Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci urodzone w 2010 roku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • bajtel
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    Witam kobietki ,faceci tak maja że długo muszą się przyzwyczajać do ojcostwa ,dopiero jak przyniesiesz zdjęcie usg inaczej popatrzy na ciebie oni muszą mieć wszystko czarne na białym są konkretni zobaczysz pa

    Leave a comment:

  •    
       

  • edymis4601
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    n o witam witam...
    cicho bo nie ma co pisać...przynajmnien w moim wypadku...
    wizyte u lekarza mam w piątek dopiero...mogłam umówić się wcześniej ale bałam się że nic by jeszcze nie było widać...ani słychać...
    dolegliwośći - żadne...na początku troszkę mnie po kawie mdliło...ale już jest ok...teraz nie czuje prawie nic...tylko lekkie bóle w podbrzuszu czasami...śpiąca jestem bardziej i nic poza tym...
    Chcialabym już uwidzieć mojego szkraba...\i modle sie żeby byl jeden...bo mam i uwarunkowania genetyczne i przez 3 lata tabletki anty zażywałam i boje się że będą bliźniaki...wiem...to podwójne szczęście...ale i obowiązek i wogóle...
    Denerwuje mnie tylko mój mąż...zachowywuje się jak by nigdy nic...nie mówi o tym...nie okazuje ani radości ani nic...wasi faceci też tak mają?? wiem że to gruboskórne stworzenia...ale aż tak...?? przeciez on tez chciał tego dziecka...nawet szybciej niż ja...nierozumiem...
    Pozdrwiam i ide do łóżeczka...rano do pracy tzreba wstać...

    Leave a comment:


  • mamaszyszym
    replied
    Odp: witam

    WITAM RÓWNIEŻ.
    na razie mało tu nas.. Ja mam termin na 08.lub 12 wg USG. Się zobaczy...
    Jutro mam wizytę u gina.

    Leave a comment:


  • bajtel
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    Cześć dziewczynki ale cisza co tam u was??????jak dolegliwości ,nie dokuczają za bardzo??????????pozdrawiam

    Leave a comment:


  • bajtel
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    Hej kobietki co do obiadków to ja muszę mieć dzień jak mnie natchnie to zrobię cuda a jak nie mam ochoty to prosty ciepły obiadek. Ja wizytę mam w czwartek dopiero ciekawe czy już usłyszę serduszko????? mi przyszedł okropny smak na pomidory,mogę jeść je jak jabłka,ha ha Cieszę się na te święta może uda mi się urodzić przed świętami ?

    Leave a comment:


  • NoraPe
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    wizytę mam dopiero w środę, więc na razie rzeczywiście ograniczę się do kwasu foliowego, zwłaszcza, że wpierniczam owoce i warzywa na maksa wiem, ze w ciąży nie wolno "przedawkować" wit.A, dlatego zero wątróbki.
    Co do obiadów, to mi się co dzień nie chce i jak dotąd mogłam sobie pozwolić na niegotowanie, ale teraz nadrabiam braki. Co dzień jakieś mięsko, albo drób na ciepło, najlepiej gotowane albo pieczone, dziś goloneczka z indyka, mniam

    Leave a comment:


  • prajska
    replied
    Odp: witam mamy sierpniowe

    Witam ponownie juz Ci odpisałam na ten drugi Twój post
    bardzo się ciesze, że są mamy na sierpień mam jeszcze dwie koleżanki które maja na 15 i na 17

    pozdrawiam

    Leave a comment:

  •    
       

  • kostka_ona
    replied
    Odp: witam mamy sierpniowe

    Hej Prajska Mam termin na 19go sierpnia i też pochodzę z Krakowa! I...też spodziewam się synkaPozdrawiam

    Leave a comment:


  • kostka_ona
    replied
    Witam Sierpniówki

    Witam mamuśki które rodzą w sierpniu a właściwie zapraszam do aktywności-bo w kupie raźniej
    Ja mam termin na 19go sierpnia Hej liczę,że się odezwiecie
    Pozdrawiam Wszystkie mamuśki -Kasia

    Leave a comment:


  • moniaB
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    hej
    witam nowe mamy i gratuluje!

    mnie dzisiaj strasznie meczą mdłości, nie mam apetytu.
    plecy też bolą ale w ciągu dnia zapominam o tym i tak nie odczuwam, najgorzej jest rano.
    do tego jeszcze zawroty głowy eh.
    ale dla dzidziusia wszystko się wytrzyma.

    idę zaraz obiadek robić, ale mi się nie chce
    tylko jak się ma dziecko to mus.

    Leave a comment:

  •    
       

  • bajtel
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    Witam nowe koleżanki!! ja oprócz kwasu foliowego łykam jodid /jod/ bo wyniki mam dobre a tak to najlepiej poczytaj na forum o diecie przyszłych mama.Myślę, że kwasy są ok ale za dużo witamin to nie dobrze zrób wyniki i zobaczysz co powie ginek ale folik to już łykaj.miłego dnia spadam do pracy-jak sobie radzicie z dolegliwościami bo mnie okropnie bolą plecy

    Leave a comment:


  • NoraPe
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    Hej, dziewczyny, dzięki za linka, wpisywałam w wyszukiwarce: grudzień 2010 i widząc temat tego wątku, już czaję, czemu się przede mną ukrywał
    Ja sobie termin wyliczyłam wg. różnych metod - na 27 albo 30 grudnia, czyli teoretycznie bejbiczek może się urodzić równie dobrze w styczniu 2011, ale ja mam takie przeczucie, że to będzie jednak ten rok

    Takie pytanko do Was mam: czytałam że w pierwszych tyg. ciąży poza kwasem foliowym i vitaminami z grupy B, na wspieranie rozwoju układu nerwowego dzidziusia dobrze jeść ryby, siemię lniane, orzechy (chodzi o kwasy tłuszczowe omega 3, omega 6)
    czy wiecie coś więcej na ten temat? co dobrze wszamać, a co lepiej nie?

    Pozdrawiam Was i życzę dużo zdróweczka
    Last edited by NoraPe; 25-04-2010, 22:22.

    Leave a comment:


  • edymis4601
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    Witam witam...
    mi też wyszły dwie kreseczki...i termin obliczyłam sobie na 28 grudnia...
    w piątek ide do gina...chciałabym już zobaczyć maluszka...nie mogę się doczekać...
    Długo się staraliśmy...już prawie rok...
    MONIA - ja też mam siostrę w ciążyale ona ma termin już na sierpień...poza tym jeszcze nikt u mnie nic nie wie...tylko mój mąż i najlepsza psiapsióła...nie moge uwierzyć i wole się najpierw upewnić...choć 3 testy pozytywne powinny dać mi 100% pewnoiści...
    pozdrawiam wszystkie swieżo upieczone mamusie...
    Buziaki dla Was i DUŻO DUŻO zdrowia!!

    Leave a comment:


  • gizelka79
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
    monia fajnie mieć siostrę i to w ciąży można sobie pogadać ,mało nas chyba mamusiek brak na ten zimny grudzień,
    pozdrawiam i życzę miłej niedzieli
    Bajtelku dojdą mamusie....moze jeszcze nie wiedzą,że mają dwie kreseczki....
    A ciebie to wszędzie znajdę....

    Leave a comment:


  • bajtel
    replied
    Odp: grudniówki na start!!!

    monia fajnie mieć siostrę i to w ciąży można sobie pogadać ,mało nas chyba mamusiek brak na ten zimny grudzień,
    pozdrawiam i życzę miłej niedzieli

    Leave a comment:

       
Working...
X