Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci urodzone w 2010 roku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: grudniówki na start!!!

    Cześć dziewczynki jak się czujecie ,u mnie pada i taki też ma nastrój okropność. Czeka mnie wizyta u ginka w tym tygodniu i już się stresuję tak bym już CHCIAŁA USŁYSZEĆ SERDUSZKO i jeszcze czeka mnie kłucie,brr jak ja tego nie lubię ale trzeba.Miłego dnia życzę papa

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: witam

      witam wszystkie mamuski!!!
      ja jestem na poczatku 14 tyg. a termin mam na 13 listopada.
      przez ostatnie tygodnie mdlosci nie daja mi zyc.
      napiszcie jak u was z ta przypadloscia
      pozdrawiam

      Skomentuj


        #78
        Odp: grudniówki na start!!!

        czeesc dziewczyny co prawda czekam az ktoras z dziewczyn dolaczy do styczniowek 2011 ale mam nadzieje ze moge tutaj z wami byc co??ja sobie obliczylam termin na 10 stycznia ale w pierwszej ciazy synek zdecydowal sie wyjsc po 10 dniach po terminie takze pewnie urodze po perminie... mnie powolutku dopadaja ciazowe dolegliwosci ale nie jest zle takie lajtowe a wy jak dziewczyny??




        Skomentuj


          #79
          Odp: grudniówki na start!!!

          Cześć ninkapa fajnie że nas znalazłaś moje dolegliwości mijają chyba hormony się stabilizują tylko nastroje mam i humorki niezłe. Piersi mega piękne jak nigdy ciekawe jak długo jeszcze będą się powiększać ? ginka mam przesuniętego na następny tydzień bo ma nagłe cesarki ,więc jeszcze parę dni muszę uzbroić się w cierpliwość Dziewczynki co u was taka cisza?????????????

          Skomentuj


            #80
            Odp: grudniówki na start!!!

            ale tutaj cisza...bajtel ja jak na razie to nie mam humorkow, i zlego samopoczucia, ani mdlosci ale pewnie niedlugo sie pojawia, jedynie to senna jestem i ciagle niewyspana bo moj maluszek codziennie budzi nas rzed 7 a wczesniej spal do 8 a nawet po 8 sie budzil no ale pewnie przez pogode sie budzi bo sloneczko siweci i jest jasno w pokoju...ja niestety dopiero w 12tc bede miec robione usg takze troszke jeszcze przede mna czekania, a co tak u was dziewczynki?jak przebiega ciaza?




            Skomentuj


              #81
              Odp: grudniówki na start!!!

              Witam dziewczyny...
              Ja ciągle spie...przychodze o 15.30 z pracy jem obiad i do łóżeczka...do kolacji...później troszkę "połaże" i najpóźniej o 22 znowu spanie...zawsze byłam spieochem ale teraz to już strasznym śpiechem jestem...
              mdłości...miałam chwilke ale zauwazyłam że raczej jak głodna jestem i nie zjem...np w pracy nie miałam czasu albo zapominałam śniedania...to bylo mi nie dobrze...ale wszystko kwestia dobrej organizacji...zabieram teraz do pracy 2 śniadanka...a raczej przekąski...i jem zanim zgłodnieje i nic mi nie dolega...oby juz tak pozostało...bo siostra sie ze mnie smieje że ona tez myślała że ją to ominie...zobaczymy...
              Mam natomiast inny problem...wysokie ciśneinie...zawsze miałam wysokie ale nigdy sie tym nie przejmowałam...teraz muszę myśleć nie tylko o sobie...lekarz przepisał mi juz tabletki...dopegyt...mam nadzieje że pomoże a nie zaszkodzi...jakoś jestem sceptycznie nastawiona do chemi...ale zobaczymy...w przyszłym tyg mam iśc i do ogólnego i do gin na kontrolę...mam nadzieje że nie przeleże całej ciąży w szpitalu bo już mnie tam pielęgniarka chciała posłać...

              A takie pytanko mam...co myślicie o herbacie/soku i innym z malin...przeczytałam gdzieś że nie powinno sie ich ić bo moga wywołać skórcze...a strasznie lubie wode mineralną z naszym domowym soczkiem z malin...myślicie że może mi to zaszkodzić?? To w końcu nasze, krajowe owoce...

              pozdrawiam serdecznie wszystkie mlode mamusie




              "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
              Paulo Coelho(Alchemik)

              Skomentuj


                #82
                Odp: grudniówki na start!!!

