Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci urodzone w 2008 roku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: zimowe szczęście

    moja tez jeszcze w dzien spi, 2-3 h czasem to sie zastanawiam,ze moze przez to,ze w nocy sie budzi przez zeby i potem odsypia,,,
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: zimowe szczęście

      moja tez sie w nocy budzi,ale tylko po to co by do naszegoi łóżka przyleśc i dalej spi jak borsuk do 9-9.30
      ona zawsze lubiala sobie w nocy pospac ale teraz w tej stolicy to juz wogole sen ma taki ze szok,przed 9 rano nie ma szans co by wstala

      Skomentuj


        Odp: zimowe szczęście

        Mikołaj też śpi po 2 godz w dzień,czasem zdarzało mu się że tylko godzinę.W nocy budzi się,czasem na siku a czasem mleko muszę mu robić.Usypia tylko z butlą,jak wypija wszystko to muszę czuwać żeby mu ją wyjąć.






        Skomentuj


          Odp: zimowe szczęście

          no a u nas jest tak... jak se juz tą drzemę walnie to wtedy do 23.00 lata, a jak jej nie ma to 20 chodzi spac ale za to o 18.00 mamy kryzys ale jak walka jest w dzień zeby poszła sie położyć ciągle przyłazi mówiąc" WYSPANA!!" nO W NOCY TO SIE JUZ NIE BUDZI ODKĄD SKOŃCZYŁA 2M-CE NO CHYBA ZE TERAZ NA SIKU. nas to najbardziej wykańcza to wieczorne przyłażenie bo sami jestesmy juz o 21 zmeczeni..


          Skomentuj


            Odp: zimowe szczęście

            Dzisiaj mały wstał już o 6.40,kurcze akurat jak śniadanie przygotowywać zaczęłam.






            Skomentuj


              Odp: zimowe szczęście

              puk puk

              BUDZIMY SIE Z ZIMOWEGO SNU
              ZASYPALO WAS CZY JAK?????

              Skomentuj


                Odp: zimowe szczęście

                Właśnie,ostatnio mało która coś tu napisze.
                U nas biało,śnieg sypie,choinka w połowie ubrana.






                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: zimowe szczęście

                  hey Laski

                  ja ost nie mam weny na pisanie,
                  bazumik ja to w polowie ubrana
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: zimowe szczęście

                    Ja juz miecho na pasztyet zrobilam,wszytsko zmielone,doprawione czeka tylko co by to przelozyc do formy i piec ale nie chce mi sie bo wymyslilam sobie ze ide na solarium..... a co
                    mialam dzis do doopy dzien wiec chwila relaksu mnie sie przyda,do tego tak bola mnie krzyże od stania przy garach,przy desce do prasowania i zbliza sie "upragniona miesiączka"

                    ja choinki jeszcze nie ubralam,normlanie brak mi na to czasu,jasna cholera kiedy ja to zrobie

                    U mnie w stolycy zima na calego,od rana sypie ze znow pewnie paraliz komunikacyjny w miescie hehehe,rano był teraz to nie wiem

                    Skomentuj


                      Odp: zimowe szczęście

                      Ano zasypalo
                      Dobrze ze ja nie musze przy garach stac to jeden plus wyjazdu do tesciow.
                      Swieta teraz kojarza mi sie z tym jak to moj maz zamknol moje prawie roczne dziecie w aucie razem z kluczykami,chcialam miec troche spokoju przy przygotowaniach do wigili a wyszlo odwrotnie dobrze ze maly bawiac sie otworzyl bo bylo by nie fajnie a tak mamy sie z czego teraz posmiac
                      A co do spania moj tez jeszcze spi w dzien2h ale wstaje z kogutami teraz troszke pozniej bo o 6.30,najgorsze ze po przeprowadzce ma w nosie nocnik za duzo chyba wrazen i nowych miejsc








                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: zimowe szczęście

                        a choina u nas juz stoi od soboty mlody jak narazie ma na kacie jeda babke mam nadzieje ze tak juz zostanie








                        Skomentuj


                          Odp: zimowe szczęście

                          cześć dziewczyny

                          widzę ze u was juz choinki poubierane
                          kurcze ja nie mam czasu jej ubrac,jutro sie za to zabieram

                          Ja od rana w kuchni
                          Gotuje sie kapusta z grzybami,w piekarniku schab ze sliwką i boczek
                          Jak emilka zasnie ide myc okna u kamila w pokoju
                          Mam taki zaopierdziel dzisiaj ze szok,kupe roboty!!!

                          Skomentuj


                            Odp: zimowe szczęście

                            Zycze Wam drogie mamuski radosnych swiat oraz prezentu wiekszego od choinki








                            Skomentuj


                              Odp: zimowe szczęście

                              Wesołych Świat Bożego Narodzenia,
                              pomyślności w Nowym Roku
                              i aby każdy najmniejszy prezent
                              pod wigilijnym drzewkiem
                              był jak gwiazdka z nieba!!!!!!!!!!

                              Skomentuj


                                Odp: zimowe szczęście

                                Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X