Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci urodzone w 2010 roku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: grudniówki na start!!!

    hej

    ale paskudna pogoda.
    ja przez dwa dni nie miałam siły pisać tak się okropnie czułam.
    cała niedziele wymiotowałam, nawet jak się napiłam.
    jak postanowiłam nic nie jesc to i tak wymiotowałam.
    wczoraj już tylko dwa razy.

    a dzisiaj muszę się jakoś funkcjonować bo mam mase roboty.
    jutro urodziny mojej marysi.
    dobrze że teściowa tort zrobi, będzie w kształcie motylka.




    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: grudniówki na start!!!

      witam was mamuski ja tez niezbyt dobrze przechodze ta ciaze...czasami wymiotuje ale nie to jest najgorsze niemam apetytu mam ciagle mdlosci i strasznie w glowie mi sie kreci spotkanie z polozna mam 17 czerwca wiec bede juz w 10 tyg ciazy troszke pozno no ale co zrobic trzeba zaakceptowac tutejsze warunki...moj maluch strasznie dokazuje broi na kazdym kroku teraz ma etap przynoszenia butow nic nie da to ze na niego krzykne on tylko zalotnie sie usmiechnie i idzie po nastepna pare, uwielbia takze komputer wali w klawiature o dziwno jeszcze jej nie rozwalil i lubi jeden guziczek ktory wylacza komputer mowie wam czasamni ze smiechu nie moge wyrobic a jak juz bedzie 2 to juz w ogole bedzie super dziewczynki odzywajcie sie czesciej zebysmy mialy slay kontakt bo warto w tych chwilach byc razem co nie??




      Skomentuj


        #93
        Odp: grudniówki na start!!!

        Cześć dziewczynki co tak pusto ? brak czasu na forum?tęsknimy

        Ja dziś na zakupy jadę pomału trzeba garderobę zmieniać i jakąś tunikę kupić i rybaczki poszukać -może to lato w końcu przyjdzie??????

        Miłego dnia życzę i słoneczka

        Skomentuj


          #94
          Odp: grudniówki na start!!!

          Witam Waspiszę pierwszy raz na tego typu forum....leże od niedzieli z łóżku(przeziębiłam się) i tak zauważyłam waszą stronke....bardzo mi się podoba jak tak na wzajem się wspieracie, opowiadacie sobie, radzicie...to jest bardzo pozytywne i fajnejeśli mogę to się dopisze da Was również mam termin porodu na grudzieńjest to moja pierwsza ciąża która bardzo przeżywam...ale wierze że wszystko będzie ok pozdrawiam Madzia

          Skomentuj


            #95
            Odp: grudniówki na start!!!

            Witam witam...
            ja znowu śpie całymi dniami...
            później się uczę bo sesja i egzaminy się zaczynaja...życie przyszłej mamy studentki nie jest łatwe...
            ale najgorsze jest to że od wczoraj mam taki dziwny ból u dolu brzucha...wczoraj był delikatny...dzisiaj się nasilił...poza tym ni mi nie dolega...zastanawiam się co to może być...w piątek będe szła do gina...mam nadzieje że mnie przyjmię bez kolejki...a wy dziewczyny - miałyście lub macie tez cos takiego?? Czy to może być wynikiem stresu po kłótni z mężem??




            "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
            Paulo Coelho(Alchemik)

            Skomentuj


              #96
              Odp: grudniówki na start!!!

              Witaj madziu u nas -fajnie że jesteś a ile dzidzie ma juz tygodni?

              Co do bóli brzucha to macica się rozciąga i są takie krótkie czasem kłucia ale jeśli są bolesne to lepiej skontaktować się z ginkiem.Mi mdłości ranne już prawie przeszły czasem pojawią się w ciągu dnia a tak czuję się dobrze i zaczyna znikać mi talia w nocy mam problemy bo budzę się na siku i z zasypianiem ale na następnej wizycie powiem może mi coś przepisze lub poradzi na ten sen.a dziś mamy piękne słońce trzeba to wykorzystać koniecznie.papa miłego słonecznego dzionka wam życzę

              Skomentuj


                #97
                Odp: grudniówki na start!!!

