Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Misia84
    replied
    Odp: Witam

    Wszystkiego najlepszego dla Ignasia z okazji ukończenia 5 miesięcy rośnij zdrowo!!

    Leave a comment:

  •    
       

  • Misia84
    replied
    Odp: Witam

    Hej.
    No to zakupy się udały zazdroszczę Ci, że mieszkasz nad morzem... A do tego kina to na co się wybierasz? Ciekawa jestem jak to wygląda w ogóle? Daj znać jak było!
    Pozdrowionka

    Leave a comment:


  • szkudka
    replied
    Odp: Witam

    Jesteśmy po wielce udanych zakupach. W zasadzie jeśli chodzi o prezenty to tylko plecak dla siostrzenicy i okulary do pływania dla szwagra kupiliśmy, a cała reszta to ciuchy dla nas Kupiłam sobie dwie kurtki z przeceny, mój luby 2 pary spodni i kąpielówki (przydadzą się jak z Ignasiem na basen zaczniemy chodzić). Po zakupach skoczyliśmy jeszcze na krótki spacer po wieczornym Sopocie...Generalnie udany wieczór.
    W środę wybieram się z Ignasiem do kina w ramach pokazów w Multibabykinie. Idziemy pierwszy raz, mam nadzieję, że mój synek da obejrzeć mamusi film.

    Leave a comment:


  • Misia84
    replied
    Odp: Witam

    Ja też muszę z Nacią iść na szczepienie. Jak ostatnio byłyśmy to też w sobotę, tak jak kurczak. Właśnie jutro będę dzwonić i się umawiać. A co do prezentów to u mnie nadal nic na razie tylko Natka dostaje prezenty a z tymi kubkami to faktycznie świetny pomysł. Ja też myślałam na Dzień Babci i Dziadka, żeby zrobić album ze zdjęciami małej albo fotoksiążki.

    Leave a comment:


  • 111kurczak
    replied
    Odp: Witam

    Czekamy na relacje co udało się na zakupach upolować!
    U nas w przychodni nie ma osobnych poradni, tylko w wybrane godz. były szczepienia w normalnym gabinecie, to było rzeczywiście głupie, bo do drugiego gab. czekały na tym samym korytarzu dzieci chore. Jakoś o tym wcześniej nie pomyślalam, bo jak bywałam poprzednio to w ogóle ludzi nie było, nikt nie czekał, ale teraz sezon na chorowanie, więc pewnie tłumy zasmarkanych i kichających.

    Leave a comment:


  • szkudka
    replied
    Odp: Witam

    A to rzeczywiście dziwnie ze szczepieniami... U nas szczepienia są w poradni dzieci zdrowych, więc siłą rzeczy nie spotykają się dzieci chore ze zdrowymi. Poza tym dzieci chorych się nie szczepi chyba?
    Kubki ze zdjęciami dzieci to fajny pomysł Ja mam zamiar go wykorzystać na Dzień Babci i Dziadka.
    Właśnie wysłałam moich mężczyzn na spacer a sama biorę się za obiad, sprzątanie, prasowanie.....Muszę się w miarę wyrobić bo chcemy dziś po południu pojechać na jakieś zakupy ubraniowo-prezentowe. Ignaś zostaje z dziadkami.
    Miłego dnia

    Leave a comment:


  • 111kurczak
    replied
    Odp: Witam

    Zazdroszczę odwiedzin "ciotek" - mój Kajtek chory i cały tydzień siedzę z 2 dzieci w domu. Jak chodził do przedszkola, to miałam trochę czasu dla siebie jak Zuźka spała a tak to z nim ten czas spędzam. Mój mąz dopiero wieczorem wraca i nawet nie ma za wiele czasu, żeby pogadać a o czym można przez cały dzień z pięciolatkiem gadać? Ale od poniedziałku mam nadzieję już będzie dobrze i będę mogła o prezentach pomyśleć: dla wszystkich babć i dziadków zrobię w empiku kubki ze zdjęciem dzieci (tzn.wnuków), najgorzej z mężem - w wrześniu miał urodziny, potem święta a w styczniu imieniny, już w święta mam problem z prezentem, no nic jak będę z kubkami a empiku to się rozejrzę i pewnie coś trafię.
    Miałyśmy wyznaczony termin szczepienia na 2 grudnia a jak zadzwoniłam do przychodni to powiedzieli, że szczepienia są przeniesione tylko na soboty, żeby się zdrowe dzieci z chorymi nie spotykały i w związku z tym wszystko się w czasie przeciągnęło i wolne terminy są dopiero na 19 grudnia. No zapisałam Zuzię, ale to takie odległe, czy ja wiem, czy ona wtedy zdrowa będzie? Dziwne to jakieś

    Leave a comment:

  •    
       

  • szkudka
    replied
    Odp: Witam

    Dziś w odwiedzinach były u nas dwie "ciotki", poplotkowałyśmy troszkę, a Ignaś dostał w prezencie takie oto fajne spodenki.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Misia84
    replied
    Odp: Witam

    Ja też już powoli myślę o prezentach, ale nic mi do głowy nie przychodzi. Najlepiej to po prostu iść do sklepu i coś wypatrzyć niż zaplanować i szukać. Chociaż teraz w dobie internetu to chyba wszystko można kupić Zaraz idziemy z Natalką na spacerek bo pogoda jest cuuuuudna!

    Mała zaczęła ostatnio pokazywać język. Leży sobie z całym jęzorkiem na wierzchu jak byłyśmy we wtorek na rehabilitacji to cały czas pokazywała język pani rehabilitantce

    Miłego dnia dziewczyny!

