Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci urodzone w 2010 roku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • bajtel
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    Cześć dziewczynki w ten słoneczny poranek pogoda zapowiada się wspaniale po tych ostatnich zimnych dniach aż chce się wyjść do ogrodu.
    Każda z nas inne ma objawy i inaczej przechodzi ciąże ale co się nie robi dla maleństwa,może migdały ci pomogą?? bo słyszałam że są dobre .
    monia najpiękniejszy widok to fasolinka aż chce się robić usg co chwilę żeby tylko popatrzeć. Ja mam wizytę w przyszły czwartek i już się nie mogę doczekać,chociaż zawsze to jakiś stres ale i ulga co będzie
    Dziewczyny myślicie już o wyprawce dla maleństwa?

    Leave a comment:

  •    
       

  • edymis4601
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    Witam dziewczyny...
    chcialam tylko troszke ponażekać...
    zaczęły się u mnie mdłości...ale nie poranne...całedobowe...nic mi nie pomaga...a nawet po zjedzeniu owocu czy warzywa mnie mdli...koszmar...mama nadzieje że już się to niedługo skończy...
    A na sam widok wody mineralnej to w łazience ląduje...

    Leave a comment:


  • moniaB
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    dzisiaj miałam wizyte u gina.
    tak się stresowałam jak przed pierwszą.
    nie wiem czemu.
    wszystko jest ok. muszę porobić badania i następna wizyta 10 czerwca.
    i widziałam swojego dzidziusia na usg. taka mała fasolka

    Leave a comment:


  • bajtel
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    Hej u nas deszcz pada i taki mam nastrój deszczowy tylko się wylegiwać ja w tym tygodniu muszę zrobić morfologię i mocz bo na przyszły mam do ginka mdłości mi tak już nie dokuczają ale bez przerwy biegam do WC nawet w nocy wstaję i zaczyna mnie to denerwować już,ale co się nie robi dla maleństwa!! buziaczki wam przesyłam do jutra! pa

    Leave a comment:


  • moniaB
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    hej
    jak tam wam weekend mija?
    moj już sie skończył, maż dzisiaj do pracy pojechał.
    my byliśmy nad jeziorem w domku letniskowym u znajomych. 20 metrów do jeziora Marysia jak się wybawiła. a i ja się tam lepiej czułam. mdłości prawie nie odczułam. a dzisiaj znowu mnie dopadły. chyba powietrze mi służyło.
    a jak wy się czujecie? jutro mam wizyte u ginekologa na 14.20. zobaczymy co powie.
    mam nadzieję że wszystko w porządku

    Leave a comment:


  • bajtel
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    Kochane będę chodzić tak często bo nie udało mi się donosić ciąży nawet do 1 trymestru i mój gin woli dmuchać na zimne.ale myślę że jak minie ten 12 t i będzie ok to będę chodzić 1 raz na miesiąc. To nie mam znaczenia czy prywatnie chodzisz czy nie byle by lekarz był dobry i tym trzeba się kierować. Miłego weekendu życzę i trzymajcie się cieplutko.

    Leave a comment:


  • edymis4601
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    Ja też wczoraj byłam u Gina i zobaczyłam malutką kropeczkę...
    i rzeczywiście - poprosilam o wydruk i pokazałam go mężowi to dopiero doszło do niego że to naprawde...kazał kupić sobie książkę o dziciach...przy czym gazeta to już dużo czytania dla niego...
    Jestem strasznie szczęśliwa...
    też dostalam skierowania na morfologie...mocz...i coś tam jeszcze...
    Folik i jeszcze jakieś witaminki...i mam się zgłosić jak będe miała wszsytkie wyniki badań...i założy mi kartę ciąży..
    mam nadzieje że wszystko będzie ok bo średnio mi się widzi spędzić ciążę w łóźku albo co niedaj Boże w szpitalu....
    pozdrawiam serdecznie i życze wszystkim milego weekendu...

