Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci urodzone w 2008 roku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Nusiakova
    replied
    Odp: zimowe szczęście

    Wiesz, to chyba jeszcze trochę czasu upłynie. Moja Julia niby wie, że trzeba
    iść za rękę ale czasami strzeli jej coś do głowy.
    I spróbuj z maluchami iść na sanki Moja mała jeździła jak nie miała roczku.
    Położyłam kocyk, drugim ją przykryłam i jeździłyśmy. A to coś innego niż
    wózek więc może warto spróbować. Pod nami mieszkają dziewczynki
    bliźniaczki i one rok temu jak miały 16 miesięcy to jeździły już na
    saneczkach. Teraz w tym roku, to najczęściej jadą we trójkę A moja
    Julia jak taki śledzik pomiędzy nimi

    Leave a comment:

  •    
       

  • kasiakozmin
    replied
    Odp: zimowe szczęście

    A w jakim wieku Wasze dzieci były już grzeczne? Tzn słuchały, że mają iść przy Was, nie wychylać się, nie wybiegać na ulicę??? Może do lata uda mi się to w dzieciach wyrobić.

    Leave a comment:


  • kasiakozmin
    replied
    Odp: zimowe szczęście

    o takich sankach nie słyszałam...ale chyba zacznę poszukiwać. Dzięki za podpowiedź Wczoraj miałam dopiero drugie wyjście z dziećmi na dwór- tzn ja sama, plus moja rozbiegana dwójka. Nie było źle- śnieg i kombinezony spowalniają ruchy, hihi Pierwszy raz wyszłam z nimi na minutę- gdy jechaliśmy po teściową, a do samochodu było 20 metrów do przejścia. Zanim otworzyłam auto jeden pobiegł w jedną stronę, drugi w drugą, a ja w panikę!!! Zawsze wychodzę z mężem, gdy bierzemy dwójkę na samodzielne przemierzanie szlaków. Zbyt wiele niebezpieczeństw!!!-nawet na zamkniętym osiedlu

    Leave a comment:


  • olcia79
    replied
    Odp: zimowe szczęście

    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
    co kupujecie Waszym dzieciaczkom na 2 latka?? u nas Milenka dostanie lalkę i chce jej również kupić kołyskę drewnianą
    robicie przyjęcie urodzinowe??
    Emilka dostanie a raczej dostala juz rowerek
    a z przyjeciem to bedzie lipa bo emilka chora,mielismy robic przyjecie w nysie bo teraz mialam jechac ale emila sie rozchorowala i siedzimy w warszawie
    W niedziele bedzie tylko tort emilka i my,stare zgredy

    Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
    Wychodzę z dziećmi praktycznie codziennie (dla zdrowia i z nudów) Sanki bliźniacze nie wchodzą w grę. 14 miesięczne dzieci chyba by przemarzły. A jeśli chodzi o wózek, to uwielbiają w nim siedzieć, wiec ja na spacerze mam spokój. Dziś już spacer zaliczony. Mieszkamy na spokojnym osiedlu, więc można jechać ubitą ulicą- na szczęście Pierwszy raz zdecydowałam się po spacerze wyjąć chłopców z wózka i puścić na śnieg. Oni szczęśliwi, ja rozbiegana- jak nie za jednym, to za drugim
    kasiu to ja Cie kobieto podziwiam,ja to bym nie wiedziała w którą strone biec hahahaha
    a są wogóle sanki bliźniacze???

    my wczoraj u lekarza bylismy z emilka ma ostre zapalenie gardła,nosa i oskrzeli wiec antybiotyk nieunikniony był
    Nie chce nic jeść tylko poije bobofruty w wielkich ilosciach

    Leave a comment:


  • aliaga17
    replied
    Odp: zimowe szczęście

    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
    co kupujecie Waszym dzieciaczkom na 2 latka?? u nas Milenka dostanie lalkę i chce jej również kupić kołyskę drewnianą
    robicie przyjęcie urodzinowe??
    Ja mam dla swojej sroczki domek dla lalek z Evi. Za bardzo to nie miałam pomysłu ale sugerowałam sie tym ze jak jest u swej kuzynki to nie mozna jej oderwac od tego typu zabawki.A i do tego jak jej sie to spodoba to potem mozna dokupowac rózne dodatkowe elementy.

