Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Atusia pocieszam cie tym ze u nas to prawie jak u cibie boja raczej ochoty to niema pocaly dniu

    Agisa ja gumka tez nie wierze ale dlatego sa dwie bo na razie nie che mi sie niczegoinnego stosowac, a zreszta "tak często jest" ze szkoda gadać

    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Jakby tak Wasi mężowie też gdzieś wyjechali to by Wam się zachciało częściej :P Wiem po sobie. Kiedyś ogliśmy to robić non stop prawie, ale teraz stara jestem, kondycja nie ta, heh I niestety człowiek wpada w taką rutyne...

      Dziś mi się nic nie chce, chciałam poćwiczyć, ale głowa mnie znów boli. Muszę wstać wcześniej, umyć głowe.
      I jeszcze jutro muszę odwiedzić neurologa mojego. Bo boli mnie ta głowa tak często i nie wiem czy to migreny czy tylko coś z ciśnieniem jest nie tak...
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009



        Dziweczyny ja juz z kawka na Was czekam , a Wy jeszcze pewnie spiochacie?

        co do okresu to mi tez sie pojawil 2 miesice po porodzie, i byl to bol porownywalnny do boli porodowych, teraz juz mam regulanie, bole sie zmniejszyly, a mowia ze po porodzie okres juz nie boli. a jajeczkowane, wtedy to wogolejestem nie do zycia.
        my tez na gumkach jedziemy, i nie zamierzam brac tabletek, kiedys bralam i zle mi lekarz dopaasowal i cholernie sie zle czulam. wiec na tyle razy le sie seximy to i tak tabletek nie oplaca sie brac. wogole tez nie mam ochoty, chyba ze jestem wyspana i niezmeczona po calym dniu i jak mezus zrobi dobry pocztek to jest okej
        delff, bo ja nie wiem czy dobrze zrozumialam, 2 gumki do jednego razu?

        ja chyba musze isc na wyniki, bo moze znow mam anemie, kreci mi sie w glowie i taka nie do zycia jestem, po porodzie mi spadla do 8, po braniu zelaza wskoczyla niby na 10, i obawiam sie ze znow cos sie poknocilo z ta hemoglobina.

        ja juz sobie wczoraj przygotowalam wszystko na obiadek, dzis tylko zrobic ciasto i nafaszerowac je i beda kluchy z pieczarkami.

        kurcze tak sie wczoraj cieszylam, ze pranie na balkon wywiesilam, a ono jak bylo mokre ttak jest nadal, penie bedzie schlo przez tydzien.ehh

        no dziewczyny wstawac, bo mi sie gadac chce


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Momo dobrze zrozumiałam,
          Ja tez nie spie już tylko czekam aż ktoś sie odezwie bo odstatnimi dniami ja zawsze rano pisłam
          Ide sie malowac bo mała sie wybudza a do szczepienia idziemy

          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            to trzymam kciuki za szczepnie, my dopiero idziemy w listopadzie

            a ja wlasnie przegladam allegro, sama nie wiem czego szukam,ale moze cos wpadnie w oko


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              mlody juz gada w lozeczku, bede jak zlapie dzrzemke


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Hej

                Ja się obudziłam o 7.40 i chwile po mnie Miś zaczęła gadulić w łóżeczku. Ja idę dziś do gina, Miś jedzie na dyżur do babci. Ja się szykuje a Mała jeszcze śpi.
                A szczepienie będę przeżywać w przyszłym tyg. 28.10 mam termin, ale pójdę jak mój tata będzie, sama nie dam rady. I znów będzie histeria...
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  witam
                  Ja dziś w domu z dwójką; Krzyń wrócił do formy i znowu zrobił się marudny. W ciągu dnia praktycznie ciężko znaleźć mu coś, co go zainteresuje na troszkę dłużej niż 10 minut. U mnie noc fatalna budził mnie kaszel i zatkany nos. Dobrze, że M podawał Krzynia na karmienia. Mam nadzieję, że do sb się wyleczę bo mamy zaplanowany weekendzik. W sb miała przyjść kumpela z synkiem rok młodszym od Ewelki, a w nd moje dwie koleżanki ze studiów ze swoimi pociechami Nie widziałyśmy się rok i mam nadzieję, że to wypali. W zasadzie to ostatnia szansa na wspólne spotkanie, bo jedna z koleżanek za raz zostanie po raz drugi mamą.
                  Co do okresu to ja praktycznie od trzech lat nie mam
                  Atusia ty stara i kondycja nie ta to, co ja mam powiedzieć ...
                  Delf powodzenia na szczepieniu


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Witajcie
                    Dawno mnie nie było ale u nas teraz bardzo dużo sie dzieje i nie mam czasu aby zaglądac musze Was doczytac anle nie wiem kiedy kupiliśmy to mieszkanie dostaliśmy już kredyt w czwartek idziemy podpisac akt notarialny czeka nas teraz przeprowdzka musimy to zrobic do konca miesiaca tyle mamy rzeczy do przewiezienia az boje sie o tym myslec DZIEKUJE ZA ZYCZENIA URODZINOWE NA NASZEJ KLASIE DZIEWCZYNY w niedziele postanowiłam ze pora na zmiany mieliśmy pierwsza rocznice slubu i tak gadałam z mezem ze czas już sie odmienic i wczoraj pomalowałam włosy na nk sa juz zdjecia z moja nowa fryzura czuje sie superowo kupiłam sobie kosmetyki i postanowiłam ze zaczne dbac o siebie mój mąż był wczoraj wniebowziety smiał sie za ma nowa żone Kubulek jest co dzien fajniejszy troche nie mógł mnie poznac jak zmieniłam kolor włosów ale już dzis sie osfoił Pozdrawiam

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Myszka nowa fryzura boska. Zupełnie inna kobieta. Zmiana opłaciła Ci się.
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Witajcie w ten pochmurny dzień!

