Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: marzec 2010

    Dziewczyny, odzywa sie u Was juz instynkt gniazdowania? Bo u mnie jest tak, ze z motyka na ksiezyc bym skoczyla
    W piatek postanowilam, korzystajac z obecnosci meza w domu, dogrzebac sie do pudel z ciuszkami niemowlecymi w piwnicy. A trzeba Wam wiedziec, ze nasza piwnica po ostatnich remontach u tesciowej, gdzie pol majatku (czyt.gratow) przyznala synkowi, to gorzej niz pobojowisko.Wszystko tam jest, a niczego nie mozna znalezc pod stosami pudel,workow, rurek i szpargalow. Tak wiec odgruzanie trwalo troche, a i tak sie nie dokopalam
    Za to wieczorem przyplacilam to skurczami, no i wyladowalam o 21.00 w szpitalu na porodowce.Bogu dzieki wilgoc, ktora wzielam za odchodzace wody, to byl tylko przezroczysty sluz, no ale co sie sterachu z mezem najedlismy, to nasze.
    Coz, musze przystopowac, i duuuuuuuzo lezec!

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: marzec 2010

      Mi to już samej nawet butów nie wolno zakładać b to za duży wysiłek...
      A przecież dzieckiem nie jestem
      Też mam ten instynkt

      Skomentuj


        #63
        Odp: marzec 2010

        dziewczyny , mam pytanie

        czy któraś z was nie byłaby zainteresowana kupnem wózka x-lander???
        trókołowy , gondola, spacerówka, fotelik samochodowy i adaptery , i dodatki (tzn torba, pokrowiec na nóżki, moskitiera i folia), zielony w b dobrym stanie

        to jest wózek mojej córki, ale ona już wyrosła z gondoli i fotelika, który montowałam też na stelaż i dlatego chiałabym go sprzedać

        jeśli tak to poprosze wiadomość na priv
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          #64
          Odp: marzec 2010

          Nie ja to nie za bardzo jestem za 3 kołówkami ...

          Skomentuj


            #65
            Odp: marzec 2010

            Miasta póki co nie są przygotowane na 3 kółka. Ciężko się podjeżdża np. na schody gdyż podjazdy są przystosowane dla wózków 4.kołowych.

            Skomentuj


              #66
              Odp: marzec 2010

              Hej dziewczyny.

              Mam do sprzedania 57 ubranek w rozmiarze od 56 do 62. Mój synek nosił je do 3 miesiąca życia. Wszystkie są w idealnym stanie. Niektóre z nich miał ubrane tylko kilka razy. Dodaję skarpeteczki, łapki niederapki, śliniaczki, czapeczki i mięciutkie maleńkie paputki
              Podaję linka do aukcji. Może któraś z Was będzie zainteresowana.

              http://allegro.pl/item886762560.html

              Pozdrawiam Ania





              Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
              Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
              Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

              Skomentuj


                #67
                Odp: marzec 2010

                Sprzedam mnóstwo ubranek dla chłopca! Jak któraś byłaby zainteresowana proszę pisać pod numer 19412972. Przy zakupie powyżej 5 rzeczy przesyłka gratis, naprawdę niskie ceny!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: marzec 2010

                  Dziewczynki co tam u Was ?

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: marzec 2010

                    witam. prosimy o głosiki http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/9785 jak się zalogujecie na portalu to będą dodatkowo 3 głosy, jesli nie to 1, można codziennie głosować. tylko nie dawajcie linków do innych stron -jak chcecie to prześlijcie mi na priva ja chętnie zagłosuję pozdrawiam




                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: marzec 2010

                      Marzec mija, nowych wpisow na watku nie ma, wszystkie pewnie juz urodzilyscie???
                      No, to pochwalcie sie dziewczyny pociechami!
                      Ja zaczynam pierwsza: David Jonathan, ur.3 marca o 20:17, po trzech dniach( porod wywolywany oksytocyna)w 38 tygodniu ciazy. Waga urodzeniowa 3660, 10 punktow. Rosnie jak paczek w masle, na cysiu
                      Ja wrocilam szybko do formy, juz w drugim tygodniu po porodzie siadlam na rower Nie bylam nacinana, nie mam szwow, wiec wygoilo sie szybciutko.
                      Maly moczy dziennie srednio 10-12 pieluszek, ssie na zadanie co 2-3 godziny, w nocy tez. No, i mam starszaka jeszcze, odprowadzanie i przyprowadzanie z przedszkola, logopeda, kontrole.No i dom tez trzeba obrobic.Jest u nas moja mama, sami nie dalibysmy rady.
                      Jestem na macierzynskim jeszcze przez dwa i pol miesiaca, ale juz po Swietach mam zamiar wrocic do dawania korepetycji.Zobaczymy, jak to w praktyce wyjdzie. Na jesieni starszak idzie do szkoly, maly pewnie do niani, wiec wtedy rozkrece firme

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X