                Dziewczynki będzie się któraś wybierała na USG 3D? Na takim USG można już dowiedzieć się płci w 12tyg.! Ja w następnej ciąży na bank idę .

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: grudniówki na start!!!

                  Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                  Witaj madziu u nas -fajnie że jesteś a ile dzidzie ma juz tygodni?

                  Co do bóli brzucha to macica się rozciąga i są takie krótkie czasem kłucia ale jeśli są bolesne to lepiej skontaktować się z ginkiem.Mi mdłości ranne już prawie przeszły czasem pojawią się w ciągu dnia a tak czuję się dobrze i zaczyna znikać mi talia w nocy mam problemy bo budzę się na siku i z zasypianiem ale na następnej wizycie powiem może mi coś przepisze lub poradzi na ten sen.a dziś mamy piękne słońce trzeba to wykorzystać koniecznie.papa miłego słonecznego dzionka wam życzę
                  ja tez mam problemy z zasypianiem od kilku dni.
                  a mi pomału apetyt wraca. wymiotuje ale juz nie tak często.




                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: grudniówki na start!!!

                    Witam Was w poniedziałek zaczął mi się 9 tydź w czwartek byłam na usg i moja Dzidzia ma już 3 cm co do bólu brzuszka u dołu ja również miałam kłucia i mocniejsze i słabsze....no ale chyba faktycznie to efekty rozciągania się macicy...:/ heh wiem co znaczy być studentką w ciąży...i do tego ta sesja....chociaż mi jeszcze dochodzi obrona pracy licencjackiej...no i od pon do piąt pracaDziewczyny czy Wy łykacie witaminki jakieś mi doktorka powiedziała że od 4/3 msc ciąży powinnam zacząć brać....no oczywiście folik zażywam od dawna.....pozdrawiam

                    Skomentuj


                      Odp: grudniówki na start!!!

                      witam was dziewczyny, ale naprawde tutaj swieci pustkami, ale mozna zrozumiec poczatki ciazy czasami nienaleza do najlepszych hehe, ale jak macie choc troszke sil i czasu to napiscie cos bo tutaj tak pusto mi nadal jest niedobrze i nie chce nic jesc choc cos tak zawsze wciagne bo wiem ze tak nie moge i musze jesc...niemoge sie doczekac mojego pierwszego usg ale to bedzie dopiero 12-13 tyg ciazy takze jeszcze troszke czasu mam przed soba...




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: grudniówki na start!!!

                        Witajcie dziewczynki w ten znów deszczowy poranek wstałam dość wcześnie taka wyspana że szok i myk do was poczytać co się dzieje ? a tu takie pustki??dziewczynki gdzie jesteście ? mnie znów w tym tygodniu czeka wizyta w czwartek i laboratorium zaliczyć,do końca pierwszego trymestru będę tak często chodzić -jak trzeba to trzeba,tylko że każda wizyta jest dla mnie stresująca-już myślę .Też tak macie?
                        trzymajcie się dzielnie i zaglądajcie do nas!!

                        Skomentuj


                          Odp: grudniówki na start!!!

                          WitamGosiak dziękuję za zaproszenieFakt że termin mam przy moich obliczeniach na 23 stycznia ale myślę że reszta mnie nie wygoniJak samopoczucie kochane??
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            Odp: grudniówki na start!!!

                            Fajnie że jesteś,czasami wpadnij do nas!!!

                            Skomentuj


                              Odp: grudniówki na start!!!

                              Gosia wiesz co ale mam teraz zajawkęZnowu jesteś miesiąc wyżej odemnieMy wręcz jesteśmy skazane na siebie
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Odp: grudniówki na start!!!

                                Dziewczyny gdzie jesteście ,co z Wami??????????????????????

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X