Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Witam

    Cześć dziewczynki!

    szkudka to widzę, że z nas tylko takie bojdupy z podawaniem nowości dzieciaczkom a byłaś w środę w kinie z Ignasiem? Jeśli tak to na czym? Szkoda, że mieszkam na takim zadupiu, bo też bym się tak wybrała z małą...

    Wczoraj odwiedziła mnie moja mama i namawiała mnie gdzieś na wyjazd w góry i chyba się skuszę tylko obawiam się, że zanim gdzieś pojedziemy to śniegu nigdzie nie będzie, bo odwilż przyszła i wszędzie mokro...myślałam o Wiśle albo Ustroniu, żeby było w miarę niedaleko, żeby małej nie męczyć podróżą. A w Wiśle moja znajoma pracuje w hotelu, więc może się tam wybierzemy i wreszcie się z nią spotkam

    kurczak nie słyszałam o tej metodzie, ale tak jak mówisz, dziecko chyba by się nie najadło tylko tym co zje z rączki. Ja jeszcze Natalce nie dawałam nic do rączki żeby sama jadła, może powinnam...
    Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Kajtusiowi!

    Miłego dnia!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Witam

      Hej,
      no w środę oczywiście byłam w kinie na "Randce w ciemno". Film średni, nie przepadam za polskimi komediami romantycznymi, ale Ignac cały film przespał W przyszłym tygodniu ma być film "Walentynki" (trochę jakby po czasie) ale jadę do taty na tydzień więc się nie wybiorę.
      Wczoraj dałam Ignasiowi chrupki i wcinał ze smakiem. Myślę o daniu chlebka...Misia, to nasze pierwsze dzieciaczki, pewnie dlatego się cykamy Nasze koleżanki już mają doświadczenie.
      Pozdrawiamy i miłego dnia!


      Skomentuj


        Odp: Witam

        Hej dziewczyny
        Majeczka ma drugiego ząbka jest jeszcze malutki,ale liczy się sztuka a nie jakość.Teraz może gryźć siostrę w nos.Cały czas chodzi z językiem wywalonym na zewnątrz,chyba jeszcze nie przyzwyczaiła się do jednego,a tu drugi.Wygląda komicznie i uroczo.
        Ostatnio Majka zaskakuje mnie w nocy,bo albo prześpi całą,albo budzi się tylko raz nad ranem...oby tak zostało.
        pozdrawiam

        Skomentuj


          Odp: Witam

          szkudka pewnie masz rację - dziewczyny to już doświadczone mamuśki

          mariolajka gratulacje dla Majeczki! Moja mała też jakiś tydzień temu miała języczek cały czas na wierzchu ale teraz już jej przeszło. Życzę, żeby Maja przesypiała calutką noc. U nas na szczęście nie ma z tym problemów. Sporadycznie się zdarzy, że mała się domaga smoczka, więc tylko jej dam do dzióbka i śpi dalej

          Dziewczyny czy zmieniałyście już fotelik dzieciaczkom albo macie zamiar zmienić? Bo jak widzę moją małą w tym foteliku co ma teraz to mi jej żal, że taka biedna skulona siedzi i muszę jej już kupić większy koniecznie. Tylko oczywiście nie wiem jaki

          Skomentuj


            Odp: Witam

            Nosidło zmieniliśmy Majce na fotelik taki do 18 kg jakieś 2 miesiące temu.Nogi jej wystawały,a poza tym było mi ciężko nosić razem z nosidłem.Fotelik mamy po Kini,więc obyło się bez wydatków.A tak ogólnie dość dużo wydatków,typu wózek,łóżeczko,fotelik nam odeszło.Wyobraźcie sobie,że do dzisiaj nie kupiłam ubranek,jedynie kosmetyki,pieluchy.Wszystko mamy po naszej Kini i córki siostry oraz kuzynki.

