Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• 111kurczak
    replied
    Odp: Witam

Mariolajka, a my to mamy dzieciaki w tym samym wieku!
    Zuźka jeszcze nie raczkuje, ale na swój sposób jakoś się porusza, najczęściej do tyłu jej to wychodzi jak na brzuszku leży a jak siedzi to jakoś tak do przodu się przesuwa.
    Z jedzeniem kiepsko: miała infekcję dr moczowych i jej się buzia na jedzonko zamknęła na zupki apetyt wrócił, ale na deserki nie. Nawet słodziutki banan nie pasuje. No nic poczekamy.
    Zębów na razie brak.

Leave a comment:

•    

• mariolajka
    replied

Cześć
    Moja Majeczka też upodobała sobie spanie na brzuszku,i o dziwo troszkę lepiej śpi.Raczkowanie opanowała prawie do perfekcji,teraz zaczyna sprawdzać każdy kąt i co można tam znaleźć.Dzisiaj spodobała się lodówka i kontakty,które już zostały zabezpieczone odpowiednio.
    pozdawiam

Leave a comment:

• Misia84
    replied

Hej szkudka!

To dobrze, że zatęskniłaś Co prawda spóźnione, ale szczere życzonka dla Ignasia - abyś dał pospać mamie w nocy
    U nas też już urozmaicona dieta, Natalcia chyba najbardziej lubi kaszki, ale deserkiem też nie pogardzi

Obroty to już jej specjalność, a wczoraj to nie wiem jak przemieściła mi się na podłodze jakiś metr, tylko niestety akurat byłam odwrócona i nie widziałam jak ona tego dokonała nie wiem czy obrotami czy przeraczkowała... a zrobiła to dosłownie w kilka sekund, bo dłużej nie byłam obrócona, potem jak już ją cały czas obserwowałam, to oczywiście nie miała ochoty się ruszać...do siedzenia ją ciągnie, ale sama jeszcze nie siedzi, a ja jej nie podkładam poduszek tylko czekam aż sama usiądzie.

Ząbków jak nie było tak nie ma, ale mała wkłada do buzi dosłownie wszyyyyystko, więc może wreszcie się pojawi jakaś perełeczka.

Na spanie w nocy nie mogę narzekać, bo śpi tak jak spała, czyli jak aniołeczek, tylko ostatnio sobie upodobała pozycję na brzuchu, a ja się boję, żeby się nie udusiła.

Wczoraj ważyłam małą - 7,4 kg.

Odzywajcie się mamuśki, bo nasz wątek obumiera ostatnio...

Życzę miłego dnia!

Leave a comment:

• szkudka
    replied

Hej,
    strasznie dawno mnie nie było.......
    Już myślałam, że nie wrócę ale zatęskniło mi się
    U nas z nowości:
    -jeden ząbek (prawa dolna jedynka)
    -zajęcia na basenie (na razie dwa razy byliśmy, Ignaś poważny ale nie płakał, zaciekawiony rozglądał się dookoła;byłoby w ogóle git, gdyby nie to, że raz po zajęciach dostał temp. 38 a za drugim razem przypałętał się katar, który trzyma do dziś
    -bogata w różnorodności dieta (a najbardziej smakują deserki!)
    Ze staroci:
    -jak się Ignaś nie obracał tak się nie obraca.....bardzo chętnie natomiast siedzi
    -jak budził się w nocy tak się budzi.
    Pozdrawiam wszystkie lipcowe mamusie

Leave a comment:

• mariolajka
    replied

Jakieś dwa tygodnie temu miała prawie 7,8 kg,mamy w dorobku jednego małego ząbka i zaczęła raczkować w tym tygodniu.

Leave a comment:

• Misia84
    replied

Witamy Mariolajko i Majeczko
    Moja mała miała taką samą wagę urodzeniową! I też przez cc. Tyle, że w Zawierciu a nie w Gliwicach :P Ile Majka teraz waży?

Leave a comment:

• mariolajka
    replied

MAJECZKA 17.07.2009,waga 3450g,wzrost 56cm
    urodzona przez cc
    gliwice

Leave a comment:

•    

• Misia84
    replied

Witamy nową forumowiczkę Coś tutaj cicho ostatnio... nikt nie ma czasu czy co?

