Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    ja tylko na chwilke bo zbieram sie na rehabilitacje.
    Weszłam zeby pocztac atu nic nikt nic nie pisze. wieczorem bede pewnei nadrabiac po całym dniu

    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Cześć, Dziewczyneczki!

      U mnie kicha, kicham, kaszle i ogólnie czuję się bani, a zostałam sama w domu z małą, która już coś marudzi.

      Delff, drzwi juzż są wstawione, ale chłopcy przy wstawianiu porysowali mi ściany i muszę jeszcze pozakrywać te mankamenty listewkami, ale teraz jakoś nie bardzo mamy czas, żeby jechać do sklepu.
      OBIECUJĘ WSTAWIĆ FOTO, JAK PRACA BĘDZIE JUŻ W PEŁNI ZAKOŃCZONA!

      Kochane lecę, bo muszę ogarnąć nasze "salony" i zająć się tym małym Marudkiem - Paskudkiem
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Cześć

        Ja dzisiaj przy herbatce z cytrynką miałam zamiar was poczytać a tu pustki no trudno, muszę zająć się czymś innym a nie mam ochoty bo coś mnie łapie podobnie jak Skoczek katar, kaszel w dodatku całe gardło zawalone aż czuć samą ropę blllee.

        Dobrze że miałam umówioną na dzisiaj wizytę u lekarza bo kończy mi się zwolnienie a przy okazji może dostane jakiś konkretny lek, bo moja apteczka jakoś opustoszała bo już dawno na szczęście nie chorowaliśmy, a przed zimą warto mieć coś na zapas w domu.
        Obym tylko maluchów nie zaraziła.
        Wpadnę później bo rehabilitacje przesunęłam sobie na 14 bo po niej pójdę prosto do lekarza, to może do tego czasu jeszcze coś na stukacie.
        AGATKA 16.04.07r
        Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
        W końcu w komplecie
        Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          cześć dziewczyny
          Przede wszystkim dziękuję za życzonka dla małej, a u nas noc masakryczna Ewela cały czas budziła się przez kaszel i pół nocy latałam między pokojami- albo karmienie Krzysia, albo leżenie z małą. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowiejemy. W każdym razie lepsze to niż szpital.
          Krzyń we wtorek był u alergologa i pani dr powiedziała, że nie za dobrze z jego alergią. Mam dietę, a i tak coś jeszcze musi mu szkodzić. Zapisała mi nutramigan i kazała pić mi jedną szklankę a małemu dawać po 20 ml. To straszne paskudztwo jest, jakoś na razie nie mogę się zmusić żeby to wypić.
          Troszkę nadrobiłam zaległości w czytaniu. Skoczku dobrze, że u małej to nie była różyczka tylko wysypka.
          Ola na pewno po takim wspólnym wyjeździe tylko z M ułoży Wam się. Fajnie, ze macie taką możliwość żeby malucha zostawić. Pewnie jak wrócisz Kubuś będzie już taki grzeczniutki i będzie całe noce przesypiał
          Atusia dzielna jesteś i na pewno dasz sobie radę, te "kilka dni" do przyjazdu M szybko miną.
          Momo gratuluję dwóch ząbków u Maciusia. U nas jeden rósł i jakoś zatrzymał się w miejscu.
          Wiktoria ale Bruno silny jest jak już sam siedzi i tyle rzeczy potrafi. Myślę, że rozwojowo przekracza swój 6 miesiąc życia.
          Agis dobrze, że udało Ci się dogadać z szefową i będziesz mogła pracować tak jak chciałaś.
          Ania szybkiego powrotu do zdrówka i uważaj na maluchy.
          Lecę zająć się moja królewną, bo taka biedniutka jest. padnę do Was później.


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Buczku dziękuje za życzonka zdrowia ale tobie na pewno też są bardzo potrzebne oby jak najszybciej Małej minęło, żeby nie musiała się męczyć a ty przy niej. Trzymajcie się ciepło.
            AGATKA 16.04.07r
            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
            W końcu w komplecie
            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Ciekawe gdzie się wszyscy dzisiaj podziewają?