            Skomentuj


              Odp: Witam

              My też fotelik mamy po starszaku, ale jeszcze nie zmieniony. Raczej mało jeździmy i póki co może tak być.
              Misia, ja też chcę w góry!!! Jedź i nawet się nie zastanawiaj, nie ma jak czyste,górskie powietrze zimą, to nawet lepszy wypoczynek niż latem.
              W tej metodzie BLW to nawet nie chodzi, żeby się dzieci najadły, ale poznały nowe smaki. Ja ją odkryłam, jak Zuzia była chora i jeść nie chciała, a ja nie wiedziałam dlaczego, przerobiłyśmy wtedy słoiki- obiadki, obiadki domowe, owoce i nic nie smakowało.
              Zuzia ostatnio nauczyła się z leżenia na brzuchu siadać, bardzo mnie to cieszy, bo nie trzeba jej już cały czas pomagać i jak się na sidząco bawi a potem próbuje podpełzać na brzuchu to potrafi sobie potem znowu siąść. duuuużo spokoju dzięki temu.

              Skomentuj


                Odp: Witam

                W takim razie pozostaje mi jechać do sklepu i zapytać o dobry fotelik mam taki fajny zaufany sklep, gdzie kupowałam całą wyprawkę, więc mam nadzieję, że mi doradzą.

                mariolajka właśnie to jest fajne, że już przy drugim dziecku odchodzi część wydatków, bo praktycznie wszystkie rzeczy pozostają po starszym dziecku. Ja właśnie się ostatnio zastanawiałam gdzie ja będę trzymać te wszystkie rzeczy po Natalce, bo nie wiem gdzie to wszystko wejdzie ale będę się później martwić

                kurczak to Zuzia już nieźle sobie radzi. Natalcia już by chciała siedzieć, ale jeszcze nie do końca wie jak się za to zabrać ale uwielbia leżeć na brzuszku i się bawić, a ja wtedy mogę coś porobić.

                Lecę posprzątać, bo imprezka nam się szykuje.

                Miłego weekendu!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Witam

                  My jeszcze nie zmieniliśmy fotelika ale marzy mi się już coś większego, bo opatulony w kombinezon Ignaś siedzący w tej małej skorupce wzbudza we mnie żal
                  Widzę, że wasze dziewczynki ruchliwe Byłam ostatnio na spotkaniu z fizjoterapeutką i po oględzinach Ignasia stwierdziła, że jest leniwy i ma słabe mięśnie brzucha. A pani doktor powiedziała, że jest typem filozofa i pewnie szybciej będzie mówił. To wszystko chyba po tatusiu odziedziczył ;0
                  Jak impreza Misia?
                  Nie będzie mnie tydzień więc życzę i dobrej nocki i dobrego całego tygodnia. Do przeczytania następnym razem


                  Skomentuj


                    Odp: Witam

                    Ignaś filozof - dobre Każde dziecko jest inne, więc nie masz się co przejmować, że Ignaś jest mniej ruchliwy. Życzę udanego wyjazdu, a to pewnie to co wspominałaś kiedyś, że do taty się wybierasz?

                    Dziewczynki jak Wam weekendzik minął? Bo u mnie ja zwykle za szybko!

                    Po imprezce mała mi wstała o 5.30 - nakarmiłam ją i wzięłam do nas do łóżka - ona się bawiła między nami, a my dogorywaliśmy na w pól przytomni a ja wczoraj specjalnie ją położyłam później niż zwykle, żeby dłużej pospała. No i nie wyszło...

                    A po południu umówiliśmy się ze znajomymi na lodowisko, wzięliśmy Natusię do wózka i ja jeździłam na łyżwach a mąż spacerował z małą, bo jemu się nie podoba jazda na łyżwach. A my się uśmialiśmy na lodowisku, bo kumpel się dopiero uczył i całą godzinę poruszał się trzymając bandę a najlepiej, że takie małe dzieciaczki tam jeździły i zasuwały jak nie wiem, a my "stare dupy" ledwo się na nogach trzymaliśmy

                    Piszcie co tam u Was!!
                    Pozdrowionka!

