Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Oj, Atusia, Ty moja biedaczko! Przytulić Cię? Bardzo Ci współczuję!!!

    Ale z drugiej strony - pomyśl, jak fajnie będzie przytulić się do mężka jak już wróci po takiej długiej rozłące! A ile będziecie mieli do obgadania!!!Warto czekać na takie chwile!

    A może znowu któregoś dnia zadzwoni i powie, że jednak coś się pozmieniało i wróci nieco wcześniej?!

    Ja mam totalnego lenia, albo poprostu dzisiaj za słabo się czuję - od wczoraj coś mnie gardło i głowa boli i katar się przyplątał. Nawet nie mam siły pozmywać tego, co się nazbierało w zlewie...
    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Atusia głowa do góry, szybko zleci ten czas i się zobaczycie. A jak by Ci było bardzo smutno, i byś chciała pogadać, to zapraszam do siebie w końcu mieszkamy pewnie jakieś 10km od siebie.

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Atusia główka do góry - przy malutkiej czas Ci szybko zleci.

        A ja wyprawiłam Damiana do pracy, mała sobie lula po spacerku i obiadku a ja się relaksuje. Ostatnie 2 dni miałam nerwowe - przez pracę, ale zdecydowałam i idę na wychowawczy. Od wakacji będę się starała o nową pracę, a od lutego chciałabym iść na podyplomówkę - zintegrowana edukacja wczesnoszkolna z przedszkolną, ale zobaczymy jak to będzie.

        Dziś dałam Zuzi obiadek z większymi grudkami ( bo mi się ryż posklejał ) i bała się jak zareaguje, ale nawet nie zauważyła

        Dobra zmykam szukać sobie jakiś bucików na allegro

        Buziaki dla Blanki :*
        Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
        http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
        http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Dzięki dziewczyny. Przyjazd do Polski też kosztuje. Pocieszam sie tym, że Piotrek przyjedzie 28, wyjedzie i po 3 tyg wróci do nas na 2 tygodnie

          Moje dziecię ma dziś dzień czułości i sama chce się przytulać, daje buziaki. Dobrze, bo dzięki temu nie mam az tak paskudnego nastroju. Pewnie wieczorem będzie "morze" łez...

          A ja dziś walczę z artykułami z kodeksu pracy i prawem urzędniczym. Szczerze myślałam, ze będzie gorzej
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009



            u nas dzis dosyc ladna pogoda, maluszek byl na podworku 3h. jeszcze nam zostal katarek, a raczej gluty.ehhh mam nadzieje, ze juz niedlugo nie bedzie charczał.

            a ja dzis dostalam paczke ze ***************** z kawa wiec zaraz sobie zrobie z ekspresu, bo nie lubie fusiastej


            Wszystkiego najlepszego...
            Szczęścia i radości moc...
            Ciepłego słoneczka co dzień...
            Kolorowych snów co noc..dla Blanki zyczenia sle Macius z mamusia.


            wlasnie ogladam rozmowy w toku i jest o rozstepach, kurce ja o swoich zapomnialam juz chociaz nadal sa.


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Wszystkiego najlepszego dla Blanki od Kajtusia i cioci Agi


              Atusia głowa do góry, szybciutko zleci

              Ciekawe co się dzieje z Buczkiem dawno się nie odzywała??

              U nas dziś śliczna pogoda była. Byliśmy z moją koleżanką i jej 4 mies. córcią na spacerku w parku, było bardzo fajnie, planowałyśmy już wakcje letnie, tak nas naszło, bo chyba pojedziemy w czwórke

              Ale ostatnio tu jest ciszaaa, czy mi się wydaje ???
              Kajtuś 56 cm 3700 g

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Cześć
                Dopiero teraz wpadłam ale tylko na chwilę, bo obiadek muszę iść robić.

                Dołączam się do pięknych wierszyków dla Blanci Wszystkiego Naj...

                Skoczku na czym polega raportowanie? to nic trudnego Testujesz produkt sama i dajesz go znajomym potem piszesz jak reagowały na niego osoby najlepiej żebyś im przytoczyła cytaty co mówiły te osoby i to wsio zobaczysz co i jak jak ci coś przyślą.

                Momo tym razem jeszcze nic nie doszło ostatnio testowałam Mc Caffe chyba w lipcu nie pamiętam już dokładnie.

                Pa muszę lecieć potem wpadne ale mam dzionek zabiegany.
                AGATKA 16.04.07r
                Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                W końcu w komplecie
                Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  A ja jeszcze z doskoku bo mięsko zrobiłam tylko się ziemniaki gotują jeszcze a jak mój m. wróci to pewnie już do kompa nie siadnie bo chciał coś szukać na Allegro więc jak usiądzie do lapka to go już nikt nie odciągnie.

                  Ola co do tej wkładki to wyszło cię całkiem tanią taką wkładkę za te pieniądze proponował mi mój stary gin po narodzinach Agatki ale na rok już nie opłacało się zakładać bo w planach był Adaś. Dzięki za info teraz wiem czego się trzymać.