    Leave a comment:


  • szkudka
    replied
    Odp: Witam

    Dziewczyny, hop, hop !!!! Czyżbyście wchłonięte zostały przez zakupowy szał? Wczoraj kupiłam już kilka prezentów choinkowych, mi.in. dla siostry, szwagra, ojca. Muszę się spieszyć bo nie spędzamy świąt razem ale jadę do nich na tydzień 13 grudnia. Wtedy wymienimy się prezentami. Mam też już prezenty dla mojego mężczyzny. Też musiałam się spieszyć bo mam ostatnie pieniądze na koncie. Na wychowawczym będzie cienko z własną kaską...
    Miłego dnia

    Leave a comment:

  •    
       

  • szkudka
    replied
    Odp: Witam

    Dziś byliśmy z Igansiem na wizycie u neurologa. Na szczęście wszystko jest w porządku i więcej kontroli nie będzie Jeszcze 7 grudnia czeka nas spotkanie z ortopedą w sprawie bioderek. Na pierwszej wizycie okazało się, że Ignaś wprawdzie bioderka ma w porządku ale słabo przygina kolanka do podłoża. Musiałam go pieluchować i robić z nim ćwiczenia. Ciekawe jakie będą efekty...
    Jeśli idzie o prezenty to z siostrą ustaliłyśmy mniej więcej co dla dzieciaków a dziadkowie pewnie już mają furę zabawek kupioną. Na szczęście też mniej więcej wiem jakie zabawki wchodzą w grę (w sensie edukacyjne, ładne, przydatne). Od nas Ignaś dostanie zabawy fundamentalne. Jest to cały program wspomagania rozwoju dzieci poprzez zabawy. No...może to bardziej prezent dla nas? Myślę jeszcze o jakiejś zabaweczce ale nie konkretnie. Może skorzystam ze ściągi Misi

    Leave a comment:


  • 111kurczak
    replied
    Odp: Witam

    Misia, fajne te zabawki i takie cenowo w różnym przedziale, więc myślę, że każdy z rodziny coś ciekawego będzie mógł wybrać. Ja zawsze chciałam dla Kajtka takie piłeczki co się wrzuca a one później wyskakują, ale w tamtych czasach były tylko oryginalne (zdaje się, że z Fisher Price) za jakąś powalającą kasę, chyba ze 200 zł, więc się nie doczekał. Nie ma nic złego w sugerowaniu prezentów; Kajtek zawsze dostawał jakieś samochody a on wolał ciastolinę albo jakąś grę i też zaczęłam sugerować.

    Leave a comment:


  • Misia84
    replied
    Odp: Witam

    Cześć dziewuszki Fajnie, że się pokazałyście.
    Ja z Natką chcę posiedzieć do września w domciu, a potem do pracy (o ile ją znajdę).
    Co kupujecie dzieciaczkom na Mikołaja lub pod choinkę? Mówicie rodzince co mają kupić czy zdajecie się na ich gust? Ja raczej staram się nie narzucać konkretnych rzeczy, ale wymieniam kilka żeby sobie ktoś wybrał najlepszą cenowo rzecz no i moje propozycje są takie:

    http://www.allegro.pl/item817461910_..._liczydlo.html
    http://www.allegro.pl/item803085797_...o_alfabet.html
    http://www.allegro.pl/item805065812_...et_36elem.html
    http://www.allegro.pl/item799878585_..._szescian.html
    http://www.allegro.pl/item809418999_...ileczkami.html
    http://www.allegro.pl/item817936639_...owe_f_vat.html
    http://www.allegro.pl/item796695899_...w1_gratis.html

    To teraz Wasza kolej
    Last edited by Misia84; 23-11-2009, 08:04.

    Leave a comment:


  • 111kurczak
    replied
    Odp: Witam

    O ja właśnie do pracy wnioski o urlopy wysłałam. Z księgową kiedyś przez telefon policzyłyśmy i wyszło nieźle: zaległy wypoczynkowy za 2009, opieka na dziecko za 2009 to samo za 2010 i jeszcze jeden dzień wolny za 26.12, bo w sobotę wypada - nazbierało się tego do połowy lutego. Nieźle, jakbym miała zamiar do pracy wracać to Zuźka już ponad 7 m-cy miałaby. Ale nie mam, tym bardziej, że w międzyczasie przeprowadziliśmy się na drugi koniec Polski i do NOWEJ pracy musiałabym pójść. Napisałam więc na wszelki wypadek również podanie o wychowawczy na 3 lata a co będzie to się zobaczy...

    Leave a comment:


  • szkudka
    replied
    Odp: Witam

    Hej dziewczyny,
    długo mnie nie było bo zawsze coś...A to do pracy coś podpisać w związku z urlopem wychowawczym, a to na spotkanie z położną, a to do lekarza, a to Ignaś marudny i na rękach tylko się uspakajał, no i oczywiście sprzątanie, pranie, obiady itp. Ale same przecież dobrze wiecie o czym mówię
    Byliśmy na szczepieniu, Ignacy waży 8 z hakiem, wysypka alergiczna chociaż lekarkę dziwi, że nie ma jej w takich typowych miejscach jak zgięcia...Ja już sama nie wiem co mogę jeść a czego mi nie wolno bo wysypka się w sumie nie zmiejsza, ja eliminuję wszystko po kolei a pani doktor mówi żebym nabiał po mału wprowadzała bo to może wcale nie od tego. Pytałam ją o wprowadzenie do diety Ignasia nowych potraw ale powiedziała, że jeśli on ma skłonności do alergii to żeby jeszcze się wstrzymać i karmić tylko piersią. To samo potwierdziła położna i ona też powiedziała mi o glutenie. Czyli, że od 4 miesiąca można dziecku podawać kaszkę mannę na wodzie w ilości na czubku łyżeczki i co 3 dni. Będziemy próbować

    Leave a comment:

       
Working...
X