    Leave a comment:


  • kasiakozmin
    replied
    Odp: zimowe szczęście

    Wychodzę z dziećmi praktycznie codziennie (dla zdrowia i z nudów) Sanki bliźniacze nie wchodzą w grę. 14 miesięczne dzieci chyba by przemarzły. A jeśli chodzi o wózek, to uwielbiają w nim siedzieć, wiec ja na spacerze mam spokój. Dziś już spacer zaliczony. Mieszkamy na spokojnym osiedlu, więc można jechać ubitą ulicą- na szczęście Pierwszy raz zdecydowałam się po spacerze wyjąć chłopców z wózka i puścić na śnieg. Oni szczęśliwi, ja rozbiegana- jak nie za jednym, to za drugim

    Leave a comment:


  • Miss
    replied
    Odp: zimowe szczęście

    co kupujecie Waszym dzieciaczkom na 2 latka?? u nas Milenka dostanie lalkę i chce jej również kupić kołyskę drewnianą
    robicie przyjęcie urodzinowe??

    Leave a comment:

  •    
       

  • olcia79
    replied
    Odp: zimowe szczęście

    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
    mnie w sumie zasypało....ale net chodzi to najważniejsze
    heheheh no mnie tez zasypało
    najważniejsze że net działa bo całkiwicie odcieta od swiata bym była

    Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
    U nas sypnęło i to sporo...a ja dzielnie ruszyłam przez zaspy z wózkiem bliźniaczym na spacer. Oj było co pchać...ale za to teraz moje szkraby pośpią 3 godz!
    łłłłłłłłłłłło matko podziwiam z tym wozkiem na taki snieg,kochana sanki trzeba jakies blizniacze znaleść


    Kurcze Emilka chora,mialam jechac teraz na weekend do nysy bo moja chrzesnica ma roczek,przyjaciolka robi 30-ste urodziny a tu dooopa zbita!!!!!!!!!!!!!!

    Leave a comment:


  • kasiakozmin
    replied
    Odp: zimowe szczęście

    U nas sypnęło i to sporo...a ja dzielnie ruszyłam przez zaspy z wózkiem bliźniaczym na spacer. Oj było co pchać...ale za to teraz moje szkraby pośpią 3 godz!

    Leave a comment:


  • Miss
    replied
    Odp: zimowe szczęście

    mnie w sumie zasypało....ale net chodzi to najważniejsze

    Leave a comment:

  •    
       

  • olcia79
    replied
    Odp: zimowe szczęście

    nooooo dziewczynki budzimy sie ze snu zimowego..... zasypało Was tam czy jak???

    Leave a comment:


  • olcia79
    replied
    Odp: zimowe szczęście

    Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!

    Leave a comment:


  • olcia79
    replied
    Odp: zimowe szczęście

    Wesołych Świat Bożego Narodzenia,
    pomyślności w Nowym Roku
    i aby każdy najmniejszy prezent
    pod wigilijnym drzewkiem
    był jak gwiazdka z nieba!!!!!!!!!!

    Leave a comment:


  • Asia1406
    replied
    Odp: zimowe szczęście

    Zycze Wam drogie mamuski radosnych swiat oraz prezentu wiekszego od choinki

    Leave a comment:


  • olcia79
    replied
    Odp: zimowe szczęście

    cześć dziewczyny

    widzę ze u was juz choinki poubierane
    kurcze ja nie mam czasu jej ubrac,jutro sie za to zabieram

    Ja od rana w kuchni
    Gotuje sie kapusta z grzybami,w piekarniku schab ze sliwką i boczek
    Jak emilka zasnie ide myc okna u kamila w pokoju
    Mam taki zaopierdziel dzisiaj ze szok,kupe roboty!!!

    Leave a comment:

       
Working...
X