Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kwietniaczek rocznik 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: kwietniaczek

    ja mam tak samo, boje się, że zrobię mu cos nie tak, a później mi tego nie wbaczy

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: kwietniaczek

      ostatnio jak byłam u lekarza to babka mu tak naciągnęła że aż mu spurpurowiał
      ale Jonatan nic nawet nie pisnął więc tam mu gmeram co wieczór ale nie powiem że mnie to nie stresuje cholera
      pewnie za mało ale co tam

      a propos kupy, to mój się ostatnio zatwardził, a je codziennie to samo albo obiadek z indykiem albo z królikiem, a może za dużo marchwi

      Skomentuj


        #78
        Odp: kwietniaczek

        słyszalam, ze marchew i banany zatwardzają. Daj mu gruszkę albo abłuszko tarte. U mnie się sprawdza

        Skomentuj


          #79
          Odp: kwietniaczek

          cholera to przedobrzyłam bo mu właśnie dałam jabłko z bananem hehe

          w ogóle jestem w szoku bo moje dziecko jest zafascynowane telewizorem i aż załuję że go naprawiliśmy
          wali z rańca baje i to nawet z godzinke posiedzi i sie gapi, to chyba nie za dobrze

          Skomentuj


            #80
            Odp: kwietniaczek

            czytałam, ze do 2 roku życia nie jest wskazane oglądanie TV. Ale mój też sie gapi, a szczególnie uwielbia reklamy. Nie przejmuję się tym póki co

            Skomentuj


              #81
              Odp: kwietniaczek

              teraz mój ma już 5 dni mega zatwardzenie
              pediatra przepisał Duphalac i czopki...
              śliwki, rumianek nie działają niestety

              Skomentuj


                #82
                Odp: kwietniaczek

                ja też to wszystko podawałam. Poczekaj, nie denerwuj się. U mnie to poprzednio trwało ze 3 tygodnie, zanim cokolwiek ruszyło. Teraz tez trochę się zatwardził, ale walczę z tym jabłuszkiem. Wykluczyłam jedzenie słoikowe. Teraz sama Filipkowi gotuję.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: kwietniaczek

                  tez sama gotuję, na dwa dni i mam spokój
                  a ile Ci zupki/obiadku zjada jednorazowo?
                  bo mój to marudzi jak cholera przy jedzeniu

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: kwietniaczek

                    mój to strajkuje cały czas. niania jeste w stanie wcisnać w niego góra pół tego malutkiego słoiczka zupki. A ja wieczorem ze 3 łyżeczki kaszki, ale dosłownie na siłe. Reszta - cyc. jak tak czytam ile to dziedziaczki potrafią zjeść, to włosy mi stają. Wygląda na to, ze mój to niejadek. tylko czemu taki gruby, 75 centyl

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: kwietniaczek

                      musze mojego wsadzić w siatke cent. ale najpierw znajde jakąś stronke z tym, bo u nas jak ważą w przychodni to nie podają żadnych centyli

                      wiem że waży 9800 i mierzy ok. 76 cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: kwietniaczek

                        to twój to gigant. Mój waży 9 kg, wzrost w normie 69 cm. czym Ty go karmisz?????

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: kwietniaczek

                          właśnie on mało je
                          zupka 120 ml
                          deserek 90 max
                          mleko z kleikiem 180
                          samo mleczko 180
                          i Sinlac 120 ml
                          i to wszystko...

                          ale mój chłop ma 2 metry hehe

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: kwietniaczek

                            No to ma po kim
                            ja z tym napletkiem troche sie martwię, wiesz. Bo mojemu nie schodzi w całości. zadałam pytanie na dziecko24.pl czy mam odciągać napletek i dostałam lakoniczną odpowiedź "tak". A ja dalej nie wiem, czy mam bardziej odciągać czy delikatnie . powiedz jak to u ciebie wygląda

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: kwietniaczek

                              mi kazał pediatra odciągać codziennie po kąpieli albo w trakcie
                              i tez nie cały, az bedzie niewielki opór i lekko zaczerwienieje
                              małego to nie boli wiec czasami naciagam bardziej ale tez mam opór
                              choc lekarz mówił ze nie ma sie co bac bo jak sie nie bedzie tego robic to dopiero przy jednorazowym bedzie ból

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: kwietniaczek

                                a widzisz. To mnie uspokoiłaś. Będę odciągała bardziej stanowczo
                                Bardzo fajne te fotki masz w podpisie. Kawał chłopa z tego twojego synka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X