Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci urodzone w 2010 roku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: grudniówki na start!!!

    Witajcie grudniówki. Ja mam termin na 30 grudnia, choć mam nadzieje, że urodzi się w styczniu. W pierwszej ciąży termin miałam na 15 grudnia a urodziłam 21 i na wigilię rodzinka miała prezent pod choinką! Moja mama jest z 14, mąż z 31grudnia i wszyscy znowu wyliczają kiedy się urodzi Eh grudzień to będzie dla mnie ciężki miesiąc chyba już do końca życia, wszyscy z grudnia !. A o małym to tak: czuje harce i swawole już od jakiegoś tygodnia mniej więcej. Na początku miałam okropnie, bo wszystkie podstawowe objawy ciąży, wymioty, mdłości itd. I zdziwiłam się, bo w 1 ciąży nie miałam prawie nic. Ale już na szczęście wszystko przeszło! Teraz jedynie część lędźwiowa mnie non stop boli ale w pierwszej ciąży też tak miałam, chyba jakiś nerw mi uciska albo coś. We wtorek ide do lekarza, może da skierowanie już na usg to mam cichą nadzieję, że poznam płeć. Narazie tyle! Pozdrawiam
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: grudniówki na start!!!

      Witam Karlin...tutaj bardzo malo się dzieję...więc fajnie że dołączyłaś do styczniówek i lutówek...ja też mam termin na grudzień - na 31 dokładnie...ale też tak jak ty mam nadzieje ze maluszek poczeka do 1 stycznia chociaż...jakoś zawsze byłam za początkiem roku na urodziny niż na koniec...może dlatego że sama jestem z lutego...
      nic już tu więcej nie pisze...do "usłyszenia" na styczniówkach i lutówkach...




      "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
      Paulo Coelho(Alchemik)

      Skomentuj


        Oli

        Moja córa ma na imię Oliwia.Długo nie chciała wyjść, ale jak juz doszło to przyszła na świat 29 stycznia

        Skomentuj


          Odp: witam

          Witam
          Cichutko tu w tym dziale
          Ja mam termin na 29.11, chociaż lekarz dał mi inny na 19.12 i sama już nie wiem :P
          Nie męczy was zgaga? Bo ja już nie wiem co mam na nią poradzić
          Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie

          Skomentuj


            Jaś

            Mój synek - Jaś urodził się 10 maja o godz 16.40. Mierzył 57 cm przy wadze 4320g.

            Skomentuj


              Odp: witam

              Ayanna ja tez mam termin na 29 listopad - tak wykazal scan w Anglii, tutaj tez bede rodzic. natomiast jak bylam w Polsce usg okreslilo date 1 grudnia, wiec mam nadzieje ze do mikolajek urodzę to moje drugie baby


              ---------------------------------------------

              http://szeherezada-szeherezada.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: grudniówki na start!!!

                witajcie, jestem nowa, troche tu goraco ale ostatnio cisza, moze ktos zrobi wykaz wedlug kolejnosci grudniowek terminowych??

                moj termin na 29listopad wedlug skanu w UK, ale pierwsze usg wykazalo mi na 1 grudnia wiec moze bede pierwsza? mam nadzieje ze do Mikolajek urodze


                ---------------------------------------------

                http://szeherezada-szeherezada.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: witam

                  Ja mam termin na 25 listopada, to moje trzecie dziecko, a druga córeczka.

                  Skomentuj


                    skóra owcza dla niemowlat - czyli jak przetrwac zime!

                    Dziewczyny, dla tych z Was które boją się zimy (ponoc ma byc zimą stulecia, jeszcze gorszą niż w ubiegłym roku) chciałam polecić świetną rzecz, o ktorej pisałam juz na blogu. Sposób jest prosty naturalny i wcale nie tak drogi jak na swoje cenne właściwości - skóry owcze. Otóż w Norwegii skóry owcze są tak popularne jak u nas kocyki, nie pozwolą maleństwu zmarznąć, a w Norwegii doskonale wiedzą jak dbać o maluszki kiedy jest baaardzo zimno. Ważne żeby były w odpowiedni sposób wyprawiane - specjalnymi kosmetykami, ktore sprawią że skóra będzie mieciutka puszysta i pachnaca. Poza tym skóra musi być młoda- taka owieczka jest odpowiednia dla maluszków. Sprowadzilam kilka takich skórek, zainteresowane będą wiedziały gdzie szukac
                    pozdrawiam

                    Skomentuj


                      Odp:

                      Moja córeczka Maja urodziła sie 7.Maja o godz.7.38. 3600g i 56cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Kwietniowe dzieci

                        Ceszć Mamuski.
                        Może rozkręcimy ten wątekMam na imię Karolina i jestem z Warszawy.Miałam termin porodu na poczatek maja ale moja Agatka urodziła się 30 kwietnia.Mam nadzieję,że rozkręcimy ten wątek i będziemy wspólnie plotkować,radzić i cieszyć się naszymi pociechami.Pozdrawiam

                        Skomentuj


                          Mój SKARB - NATALIA

                          Czy to możliwe, że żadne dziecko nie urodziło sie w lutym 2010 roku?

                          Moja Natalia urodziła się 04 lutego 2010 roku o godzinie 18.43.
                          Miała 52 cm wzrostu i ważyła 3040 g. Dostała 10 punktów.

                          To najpękniejszy dzień w moim życiu. Tych chwil szczęścia, kiedy ją zobaczyłam na zewnątrz mojego brzuszka, przytuloną do mnie - nigdy nie zapomnę.

                          Było to w szpitalu na Inflanckiej w Warszawie.

                          Pozdrawiam wszystkie dzieci i mamusie lutowe 2010, bo nie wierzę że mój skarb przyszedł na świat jako jedyny w całej Polsce.
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: Kwietniowe dzieci

                            Jesteśmy tutaj:
                            http://www.mamacafe.pl/forum/forumdisplay.php?f=174
                            zapraszamy

                            Skomentuj


                              Odp: Mój SKARB - NATALIA

                              Hej...

                              Widzę że jednak jestym jedyną mamą w dniu 04 lutego 2010 roku w POLSCE !

                              Chyba należą mi się Gratulacje.

                              Skomentuj


                                Joanna Maria

                                Moja Asia jest urodzona w lipcu tego roku. A dokładniej 16.07.2010 (Joanna Maria)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X