              Wiktoriab widzę, że Bruno to też śmieszek i jakie ma włoski, już niedługo do fryzjera z nim pójdziesz.
              Martaula a Zuzanka wygląda iście jak śpiąca królewna aż miło popatrzeć tak słodko śpi.
              Skoczek a z twojej Edzi to chyba fotomodelka zostanie bo już w tym wieku tak pozować umie i uśmiechać się do aparatu no no no, Adaś to taki poważny facet zupełnie odmiennie jak Agatka która zawsze się śmiała i śmieje do zdjęć i nie tylko, w sumie przez cały czas taka mała śmieszka jest, jak teraz twoja Edzia.
              Last edited by aniasz8206; 06-11-2009, 13:02.
              AGATKA 16.04.07r
              Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
              W końcu w komplecie
              Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                aniasz- Bruno jakieś 3 tygodnie temu był u fryzjera, i miał ścinane włoski. Strasznie szybko mu rosną, zazdroszcze mu że tak szybko rosną mu te włoski i tych długich rzęs.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  iwczynki!
                  ja jakos ostatnio zalatana ciut jestem i nie mam czasu nawet poczytać, ale już w miarę nadrobiłam zaaległości...
                  \
                  Buczku trzymaj się dzielnie i uważaj na maluszki!
                  Spóźnione życzonka dla Blanci!
                  Atuśka, jak zwykle dasz sobie radę i ta paskudna rozłąka szybko zleci!!!
                  ja klepię z pracy, ale zaraz śmigam po teściową i odebrać małego, bo właśnie pradziadki mają go na spacerze!ciekawe jak im idzie?!
                  buczku co do naszego śpiąco-nieśpiącego królewicza to mam nadzieję że masz rację!A i chciałam Cie jeszcze zapytać czy spisujesz dokładnie to co zjadasz w ciągu dnia?chodfzi mi o alergię oczywiście
                  bo ja tez mam problemy z kubusia skórą i mój alergolog polecił mi spisywać dokładnie to co zjadam i wypijam w ciągu dnia.kazał mi to zronbić w exeelu, ktatka pod kratką wypisuję produkty (w pionie), w pozieomie mam daty i tylko plusami zaznaczam co zjadłam a jak dochodzą nowe produkty to pod spodem je zamieszczam.To super sprawa, bo na tej podstawie alergolog ma pełną jasność co zjadasz i co to może uiczulać.AA!! no i oczywiśćioe oceniam codxziennie stan skóry kubusia rano i wieczorem w skali 4 stopniowej 4-skóra super, 3-skóra lekko zaczerwieniona, 2 -mocno zaczerwieniona, 1-stan ostry!! A czemu Ci to piszę?!bo od kiedy spisuję absolutnie wszystko to...kubie zniknęły zmiany niemal całkowicie i przez to nie jestem na żadnej spacjalnej diecie, p[o prostu uważam co i w jakich ilościach jem!sądzimy że pesnie nmadmiar nabiału był z jedną z przyczyn, to pozwalam sobie na drobne przyjemności, typu masło, troszkę sosu, ciut mleka do kawy, a jak nie spisywałam to też mi się wydawało że dużo nabiału nie jem a jak to prtzeanalizowałam to okazywał się kosmos!i tak to mimo że skóra kuby jest super dalej mam spisywać diet, bo lekarz powiedziła, że mimo moich dobrych chęci i tak zaczęłaby się zapominać i dlatego muszę cuiągle wklepywać plusiki przy produktachtaki to sposob nieskomplikowany a skuteczny!

                  uch ale mnie poniosło z tym obioaśnianiem!!!

                  jak mi sie uda to zajrzę do was wieczorkiem!


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Wiktorab to szybkiego masz synka, w tym wieku do fryzjera chodzi, no to chyba niezły z niego przystojniak będzie( w sumie już jest) i do tego długie rzęsy wymarzony kandydat na męża.
                    Ja też bym chciała żeby nam tak włosy rosły Adaś miał wytarte cały pasek na około głowy ta teraz już nie ma po nim śladu i zaczynają zagęszczać się włoski.
                    AGATKA 16.04.07r
                    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                    W końcu w komplecie
                    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Aniu przepraszam, że tak długo nie pisałam jaki rodzaj wkładki mam, ale nie mogłam znaleźć ulotki. Na szczęście po małych porządkach znalazła się - NOVA T 380.

