Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Wszystkiego najlepszego dla Kajtka

    U nas dzisiaj jednak paskudna pogoda,pada zimno.Aż mi sie nic nie chce.

    Wstawiam zaraz pranie i trochę posprzątam jak mi małą pozwoli bo nic innego nie che mi se robić

    Co kupujecie swoim dzieciom na mikołaja i pod choinkę?

    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KAJTUSIA
      U nas pogoda dziś też taka sobie przynajmniej na razie, ale ma być ciepło. Jak nie możemy wyjść to chociaż przewietrzymy sobie porządnie mieszkanko. A i może posprzątać się udba jak towarzystwo nie będzie marudziło za bardzo.
      Co do mikołaja to u nas jest już tak dużo zabawek,ale co można innego dać dziecku. Wiadomo najbardziej ucieszy go jakaś nowa zabawka. Krzyniowi to pewnie wszystko jedno na razie, ale Ewelka to bardzo lubi prezenty. Małemu chciałam kupić coś takiego http://www.allegro.pl/item805940188_..._reklamtv.html
      lub http://www.allegro.pl/item810754861_..._pl_l4885.html
      a Ewela albo jakiś zestaw mały lekarz albo kolejną część do lego które ma. Później jeszcze trzeba będzie pod choinkę coś kupić, a jeszcze muszę podsunąć pomysł prezentu dla teściów, szwagierki i rodziców.
      Atusia czy Ty nie masz dziś przypadkiem imienin? Jeśli tak to wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń i dużo uśmiechu na codzień


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Hej
        Ja imienieny mam w lipcu ( w tym roku Misia miała chrzest w moje imieninki )

        A ja zapisałam Misie na basen. Zaczynamy już w piątek. 250 zł za karnet (10 x 45 min.) Zajęcia raz w tyg (piątek 16.15).
        W związku z tym dziewczyny poradźcie jak się przygotować na basen, co zabrać ze sobą i ogólnie prosze o dobre rady doświadczone mamy

        Stoo laaat dla Kajtusia :* :*
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Atusia ja bardzo chętnie służę pomocą. My już z drugim chodzimy na basen także jako takie doświadczenie mam. Ja już kiedyś pisałam o basenie, jak Misiulka zapisywała Natalkę, ale wieczorkiem jak będę miała troszkę więcej czasu to napiszę Ci co warto wziąć ze sobą. Chwilowo mam w domu urwanie głowy Krzyn coś chce i Ewelce trzeba obiadek przygotować, a jak M wróci to będzie troszkę czasu. Mój M ma dziś imieniny, a ja nawet przez te choróbska maluchów nic mu nie kupiłam. No trudno dostanie zaległy prezent jutro, jak mój tata przyjedzie zająć się na 2 h maluchami. Na razie uciekam do maluchów.


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Atusia Masz jakiś wieści od Skoczka bo chyba macie ze sobą kontakt pozaforumowy? My zrezygnowaliśmy z basenu więc nie pomogę

            Dzisiaj siedzę u rodziców bo moja siorka się obroniła i wreszcie opić to musimy

            Pogoda nadal kiszka, mała usnęła więc mam chwilkę na popisanie. Dzisiaj próbowałam obiadek mężowi przygotować ale małą strasznie marudna, na szczęście wytrzymała. No i wreszcie korzystam dzięki temu z leżaczka. Ale i tak sprzedać go muszę bo raczej się mi nie przydaję często. A niedługo krzesełko będzie mieć do karmienie więc będę miała ja gdzie sadzać

            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Nic mi nie pisała, ale ja dzis cos jej nadrukuje w smsie

              Buczek bede wdzieczna. Ja wiem, ze kiedys cos pisałas, ale to jest w watku zbiorczym i nie dokopie sie do tego, a co wiecej nie chce mi sie
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Dziękujemy bardzo za życzenia !!!!!

                My też się wybieramy na basen, u nas pierwsze zajęcia w ostatnią niedziele listopada i to na 8.30 troszke to nam nie pasi, ale nie ma inaczej. Atusia wyprzedziłaś mnie z pytanie o basen, ja również dołaczam się z prośbą o rady do mama pływających dzieciaczków

                Ja dziś upiekłam serniczka z okazji święta naszej kruszki. Były u nas babcie na kawce i ciachu, więc dzień zleciał szybciutko i to na całe szczęście bo noc u nas dziś była straszna. Na szczęście m zajął się mały z rana, a ja sobie troszke odespałam. Myślałam że dziś się nie wstane, mały budził się chyba co 1/2 godz., ale on to ma kondycje dziś zachowywał się cały dzionek tak jakby w nocy się nic nie działo i oczywiście sobie tego nie odespał.

