Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kwietniaczek rocznik 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: kwietniaczek

    ja też płacę 1000. Takie są stawki. Ale jestem bardzo zadowolona. Filipek dzisiaj tak się uśmiechał na widok niani i jej synka, ze normalnie kamień z serca mi spadł. Natomiast słyszałam, ze jak niania ze swoim dzieckiem przychodzi do ciebie to wtedy 1200. A niania "na wyłaczność" to 1500 i więcej.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: kwietniaczek

      ale to faktycznie jest sporo, bo dziennie wychodzi 50 zł, paczka pmapersów jak by nie patrzec

      Skomentuj


        #63
        Odp: kwietniaczek

        Moją starszą córcię odzwyczaiłam od pampersów w wieku 17mc(moim zdaniem to najlepszy moment,dwa tygodnie nauki),młodszą planuję na przyszłe wakacje,będzie w podobnym wieku.

        Skomentuj


          #64
          Odp: kwietniaczek

          Ja Wam powiem, że jestem cała głupia, bo u nas niania indywidualnie to zawołała 1500 + ZUS To jakiś szok! A druga kobitka powiedział, że tak to 1200 i samochód do dyspozycji by chciała... To te kobiety chyba poszalały.
          Ostatnio teściowa coś zaczęła przebąkiwać, że zima się zbliża, a ona na rynku sobie dorabia do emarytury i, ze może zamist brać nianię to ona przyjdzie a ja wróce do normalnej pracy... I zniechęca mnie do brania drugiego dziecka, bo jak tamto bobo zachoruje, to moje też... i takie ogólne paplanie, ale konkretów brak.
          Ja za niż nie przepadam, bo ja mam swoje zasady, jak pory karmienia, spacery, zabawy, czy czytanie ksiązeczek, a ona by cały czas przed serialem siedziała, a mały niech lezy pod kocykiem A dla mnie to nie tędy droga, bo dziecko musi troche sie pokulać, pooddychać świeżym powietrzem i miec jakiś rytm... Nie wiem co robić, bo kasa by się w sumie przydała.
          A tak wogóle to moje bobo ostatnio upodobało sobie plucie. Wiecznie mam mokrą bluzkę, a jak mu się uda pluć, to cieszy sie jak szalony. To sobie zabawe wymyślił
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            #65
            Odp: kwietniaczek

            ja tez sie bałam, ze Mały złapie jakie choróbsko od syna Niani. Ale doszlam do wniosku, ze i tak nie chronię go przed wszystkimi chorobami. Zaszczepiłam go dodatkowo (pneumokoki, rotawirusy). A i tak pewnie swoje musi odchorować . Nie ma co. Ale za to jestem spokojna, dzieciak nie płacze, z przyjemnoscia chodzi do opiekunki. Az jestem troche zazdrosna

            Skomentuj


              #66
              Odp: kwietniaczek

              Witam . Wróciłam na forum tylko chyba nie na swoje konkretnie. Pamiętam Nator i Sikornik.Mamusie z kwietnia2009. BYłam jako nitka236....
              Mój maluch ma 6,5 miesiąca dzisiaj dopiero dojrzałam pierwszego ząbka poza tym waga 9,800. Rozchorował mi się w zeszłym tygodniu w poniedziałek dziś jest środa a on kończy już trzeci antybiotyk tym razem w zastrzyku. Aż się płakać chce że musi tak cierpieć. Ma drugi tydzień już biegunkę ale ona chyba była dlatego, że wychodził mu ząbek. Martwie się o tego mojego szkraba. Kochane mam nadzieje, że przyjmniecie mnie na forum
              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
              Waga 4180 i 58cm


              Skomentuj


                #67
                Odp: kwietniaczek

                Napisane przez zosia236 Pokaż wiadomość
                Witam . Wróciłam na forum tylko chyba nie na swoje konkretnie. Pamiętam Nator i Sikornik.Mamusie z kwietnia2009. BYłam jako nitka236....
                Mój maluch ma 6,5 miesiąca dzisiaj dopiero dojrzałam pierwszego ząbka poza tym waga 9,800. Rozchorował mi się w zeszłym tygodniu w poniedziałek dziś jest środa a on kończy już trzeci antybiotyk tym razem w zastrzyku. Aż się płakać chce że musi tak cierpieć. Ma drugi tydzień już biegunkę ale ona chyba była dlatego, że wychodził mu ząbek. Martwie się o tego mojego szkraba. Kochane mam nadzieje, że przyjmniecie mnie na forum
                nitka my wszystkie jesteśmy na wątku "kwiecień i kawałek marca" musisz wejść najpierw w ątek "dziecko"
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: kwietniaczek

                  No to super bardzo się ciesze , że Was znalazłam. Na stary sposób nie mogłam do nikogo dojść chyba nastąpiły jakieś zmiany. Ale już jestem w domu heh.
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: kwietniaczek

                    Dziewczyny tak sobie czytałam wasze zapiski to jestem w szoku, że tyle niania kosztuje. Na wsi nawet nie ma co marzyć , że dostałabym więcej niż 500zł. A przecież mam swojego brojarza i wiem jaka to odpowiedzilność. Poza tym myślałam zeby wrócić do pracy ale nia dam rady nie znajde nikogo komu mogłabym powierzyć dziecko. Bałabym się , że zamiast spacerku usiądzie przed tv a mały będzie płakał w chodziku.
                    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                    Waga 4180 i 58cm


                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: kwietniaczek

                      No niestety, w warszawie stawki sa absurdalne za nianię. Ale na szczęście, moja niania jest superowa, a ja mam spokojną głowę jak siedzę w pracy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: kwietniaczek

                        Jeśli miałabym zaufaną osobe to też bym poszła do pracy bo jak będę siedziała w domu to nigdy nie schudnę heh.
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: kwietniaczek

                          Zosia- Nitka. Wejdź w zakładkę Dziecko i w wątek dzieci kwiecien i kawałek marca. Tam są "stare mamusie" i dawny wątek jest kontynuowany...
                          Reszte mamusiek też tam zapraszam, bo tam codziennie ktoś jest i jest wesoło!
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: kwietniaczek

                            Nator i jak tam z Twoimi planami "opiekuńczymi'
                            ja juz poraz kolejny przegaduje to z moim R. i jakoś nie moge się na 100% zdecydować
                            jeśli juz to na pewno jakaś mama musiałaby swoje bobo zawozić do nas i odbierać po pracy

                            co prawda przyznali nam w końcu ten zasiłek rodzinny ale kasa zawsze się przyda a jeden "diabeł" wiecej przy moim nie robi mi różnicy, ale preferowałabym chyba dziecię młodsze 2 mies. lub max. 4 mies. starsze niz Jonatan, bo kompletnie nie znam sie na tych ponad rocznych

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: kwietniaczek

                              mam pytanko do was dziewczyny, czy odciągacie napletek przy kąpieli waszym synkom?
                              jakies takie filozoficzne to pytanie trochę

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: kwietniaczek

                                my odciagamy juz od jakiś 4 miesięcy malutko oczywiście bo ja mam zawsze schizę że mu zrobie krzywdę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X