    Leave a comment:

  •    
       

  • NoraPe
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    edymis4601 - mój mąż to mnie tylko pyta jak się czuję, on ciągle poza domem, więc nie widzi, nie wie, ale jakby był na miejscu i widział że nie rzygam itd. to pewnie też by o tym nie gadał nawet na początku nie mówił: będziemy mieli dzidziusia, tylko: będziesz mieć dzidziusia, że jak jest w moim brzuchu to niby tylko mój? haha, w pewnym sensie tak, to ja chodzę na badania, szukam info - co jeszcze powinnam wiedzieć i robić i czego się spodziewać itp. on o tym tak nie myśli, jego to mniej na tym etapie dotyczy. Czasem to i mi samej w to ciągle trudno uwierzyć. Na testy obydwoje zareagowaliśmy zupełnie obojętnie, że dobrze, fajnie, ale żadnego skakania pod sufit, a o dziecku obydwoje marzyliśmy i nadal marzymy Po niektórych to mniej widać i już. Mnie dziwiło, ze mój mąż nie interesuje się na jakim etapie rozwoju jest dziecko, nie pyta, jak mu opowiadam, to mówi tylko aha, ok, no to dobrze i tyle. Myślę, że on dopiero jak będzie duży brzuchol i jak będzie widać dziecko wyraźnie na usg, zacznie się zastanawiać, czy zdrowe, czy dobrze rośnie, na razie to dla niego abstrakcja.

    bajtel - Ty zawsze co 2 tyg. będziesz chodzić? myślałam że to raz na miesiąc trzeba, jak nic się nie dzieje? Do mojego lekarza, jak chcę na nfz, a nie prywatnie, to muszę na 1,5 - 2 mies. wcześniej się zapisywać na wizyty, no i nie wiem jak te terminy sobie przewidzieć? :/ Póki co poszłam do innego, ale nie chcę do niego już wracać, bo jakiś taki olewczo nastawiony, wiec w maju prywatnie idę. Najwcześniejsza wizyta na nfz na jaką do mojego gina mi się udało dostać to 16 czerwca!!! nieźle oblegany
    Last edited by NoraPe; 01-05-2010, 01:10.

    Leave a comment:


  • bajtel
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    Byłam na wizycie wszystko jest ok,mam zrobić wyniki morfologi i mocz oraz cukier ,widziałam kropeczkę taką malutką i przyjść za dwa tygodnie a jak by się coś działo to od razu. Taka jestem szczęśliwa ...........mam brać folik i dupathson na wspomagany rozwój. Mdłości mam ostatnio jak jadę samochodem,okropność z wodą się nie rozstaję.
    Miłego dnia no i weekendu majowego życzę bo grilowania czas zacząć,pa

    edymis jak tam po wizycie??
    monia ładne suwaczki!
    Last edited by bajtel; 30-04-2010, 08:40.

    Leave a comment:


  • mamaszyszym
    replied
    Odp: witam

    coś nieśmiało się ten wątek rusza.
    moje maleństwo ma już 6,32cm i się strasznie kręciło. Nieśmiało przedstawił się jako chłopczyk - oczywiście jeszcze nie na 100%. Ale doc coś wypatrzył- ja zresztą też. No i wyrównanie sił w rodzinie legło w gruzach ..ehh.. Ale wszystko jest dobrze bo dzidzia zdrowa i ładnie podrosła przez 1m. A jak wasze brzuszki.. ?

    Leave a comment:

  •    
       

  • edymis4601
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    ponoć dobre są tez migdały...nie wiem...nie próbowałam...ja narazie czuje się ok...
    Jutro mam w końcu tą wizyte u lekarza...już nie mogę się doczekać...
    Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • natalia_sk
    replied
    Odp: witam

    Ja także witam
    wg kalendarza termin mam na 6.11 a wg USG na 4.11
    a co będzie to się okaże!!
    Pozdrawiam i zdrowia życzę

    Leave a comment:


  • moniaB
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    licząc od owulacji to 4. pije wode ale mało pomaga

    Leave a comment:


  • bajtel
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    monia a który masz już tydzień zrób suwaczek to będzie wiadomo co i jak?pij dużo wody niegazowanej to pomaga.

    Leave a comment:


  • moniaB
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    hej
    ja wizytę mam w przyszłym tygodniu.

    czuję sie okropnie , ciągle mnie mdli, nic mi nie smakuje i do tego wymioty się zaczeły.

    w pierwszej ciąży tak źle na początku się nie czułam.

    Leave a comment:

       
Working...
X