Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Oj Skoczku ja jestem już tam ekspertem i nie jest tak do końca jak myślisz owszem otrzymuje się czasami produkty do "przetestowania" ale nie we wszystkich kampaniach bierze się udział, musisz pasować do profilu danej kampani. Ja np. dzisiaj dostałam Paczkę z starterem Orange i gadżetem taki ale pendraiw za testowanie nowego komunikatora populacja.pl, Otrzymałam kiedyś kawę MC CAFFE duża paczka i 5 małych do rozdania znajomym i potem trzeba zdać raport co o niej sądzili i zaraz na początku dostam mleko Candia płynne mleko od 1 roku gotowe do spożycia 5 butelek pół litrowych dla mnie i dla znajomych oczywiście do podziału. Ale w sumie fajna zabawa i od czasu do czasu można coś przetestować ja jestem zapisana chyba od czerwca i teraz mam 3 kampanie.
    AGATKA 16.04.07r
    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
    W końcu w komplecie
    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      skoczek a propo tego ***************** moglabys mi krotko wytlumaczyc o co w tym chodzi bo tez sie nad tym zastanawiam ale nie mam czasu poczytac




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        aniu napisz mi jak wygladaja te raporty - czy to skomplikowane? slonko - napisze potem, bo teraz mala mecze, chyba ze ania mnie wyreczy - a bede wdzieczna
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009



          u nas juz duzo lepiej..Macius i ja czujemy sie okej i nawet dzis bylismy na podworku synus juz wrocil do swoich nawykow..czyli nie usiedzi nawet 5 minut, takie nasze zywe srebro.

          co do pieluch to ja przetestowalam chyba wszystkie, i pozostaam przy pampersach, dada wydawaly mi sie "twarde", jeszcze fajne byly happy. husteczek uzywam tez z pampersa lub happy. zazwyczaj te ktore akurat sa w promocji a dady husteczek uzywam do zmywania makijazu- rewelka.

          ja tez lubie robic zakupy w biedronce..najbardziej mi smakuja bagietki z czosnkiem..mniami mniami.

          tez jestem zalogowana w ***************** i ostatnio mi wyslali ze mam wypelic ankiete dot farbowania wlosow..ciekawe czy dostane farbe do wlosow? ankiete do kawy tez wypelnialam, ale nie dostalam..moze jeszcze dojdzie.
          nie mialam kazji pisac jeszcze komentarzy, ale moze juz wkrotce.

          sto lat dla Bruna zyczy macius i ciocia


          a Wam kobietki zycze milego wieczoru i spokojnej nocki dla dzieciaczkow


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Aniu co do tej wkładki to ja mam tą bez hormonów, zapłaciłam 300zł, ale jakiej firmy etc to nie wiem...w sumie powinnam iść do kontroli już prawie miesiąć temu , żeby zobaczyć czy nic się nie pzresunęło....więc mogę sie dowiedzieć, choć nie wiem czy zdąże się zoisać przed wyjazdem, bo do tego lekarza strasznie długo się czeka!!!a tą hormonalną proponował mi za 900 zł.
            ja zdecydowałam się na tą "zwykłą", bo jakoś brak okresu przez kilka lat z rzędu, mnie nie przekonuje, tzn pewnie jest wygodne, ale jakoś tak na maxa nienaturalne..sama nie wiem, zresztą nie wiem ile ponoszę wkładkę, bo nie wiem kiedy zdecydujemy się na drugie dziecko.Ta moja wkładka starcza na 5 lat, ale myślę że szybciej ją wyciągnę

            kubuś śpi od ponad godziny, ślicznie zasnął, ale już niespokojnie popłakuje i znów przed chwilą musiałam go utulić na rączkach bo nie umiał się wyciszyć...

            lecę myju i do wyrka, bo padam, a i korzystać trzeba póki smyk śpi!


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Dzisiaj byłam na rozmowie z moją szefową. Zgodziła się na 1/2 etatu, ale próbowała mnie przekonac do pełnego, potem do 3/4 ale staneło ma moim. Nie moge nazekać bo szefowa lubi mnie i bardzo chciał, żebym wracał. Była troche na początku zła, że byłam na zwolnieniu, ale jak trafiłam do szpitala w ciąży to jej przeszło. Ona nie ma dzieci i troche się boje jak to będzie, ale mam nadzieje że jakoś sie ułoży. Kruszek dziś po raz pierwszy był sam tak długo z kimś inny bo aż 4 godz., troszke wymuszał noszenie, ale ogólnie oki
              Ostatnio kruszek strasznie się wkurza jak leży, stara się podnosić, ale do siedzenia jeszcze daleko i robi się z niego szantażysta-terorysta rączkowy. Oczywiście płacze, łzy się leją a wystarczy wziąć na ręce i uśmiech od ucha do ucha. Oczywiście mamie serce mięknie i bierze na rączki, pewnie będą z tego kłopoty