                  U nas wczoraj wieczorem nasypało śniegu ale na szczęście do południa zniknął wszystki. Dzisiaj stałam 1,5 godziny i czekałam na zmianę kół i przez co przez głupotę musiałam tyle czekać albo przez lenistwo bo cały tydzień, czyli od poniedziałku woziłam je w samochodzie i zawsze coś albo mi się nie chciało albo zapomniałam i tak zima mnie zaskoczyła. W drugim aucie to już miesiąc temu zmieniliśmy i jedno szczęście bo mieliśmy czym jechać wczoraj na kawkę a tak była by d...a i siedzielibyśmy w domu bo nieźle zawiewało.

                  No i zawiozłam dzisiaj teścia do szpitala ma zabieg na dłoń i byłam na rehabilitacji i na kawce i w markecie po zakupy drobne i tak cały dzień w rozjazdach.
                  Jutro chyba będzie spokojniej.

                  Skoczku no właśnie jak tam twoje drzwi, bo całkiem o nich ucichło.

                  Marta daj znać jak jakieś fajne butki znajdziesz.

                  Atusia głowa do góry, dasz rade bo silna kobieta z ciebie.

                  No fakt Buczka już dawno ie było, oby tylko wszystko u nich było ok.
                  AGATKA 16.04.07r
                  Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                  W końcu w komplecie
                  Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    witam kochane
                    Nie odzywałam się długo, bo u nas niestety nie najlepiej. Moja mała wylądowała w szpitalu z zapaleniem płuc Dopiero, co bylismy u lekarza i nic jej nie było, a tu nagle taki numer. Zaniepokoił mnie długo utrzymujący się kaszel. Lekarz w poz mówił, że nic nie ma i osłuchowo jest czysta, ale w nd była taka niewyraźna, że umówiłam się ze znajoma lekarką ze szpitala dziecięcego. Jak przyjechaliśmy znajoma pani dr zbadała Myszę i mówi, że to zapalenie płuc i żeby została na oddziale. Mogłyśmy co prawda wrócić, ale lepiej było zostać. Więc zostałam tam z nią. Dziś wyszłyśmy, co prawda jeszcze super nie jest, ale została zaleczona i dalsze leczenie może być już w domu, a poza tym lepiej nie leżeć za długo w szpitalu. Mamy antybiotyk i parę innych specyfików. Przez te w sumie trzy dni to praktycznie nic nie jadłam, tak się denerwowałam tym. ściągałam tylko mleko dla małego i karmiłam go jak go m przywoził. Ten szpital to mnie wykończył. Jedyny plus, że zgubię co nieco Mam nadzieję, że teraz już będzie lepiej. Przed wyjściem do domu, jeszcze M przywiózł Krzynia żeby go obejrzała ta nasza znajoma i na szczęście nic mu nie jest i mam nadzieje, że nie dostanie.
                    Spóźnione życzonka dla naszych słodziaków: Adasia, Bruna i Blanki dużo zdrówka !!!
                    Troszkę popisałyście w między czasie poczytam i teraz będę częściej. Brakowało mi Was w tym szpitalu.


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Ania mam nadzieję, że już wszystko będzie ok.
                      Życzę wam dużo zdrówka, żeby mała do końca wyzdrowiała no i żeby Krzyniu niczego nie załapał z tego szpitala, no fakt trochę nie rozważny jest twój M. i dziękujemy za życzonka.

                      Wracaj do nas bo tu jakoś cicho ostatnio.
                      AGATKA 16.04.07r
                      Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                      W końcu w komplecie
                      Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Buczku dużo zdrówka dla was wszystkich !!! Dobrze że jesteście już w domku.
                        Kajtuś 56 cm 3700 g

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Buczku dobrze że już jesteś z nami, teraz już wszystko musi być dobrze

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Dziecko ujarzmione, pizza na jutrzejszy obiadek zrobiona, teraz pozostaje mi tylko czekać na tatę.

                            Butków sobie jeszcze nie upatrzyłam, ale zaraz będę dalej szukała.

                            U mnie przez cały dzień się nic nie wydarzyło, więc nie mam o czym pisać.

                            Do juterka!
                            Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                            http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                            http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Dziekuje bardzo za życzonka. Mała z tej okazji dostał od mojej mamy śliczne kozaczki tzn bardziej botki przypominaja jak jutro znajde chwilke to zrobie zdjecie. Ja dzisiaj wziełam sie za gotownaie i ugotowałam gar zupy dla Blanki. No może z tym garem przesadziłąm ale wyszło mi na 6 słoiczków i jeden zostawiłam na obaidek na jutro a reszta wsadziąłm do zamrażalki. bede mial przynajmniej z głowy gotowanie na kilka dni

                              Atusia a nie ma możliwości zeby twój m. pracował w Polsce? Wtedy bys go miaąl przy sobie. Mma znajoma któa tez tak miał ale mąz doszedł do wniosku ze traci najwazniejszy okres w żcyiu dziecka i sie przeniosł blizej . Fakt mniej zarabia ale jest bardziej zadowolony. No i żone tez ma częsciej przy sobie.

                              Skoczku co z tymi drzwiami ?

                              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Delff w 100% się z tobą zgadzam lepiej trochę mniej zarobić niż cierpieć, tęsknić ciągle ale tak to już jest coś za coś i każdy ma do tego prawo i wolny wybór.

                                Do juterka spokojnwj nocki
                                AGATKA 16.04.07r
                                Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                                W końcu w komplecie
                                Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X