                      U nas dziś cudowna pogoda, cieplutko. Malutka najpierw na dworze była z tatusiem a później ze mną. Co by nie być gołosłownym załączam zdjęcie .
                      Teraz ucina sobie drzemkę. Tata w pracy do 22, ale już mi powiedział, że mam być wypoczęta bo o 23 oglądamy film - ciekawe jak ja wytrzymam .
                      Attached Files
                      Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                      http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                      http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Zuzanka ma przepiękne oczy, taki prawdziwy słodziak i na pewno tato będzie miał sporo pracy przy odganianiu niechcianych adoratorów, niech się lepiej na to przygotuje.

                        A ja byłam u doktorki dała mi antybiotyk i podobno coś mi zalega na oskrzelach dlatego tak męczy mnie ten kaszel, no i zawalone gardło i w ogóle wszystko co się da.

                        Zmykam pod koc zaraz M. wróci to się nami zaopiekuje.
                        AGATKA 16.04.07r
                        Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                        W końcu w komplecie
                        Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          ja obudziłam się też "czująć" gardło i aż się trzese ze strachu by się nie rozchorować !!! no i żeby katarek kubusia się nie rozbabrał!...do wyjazdu jeszcze tylko kilka dni
                          A teraz kuba śpi, m wybył na partyjkę pokera ja oglądam infiltracje na tvn, ale oczka mi się kleją i chyba też pójdę nynki póki kuba śpi...


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Hejka
                            W poradni super lekarka nie stwoerdziła żadnej asymetri. W każdym bądz razie powiedziął ze jak była to juz jej nie ma wiec moje ćwiczenia jej pomogły.

                            Ola moja niestety ma AZS wiec oprócz tego ze nie jem nic co zawierabiałko mleka krowego to mała ma plamki. W moim przypadku takie spisywanie by sie nie sprawdziło. Jedynie przy typowiej skazie, alecieszę sie że małemu ttwojemu schodzi. Mojaniestety musi sie meczyc dalej z tą okropna skórka

                            Mojego m. cos rozkłada, kaszle nom stop słabo sie czuje mam nadziej ze sie nei pogorszy i nie zacznie nas zaraząc. Blance katarek juz przechodzi a nie chce żeby jakieś choróbsko ja złapało

                            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Cześć.

                              U nas nocka spokojna.
                              Ja nadal czuję się jak by mnie czołg przejechał, wszystko mnie boli ale pomimo tego jest ciut lepiej bo już gorączka minęła, ale nic mi się nie chce, a miałam tyle rzeczy zaplanowane na dzisiaj i wielka kicha z tego wyszła.

                              Martaula ty się tyle naszukałaś tej ulotki, a ja przez to choróbsko zapomniałam ci podziękować więc teraz WIELKIE DZIĘKI.

                              Delff dużo zdrówka dla M. i oby was nie pozarażał.

                              Ola kuruj się za wczasu bo wyjazd nie długo a głupi katar potrafi popsuć urlop. Dużo zdrówka.
                              AGATKA 16.04.07r
                              Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                              W końcu w komplecie
                              Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Witajcie Dziewczynki!
                                Właśnie skończyłam ścierać kurze, zostały mi jeszcze podłogi do umycia, a mężek poodkurza, bo ja za bardzo wściekam się na odkurzacz. Teście kupili sobie malutki, zgrabniutki odkurzacz, który ma za małą (jak dla mnie) moc ssania i trzeba nieźle szorować dywan, żeby wciągnąć śmieci. Więc za takie odkurzanie to ja dziękuję! Powiedziałam Darkowi, żeby kupił mi nowy odkurzacz, ale ten się zaoferował, że woli osobiście odkurzać, niż mieć nowy wydadek - no to go teraz wykorzystuję do okurzania. Przynajmniej do tego się nadaje

                                Edytka powinna już spać, ale zauważyłam, że jak Darek jest w domu, to ona jest bardziej chętna do zabaw niż do spania. No to teraz leży w łóżeczku i już marudzi.

                                My nie mamy żadnych planów na weekend, ja jeszcze kiepsko się czuję, więc siedzimy w domku.
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X