              Co do pampków to ja używałam pampersów, ale jak kładłam małego na boczku, tak śpi, to co chwile był mokry. Kupiłam większy rozmiar, ale były jeszcze za duże. kupiłam huggisy i młody się już nie przesikuje, więc jestem z nich zadowolona. Chusteczek uzywałam róznych, aż raz mama mi kupiła dady i przy nich zostałam bo mają fajny delikatny zapach a huggisy czy pamp. moim zdanie są za mocno perfumowane. Ja rownież bardzo lubie robic zakupy w biedronce, tam jest wiele firmowych produktów w fajnych cenach, a nie które mają tylko inne opakowanie np. jogurty z bakomy nazywają się tam jakoś innaczej a smakują tak samo. Momo my też uwielbiamy te bagietki.
              Do biedronki przekonała mnie moja znajoma, która pracuje w firmie produkującej soki i ona negocjuje z marketami. Powiedziała że biedronka ma największe wymagania co do jakości produktów, a inne markety to nie interesuje tylko cena jest najwazniejsza. Ona sama robi zakupy w biedronce. Ja moge się przyznać, że kiedyś uważałam iż tam są kiepskie rzeczy, a dzis najbardziej lubie tam robić zakupy, zresztą mam ją pod nosem

              Kolorowych i spokojnych snów dziewczyny.
              Kajtuś 56 cm 3700 g

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                20 minut temu uspałam Edytkę. Wykąpaliśmy jej, podaliśmy wapno, witaminki i chyba jest już lepiej. Teraz pod wieczór humor miała znakomity, więc i ja czuję się lepiej, chociaż czuję, że coś mnie bierze - albo Teściówka pożyczyła mi trochę swojego przeziębienia, albo coś złapałam z przychodni, jak byłam dzisiaj z małą na stronie chorych.

                Wiecie, to chyba nie będzie różyczka - cały dzień kombinowałam, czy może ja jej czymś zaszkodziłam i chyba już wiem - otóż wczoraj zmieniłam jej żel na dziąsła, i pod wieczór nie dawało mi to spokoju i poczytałam kolejny raz ulotkę - w składzie jest...rumianek i to chyba uczuliło naszą Edytkę!!! Nie podejrzewałam, że to może jej zaszkodzić, bo od lipca smaruję jej buźkę kremem z Dzidziusia, który zawiera m.in bepanthen i rumianek!

                Ale dzisiaj już jej ani razu nie posmarowałam tą nową maścią i tak wygląda, że wysypka powoli blaknie - będę ją jeszcze obserwować.

                Teraz dopijam resztki winka i lecę się myjać. Teść wszedł nam do pokoju, zobaczył mnie pijącą winko i zaczął się śmiać: Żeby mieć ochotę na wino o 22, to musi być coś na rzeczy! Spojrzał jeszcze na Edytkę i powiedziła: No, będziesz miała braciszka ;p Ja też się uśmiałam!

                Na dobranoc jeszcze fotka naszej różyczkowej Panny:

                KOCHAM CIĘ, MISIU!
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Skoczku uczulenie przewanie roziwją se przez dłuższy czas wiem bo moja raz dostała uczulenia na prosek p 2 miesiącach stosowania no a pozniej miala i ma skaze wiec wycofaj ten kem i za jaiś czas powinnas zobaczyć efekty. A wkońcu co z tymi drzwiami do twojej sypialni? Pokażesz wreszcie efekt

                  Po usg główki wszystko w porżadku wyszło. To chyba taka profilaktyka jak sie neurologa idzie. Wymierzył jej ciemiączko pobadał 3 różnymi sondami i do domu. Troche marudzila mała w drodzepowrotnej ale nie diiwe sie bo to jej godzina spania była.

                  5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                  14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    a co tu tak pusciutko i cichutko ?? az dziwne




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Cześć, Koleżaneczki! Wyspałyście się? Bo ja bardzo!
                      Edzia dzisiaj lepiej spała, obudziła się może ze trzy razy, a na dobre obudziła się o 8, ale dała jeszcze Mamusi podrzemać.

                      Teraz czekam na kawusię. Edzi wysypka już znikła, a ja jestem już dużo spokojniejsza. Widocznie nie spasował jej ten rumianek w składzie żelu do dziąseł.
                      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Idzie misio... Idzie słonik...
                        Idzie lalka... No i konik...
                        Wszyscy razem z balonami...
                        Z najlepszymi zyczonkami...
                        Bo to dzien radosny wielce...
                        Masz juz jeden miesiąc więcej...

                        Kochanej Blance z okazji pół roku życzenia najlepsze życzenia od Bab Skoczkowych! Rośnij nam duża i uśmiechnięta!
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Gwiazdek tysiąc jest na niebie.
                          Lalek w wózkach też jest dużo.
                          Ale pranę aby najwięcej życzeń przybyło do ciebie.
                          W dniu tak wspaniałym,
                          jak półroczu twojego istnienia,
                          składam ci dużo zdrówka i uśmiechu na tak pięknej buźce

                          Dużo zdrówka i uśmiechu dla Blanki życzą Michalinka z mamusią
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Dziewczyneczki Co Tu Taka Cisza?!
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Wszystkiego Najlepszego dla Blanki śle Bruno z mamusią!!!!!!!!!!!!11

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Mogę Wam troszkę popłakać? Rozmawiałam właśnie z mężem. Przyjedzie dopiero 28-29 listopada. Czyli miesiąc nie będziemy się widzieć (dokładnie 5 tyg). Łzy mi się w oku kręcą, ale trzeba być twardym... Co by nie myśleć tyle biorę się za nauke. Za 2 tyg mam egzamin z prawa pracy i prawa urzędniczego.
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X