze dzieciaczki potrafią już przewracać sie z brzuszka na plecy i z pleców na boczek? Ignaś jest albo leniwy albo za ciężki albo sama nie wiem co, ale nie obraca się Natomiast z ogromną radością siada - jeszcze przy mojej pomocy.
    WItaj ,
    niczym się nie martw co do obracania.Amelka robiła to około 7 m-ca i tylko z pleców na brzuszek a dopiero potem na odwrót.Uciekłaś z wątku Trójmiasto??

    Leave a comment:


  • szkudka
    replied
    Odp: Witam

    Może rzeczywiście jeszcze nie czas ale same wiecie jak to jest jak człowiek się naczyta mądrych książek...No i to odwieczne porównywanie do innych dzieci

    Leave a comment:


  • Misia84
    replied
    Odp: Witam

    Beti ja też jestem pełna uznania ale chyba faktycznie praktyka czyni mistrza Co do wychodzenia na spacer to moja mała też się strasznie denerwuje przy ubieraniu. Kiedy to przechodzi? Jesli w ogole przechodzi

    Szkudka moja mała jeszcze się nie obraca, ale to chyba jeszcze nie ten etap, bo ma 3,5 miesiąca. Kiedy dzieci się zaczynają obracać?

    Miłego dzionka!

    Leave a comment:


  • szkudka
    replied
    Odp: Witam

    Widzę Beti, że im więcej doświadczenia tym człowiek lepiej zorganizowany Ja wprawdzie mam tylko jedno dziecko ale mam też psa więc na spacery zabieram i jednego i drugiego. Na początku mnie to przerażało ale w miare upływu czasu okazało się nie być takie trudne.

    Czy Wasze dzieciaczki potrafią już przewracać sie z brzuszka na plecy i z pleców na boczek? Ignaś jest albo leniwy albo za ciężki albo sama nie wiem co, ale nie obraca się Natomiast z ogromną radością siada - jeszcze przy mojej pomocy.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Beti313
    replied
    Odp: Witam

    Napisane przez szkudka Pokaż wiadomość
    Ja mam znajomych, którym za 11-tym razem udała się córeczka, także Beti jeszcze wszystko przed Tobą Jestem również pełna podziwu i myślę sobie, że w Twoim domu tętni życie i pewnie nie da się nudzić
    Ja już nie mogę mieć dzieci
    zbyt ciężka cesarka była przy tym ostatnim
    i macica już nie wytrzyma kolejnej ciąży
    a nie chce mieć następnego wcześniaka

    co do tętniącego zycia w moim domu
    to tylko Łukasz powoduje hałas nazywamy go WIECZNY DŹWIĘK
    i jak on jest to prawda telewizora nie słysze, nawet domofonu, czy telefonu
    odpoczywam jak jest w szkole albo śpi

    A co do wychodzenia z domu to nie ma źle
    ja potrafie się z maluchami w 20 minut wyszykować
    i licze tu też przebranie z ubrań domowych w wyjściowe
    Last edited by Beti313; 03-11-2009, 14:11.

    Leave a comment:


  • szkudka
    replied
    Odp: Witam

    Ja mam znajomych, którym za 11-tym razem udała się córeczka, także Beti jeszcze wszystko przed Tobą Jestem również pełna podziwu i myślę sobie, że w Twoim domu tętni życie i pewnie nie da się nudzić

    Leave a comment:


  • 111kurczak
    replied
    Odp: Witam

    Beti, czy dziewczyny, czy chłopaki ja i tak Ci zazdroszczę takiej gromadki. I pełna podziwu jednocześnie jestem. Mi z dwójką czesem rąk nie starcza np. przy wychodzeniu z domu, mała nie cierpi czapek i tego całego ubierania. pomagam więc Kajtkowi (5lat - teoretycznie samodzielny, ale nie do końca), wyganiam na klatkę, żeby się w domu nie ugotował, ubieram siebie i na końcu Zuźkę, która daje przy tym taki koncert, że na parterze ją słychać. Jeszcze tylko zapakować się do windy z wózkiem, na koniec znieść go z 10 schodków i można zacząć spacer. Zanim wyjdę z bloku to już mi pot po plecach spływa. Mimo wszystko planuję powiększyć jeszcze swoją rodzinę (no, Ciebie pewnie nie prześcignę), ale najpierw przeprowadzę się do domku!

    Leave a comment:

  •    
       

  • Beti313
    replied
    Odp: Witam

    Napisane przez Misia84 Pokaż wiadomość
    Witam, moja córcia urodziła się 15 lipca przez cesarskie cięcie w 38 tc. Skąd jesteście dziewczyny?
    Ruda Śląska

    Leave a comment:


  • Beti313
    replied
    Odp: Witam

    Napisane przez 111kurczak Pokaż wiadomość
    Beti, a u Ciebie widzę rządzą mężczyźni! Podobno to się zmienia za piątym razem!
    he he miało sie zmienić już za drugim trzecim
    i czwarta też miała być dziewczynka,
    no ale więcej już nie da rady
    a i tak sądze że prędzej
    wychowałabym drużynę piłkarską
    zanim bym się córuni doczekała

    Leave a comment:


  • szkudka
    replied
    Odp: Witam

    Właśnie udało mi się po trzykrotnym wysłuchaniu płyty z kołysankami uśpić Ignasia Sama już ledwo patrzyłam na oczy a mój synek w najlepsze rozmawiał z misiami. Bogu dziękować podczas zasypiania nie płacze. Życzę wszystkim dobrej nocy

    Leave a comment:


  • 111kurczak
    replied
    Odp: Witam

    Beti, a u Ciebie widzę rządzą mężczyźni! Podobno to się zmienia za piątym razem!

    Leave a comment:


  • szkudka
    replied
    Odp: Witam

    Ale dziewczynki z natury chyba mniejsze są? Ignaś przy swojej wadze jest stosunkowo długi, chociaż trudno mi powiedzieć ile dokładnie mierzy. W każdym razie tych kilogramów po nim nie widać

    Leave a comment:

       
Working...
X