                    Skomentuj


                      Odp: Witam

                      Weekend minął stanowczo za szybko.Majeczce włączył się maly trolik,cały czas marudzi.Łobuzuje troszeczkę,caly czas chce dreptać na nóżkach,samo stanie już tak bardzo nie kręci.Fajna pogoda,można częściej iść na spacerek,dlatego komputer troszke idzie na bok.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Witam

                        Dziewczyny zapraszam do konkursu i proszę o głosiki na zdjęcia
                        jak się tam zalogujecie to Wasz głos =3punkty, jeśli głosujecie jako goście tylko 1
                        nie można dodawać linków z innych stron tylko z ebobasa, można codziennie głosować

                        http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/9785
                        http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/9783
                        http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/9782




                        Skomentuj


                          Odp: Witam

                          Cześć!
                          A na naszym wątku znowu cisza... My wróciliśmy w niedzielę od mojego taty. Było bardzo fajnie, odpoczęliśmy sobie nieco, połaziliśmy po "starych śmieciach", odwiedziliśmy krewnych i znajomych. Piszę dopiero dzisiaj, bo musiałam doprowadzić dom do użytku po takiej długiej nieobecności
                          U nas wszystko w porządku, Ignaś nauczył się mówić "gie" i cały czas to powtarza. Ja od przyszłego tygodnia zaczynam nauczać dwa razy w tygodniu, więc wpadnie trochę kasy.
                          Czekam na wieści od Was.


                          Skomentuj


                            Odp: Witam

                            Hej!

                            Fajnie, że wróciłaś, bo dziewczyny nie chcą ze mną gadać

                            Przede wszystkim WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla Ignasia!!
                            Ja też byłam u rodziców dłużej w tym tygodniu, bo moja mama miała urlop, więc zostałam dwa dni dłużej. Ale niestety wszystko co dobre szybko się kończy i wczoraj wróciłyśmy. Wyjazd w góry przełożyłyśmy na kwiecień, żeby było troszkę cieplej. Pojedzie też z nami moja teściowa i moja chrześnica, a w weekend dołączą mój mąż i moja przyjaciółka. Znalazłam fajne mieszkanko w rozsądnej cenie, mam nadzieję, że będzie wolny termin, bo jeszcze nie dzwoniłam... Najpierw chcę jeszcze skonsultować ten wyjazd z pediatrą, bo idziemy w sobotę na szczepienie, to przy okazji zapytam.

                            Natalcia też już sie rozgadała strasznie. Powtarza sylaby ma-ma-ma-ma, ta-ta-ta-ta, ba-ba-ba itp. Nie wiem czy ona już może świadomie mówić mama lub tata? Bo czasem mi się wydaje, że mówi to całkiem świadomie tylko szkoda, że częściej mówi tata niż mama

                            szkudka a czego nauczasz? jesteś nauczycielką?

                            Skomentuj


                              Odp: Witam

                              Cześć
                              Ja muszę dom doprowadzać do użytku codziennie,dwójka dzieciaczków robi swoje.Maja 5 minut temu dorwała się do gazety,zostały strzępy.Fajnie,że Ignaś zaczyna gaworzyć,Majka również nauczyła się mówić gie i rózne inne.Najbardziej podoba mi się jak powtarza ''e ty''.
                              Ostatnio kupiłam dla Majeczki bardzo poważną rzecz,czyli nocniczek.Powoli przyzwyczajam ją do niego,niech wie do czego służy.
                              pozdrawiam

                              Skomentuj


                                Odp: Witam

                                Mam za sobą nieprzespaną noc. Ignaś dostał kataru i budził się chyba co godzinę. Ok. 1 postanowił trochę pogadać i na to też zeszła mu godzinka. Teraz odsypia, ja też miałam skorzystać ale robota w domu czeka.
                                Ja jestem nauczycielką muzyki w szkole podstawowej,aktualnie na wychowawczym ale od przyszłego tygodnia ruszają u nas zajęcia w ramach "Otwartej szkoły" i poprowadzę naukę gry na gitarze. Dwa razy w tygodniu po godzince - tyle wystarczy, bo do pracy generalnie mi się nie spieszy
                                Miłego dnia!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X