                Byłam u moje kolezanki w szpitalu. Bąbelek jest kochaniutki, waży 4500 g i tak jest zdrowiutki, tylko ma to rozszczepienie wargi. Ale mogły wydażyć się gorsze rzeczy, a tak w wieku 3 mieś ma mieć zabieg i wszystko napewno będzie oki. Troszke sobie pogadałyśmy i chyba troszke udało mi się poprawic jej humor. A moj m z jej m poszli z Kajtkiem ma spacerek i też sobie po plotkowali
                Kajtuś 56 cm 3700 g

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Ja jeszcze chciałam zapytać o pieluchy na basen. Sa tylko huggies czy inne, jaka cena i ile sztuk?
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Atusia dowiedz się czy na basenie przypadkiem nie masz w cenie pieluch bo u nas tak było. A jeżeli chodzi o cenę to ja kupowałam 10szt za ok 20zł

                    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      A zapytam jutro Jutro jade zapłacic, odebrac karnet i na zakupy Jestem zielona w tych sprawach. Muszę się dowiedzieć co spakować itd
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        No jasne zapytaj sie bo nie ma sensu specjalnie kupować jak sie okażę ze nie będą potrzebne

                        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          cześć dziewczyny
                          Atusia przepraszam, ale wczoraj nie dałam rady napisać. M jak przyjechał do domu to zjadł obiad i pojechał po zakupy i trochę mu zeszło. Tak więc dzisiaj napisze troszkę o basenie. Jeśli chodzi o pampersy to my kupujemy huggies, ale podobno są jeszcze jakieś inne do pływania. W paczce tej najmniejszej s jest 12 sztuk, ale ceny nie znam. Przed basenem ważne żebyście się dowiedziały jaka jest temperatura wody w basenie, żeby dziecko lubiące ciepłą wodę nie przeżyło szoku jak w basenie będzie chlodniejsza. U nas woda ma około 35, a dzieci kapiemy w temp. około 37-38. Nasza pani z basenu kazała nam na około tydz przed rozpoczęciem zajęć zmniejszać temp wody o 0,5 stopnia tak aby dziecko było już przyzwyczajone do troszkę chłodniejszej wody i nie przeżyło szoku na pierwszych zajęciach- dużo rodziców tego nie robi i później dzieci trzęsą się z zimna i płaczą przez większą część "lekcji". Po wyjściu z wody my okrywamy zawsze malucha pieluchą tetrową, w którą wsiąka szybko cała woda, a dopiero później kładziemy go na ręczniku, który jest suchy i robimy przy nim wszystkie zabiegi kosmetyczne. Małemu nie jest wtedy zimno i można go spokojnie poubierać. Zapomniałam dodać, że jak już mamy dzidzie na przewijaku to żeby założyć na główkę czapeczkę cienką bawełnianą żeby zakrywała uszy. Najlepiej mieć dwie takie czapeczki. Po ubraniu dziecka tą mokrą zdjąć i założyć suchą i wtedy nakarmić . Najlepiej przed wyjściem odczekać jeszcze około 20 min żeby nie wychodzić od razu na dwór. Przed wyjściem na dwór jeszcze na tą bawełnianą czapeczkę założyć jeszcze jedną czapkę już tą właściwą i dopiero wyjść. To było by na tyle jak macie jeszcze jakies pytania to piszcie.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Dzięki. Chloerka zaczynam się bać tego basenu... Nie wiem dlaczego odczuwam jakiś lęk...

                            Zapłaciłam dziś za karnet. Za 10 zajęć po 45 min. zapłaciłam 175zł.
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Atusia nie ma czego się bać basen to bardzo fajna sprawa. Większość dzieciaków które lubią kąpiele bardzo chętnie chodzi. Zastanawia mnie tylko czy 45 min to nie za długo? U nas takie dłuższe zajęcia to dopiero dla prawie 2 latkó są.


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                No ja nie wiem co tam dokładnie będzie. Zajęcia są prowadzone wg Krzysztofa jakiegoś tam. Jutro się będę pakować na basen i napisze co spakowałam W razie W Buczek dopiszesz do mojej listy brakujące rzeczy
                                Gamoń ze mnie
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X