Leave a comment:

• Kukielka
    replied

Moja Kalinka urodzona 13 lipca o 23.10
    waga: 3140
    wzrost: 51 cm
    Punkty : 10
    miejsce ur- Szpital dzieciatka Jezus Warszawa
    najgłosniejsza na całym oddziale- urodzona śpiewaczka operowa- i tak jest do dziś. Ale dla mnie najkochańsza i najsliczniejsza pod słońcem:-)

Leave a comment:

• ejonczyk1801
    replied

Seatibiza powiem Ci że moj synek stanął na nogi jak mial równo 6 miesięcy-a zrobił to w łóżeczku ze r szczebelkamiTak wiec nie martw się to może jego pora!Kochana nie wsadzaj go w chodak to bardzo szybko zacznie chodzić-moj mial 9 miesięcy jak zaczął próbować samodzielnie.Silnego masz faceta!

Leave a comment:

•    

• seatibiza
    replied

Witam no i po świętach....czytałam dzisiaj wszystkie strony tego wątku,no i powiem szczerze ,że to tak jak bym czytała o swoim Adasiu....no,prawie No,więc -z zaciekawieniem obserwował choinkę ,gdy do niej podchodziłam z nim na ręcach próbował łapać bombki... śmieszne to było ,bo się bardzo denerwował ,że nie może jej złapać co jeszcze..... bardzo lubi siadać ,gdy go złapie za rączki,opanował już to bardzo dobrze,nie raz cwaniaczek jak siada to tak prostuje nóżki ,że zamiast usiąść ,staje na nogi..nie za często mu na to pozwalam,ale on się wtedy tak słodko śmieje,aż piszczy,taki szczęśliwy,no a potem jak go położę to oczywiście płacz....Jeśli chodzi o jedzenie ,to z piersi niestety po mału rezygnuję,mały się nie najadał,potrafił opróżnić jedną ,potem drugą pierś i wiedziałam ,że chciałby jeszcze,więc podałam mu raz mieszankę i wiecie co? spał 2 godź,co było jego rekordem(w dzień),bo na piersi spał mi po 20-30 minut i ciągle rwał się do cyca....teraz mleko z butelki dostaje co 3-3.5 godź i 2 razy z piersi.bardzo lubi jabłuszko,....no chyba na razie tyle,dużo bym mogła pisać,no ale to wszystko z czasem się opowie... pozdrawiam wszystkie smyki i ich rodzeństwo no i was mamusieaha mieszkam na pomorzu

Leave a comment:

• 111kurczak
    replied

I my życzymy Wam drogie Mamy Świąt spokojnych, pełnych miłości i radości a pod choinką wymarzonych prezentów! Magda z Zuzią i Kajtkiem

Seatibiza, fajnie, że się odezwałaś, napisz co u Adasia!

Leave a comment:

• seatibiza
    replied

Święta szybko się zbliżają,
    w święta ludzie się kochają.
    Przy dzieleniu się opłatkiem,
    płyną z oczu łzy ukradkiem.
    Życzymy sobie wszystkiego najlepszego
    dając w policzek całusa wielkiego.
    W nocy Jezus się urodzi
    i serduszka nam odmłodzi.
    Wesołe Święta...Oby takie były
    i oby nam wszystkim życzenia się spełniły
    Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy Kamila ,Adaś i Oliwia

Leave a comment:

• Misia84
    replied

Wesołych i Spokojnych Świąt spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze życzą Dominika i Natalcia

Leave a comment:

• 111kurczak
    replied

Z jedzeniem u nas nieźle, choć myślę, że ma coraz większą ochotę na coś poza cysiem i jabłkiem. Miałam się wybrać do sklepu po słoiczki jakieś ale Kajtek jeszcze nie do końca zdrowy, zimno, pada albo mąż wraca tak późno, ze już nie ma sensu się po sklepach włóczyć. Zastanawiam się cały czas: gotować czy kupować. Kajtek był na słoiczkach, nie mie miałam wtedy dostępu do "swoich" warzyw, jedyny minus to to, że nie tak łatwo było go potem przestawić na "normalne" jedzenie. Teraz mam warzywa "zdrowe", wiadomo w słoiczkach większy wybór ( i cielęcinka i indyk i króliczek) - można codziennie coś nowego dawać, niby sama gotuję zupy, ale nie codziennie i nie "dziecięce" (często ogórkową, żurek, kapuśniak), no i kwestia finansowa : na prawdę nie wiem czy taniej kupić słoiczek, czy codzinennie gotować takie śmieszne ilości jak 1/2 marcheweczki, kawałeczek pietruszki itp. Chyba dziś się wyboirę po słoiczki...

Leave a comment:

Working...
X