                WitamJa tak się wtrące nieproszonaJeśli chodzi o dopegyt to brałam w ciąży i synka mam zdrowegoA maliny to pierwsze słyszęJadłam i świeże i piłam sok i w sumie pierwsze skurcze miałam przy porodzie.Tak wiec myślę że to raczej nie jest prawdaPozdrawiam mamuski
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: grudniówki na start!!!

                  hej.
                  co do malin to nie słyszałam żeby szkodziły.
                  ja wody nie pije, bo mnie mdli po niej. pije sok porzeczkowy.
                  wymiotuje kilka razy dziennie
                  ale przynajmniej tak mnie później nie mdli.
                  a jem non stop. staram się jesc owoce i warzywa.
                  w sumie to nic innego mi nie przechodzi. na sama myśl o kiełbasie czy jakiejkolwiek wędlinie od razu mi nie dobrze.




                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: grudniówki na start!!!

                    No i weekend się zaczął będę miała gości

                    edimis ja słyszałam że liście z malin parzone jak herbatka powodują wywołanie skurczów nic mi nie wiadomo o owocachco do leków to nie martw się unormują ci ciśnienie i będzie ok
                    monia ja nie wymiotuję ale współczuję ci ale dietkę masz zdrową ho ho tak trzymaj
                    ninkapa styczniówek jeszcze brak nie wyłaniają się więc zostań z nami

                    miłego weekendu życzę i dużo słoneczka ,buziaki

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: witam mamy sierpniowe

                      Fajnie, tylko jeszcze przed nami kawałek czasu.Wakacje.Nie wiem jak wy macie-ale chętnie poczytam, znaczy jak przechodzicie ciąże w aktualnym stanie rzeczy.Ja zaczęłam puchnąć, stopy i dłonie-masakra, po za tym zgaga mnie dopada czasem na całe dnie i nic nie pomaga a leków nie chcę i chyba żadne nie są wskazane.Czasem tylkociepłe mleko złagodzi na chwilę to okropne palenie w klatce.Tak to mój Gabryś kopie i ostatnio miał pierwszą czkawkę! Szok dziewczyny jaie to uczucie! Jakby burza w brzuszku, jakby walił z całych sił w mój żołądek Kochany szkrabek.
                      Po za tym to jest narazie nadal w pozycji małego buddy-znaczy odwrotnie.Obawiam się,że nie zechce się przekręcić a ja boję się bardzo cesarki:/.. Ale podobno ma jeszcze czas.Tylko słyszałam od znajomej,że jej maluch był podobnie ułożony i lipa-nie obkręcił się aż do końca...
                      Napiszcie jak wy przechodzicie ten miesiąć i trymestr bo już zaczynami trzeci dziewczynki!Pozdrawiam!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: grudniówki na start!!!

                        oj ale tutaj cisza ruszcie sie dziewczyny, a tak w ogole to mialyscie jakies problemy z poczeciem??dziwne bo teraz mam zachcianki i strasznie mnie mdli jak pomysle o jedzeniu w sumie to bym nie jedla nic ale wiem ze zrobilabym krzywde malenstwu, w niedziele dopiero jedziemy na zakupki, a mam taka straszna ochote na koktajl bananowo truskawkowy a i jeszcze salatka chodzi mi po glowie wiec pewnie w nastepnym tyg tym bede sie raczyc, dobrze ze jutro jedziemy do restauracji na obiadek a pozniej z maluchem na jezieroko zeby sobie pobiegal napislaam ze dziwne ze mam zachcianki bo w pierwszej ciazy nie mialam




                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: witam mamy sierpniowe

                          [ witam , ja niestety nie za ciekawie. leze w szpitalu ;[ ale mam nadzieje ze bedzie dobrze .
                          a zgaga tez mnie dopadla najlepsze Sa na to pomarancze. pozdrawiam I trzymajcie sie ;]

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: grudniówki na start!!!

                            Ale pustki coś dziewczyny nie rozmowne ,chyba przez ten deszcz są śpiące???
                            Halo kobietki jak się czujecie??????????

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: grudniówki na start!!!

                              Hej
                              No coś tu cisza, dziewczyny pewnie mdłości Was dopadły albo senność.
                              ja dziś miałam mdłości z rana ale najadłam się jak głupia hehe i pewnie od tego
                              mam smaka na pomarańcze i słodycze a colę
                              czuję że przytyję niexle

                              Mona współczuję wymiotów. ja tak z Mają miałam aż na zwolnienie poszłam z tego powodu bo zygałam po kilkanaście razy dziennie i 5 kg schudłam

                              u mnie tylko senność jest denerwująca bo przy 2 dzieci nie mogę pójśc spać o 20 a bym chciała


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: grudniówki na start!!!

                                Hej kobietki a ja mam dziś zachcianki-robię ryż z jabłkami i cynamonem,mniam jak pięknie już pachnie,zapraszam!!
                                co takie pustki?????????

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X