                        Byłam tu już wcześniej, ale jadłam śniadanko i nie miałam jak pisać. Teraz już pojadłam i czekam na kawusię. Już ją mam przy sobie, więc piszę:

                        Agis, super, że możesz od czasu do czasu wyjść wieczorem na miasto. Moi Teściowie spanikowaliby, gdybym zostawiła im na noc małą. A co drinków - ja sobie co jakiś czas (np. wczoraj) pozwalam na jabłkowego Redds'a. Wcześniej byłam strasznym piwoszem, w ciąży nie wypiłam ani kropelki i teraz mi przeszło, co więcej - teraz piwo mi śmierdzi he he. Lampkę wina też raz na jakiś czas wypijam.

                        Dziewczyny czy tylko ja z moim m. starałam się o Edytkę? Wy wszystkie piszecie, że macie dzieci z odstawienia tabletek
                        Delff jak to jest kochać się na dwóch gumkach na raz? Mi już jedna przeszkadza, a co dopiero druga? My mimo, że ja biorę tabletki, mąż jeszcze stosuje gumki - bezpieczny dwa razy ubezpieczony Kocham moją córeczkę i planujemy dla niej braciszka, ale jeszcze nie teraz!!!

                        Atusia, ja Cię doskonale rozumiem, że teraz "głód" jeszcze bardziej Cię ściska. My przed ślubem postanowiliśmy, że przez czas 3 miesięcy, jakie nam wtedy zostały do ślubu nie będziemy uprawiać seksu. I udało nam się. Czyli że można!!! A jaka potem była noc poślubna!!! Rrrrrrrrr Ale wcześniej mąż musiał mi pomóc wyjąć wszystkie wsuwki z włosów i wydłubać ryż między piersiami.

                        Momo Ty jedz więcej natki pietruszki na to żelazo Może faktycznie brakuje Ci żelaza, najlepiej skontaktuj się z dohtorem.

                        Delff powodzenia na szczepieniu - my mamy 17 listopada, ale dzisiaj już dzwoniłam do ośrodka, zapytać czy mogę przyjść trochę poźniej, bo 13 jedziemy do moich rodziców i chyba zostanę z Małą na jakieś dwa tygodnie.

                        Momo, daj znać czy znalazłaś coś ciekawego na allegro.

                        Myszka - wyglądasz wystrzałowo! Świetnie zrobiła Ci ta zmiana - na ogromniasty plus. Super, że się w końcu odezwałaś, ale rozumiem, że masz pełno załatwiania z tymi papierami i teraz przeprowadzką.
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Dziewczyneczki czy któraś z Was czytała już nowy poradnik Mamy radzą mamom? Bo tak się zastanawiam czy jest warty poczytania...Cena kusząca - 0,99 zł :P
                          http://babyonline.pl/babyonline_pole...ykul,6593.html
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Skoczek u nas ani Ewelka ani Krzyś nie byli z odstawienia tabletek, także nie jesteś sama. Na Ewelinke to nawet długo czekaliśmy, z Krzyniem poszło łatwiej
                            Ja nawet nie wiedziałam, że nowy magazyn pojawił się, a cena jak narazie atrakcyjna, pewnie już od następnego numeru podskoczy.
                            Myszka super wyglądasz!!! Fajnie, że już załatwiliście wszystkie formalności i będziecie już na swoim.


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Skoczku u nas podobnie jak u Buczka przez rok staraliśmy się o Agatkę a o Adasia zaledwie miesiąc od podjęcia decyzji że to ten czas, więc nasze dzieciaczki są w 100% zaplanowane, oby tak dalej- no na razie nie planujemy może za parę lat taki kruszek był by odskocznią od codzienności ale to się jeszcze zobaczy.
                              Jestem na razie na tabletkach, zresztą jak zawsze od 10 lat z przerwami na dzieciaki i nie mogę narzekać wszystko jest w jak najlepszym porządku, a okresy od zawsze trwają 3 dni i są bezbolesne tak jakoś mi się pofarciło.
                              No zamierzałam założyć wkładkę ale jeszcze zobaczę.
                              A gumki w naszym przypadku to w ogóle nie istnieją i nigdy ich nie używaliśmy nie lubimy, tylko raz po urodzeniu Adasia kupiliśmy i od razu wylądowały w koszu, jakoś nam nie pasują.

                              A ja to chciałam wprosić się do Skoczka na kawę ale za nim przeczytałam wieczorne zaległości i dokończyłam obiad- gołąbki, to Skoczku już pewnie kończyłaś kawkę, a ja dopiero zaczynałam.
                              AGATKA 16.04.07r
                              Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                              W końcu w komplecie
                              Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Ania to ja wbijam sie na golabki - o matko, ale bym pojadla
                                sorki, ale mala wisi mi na ramieniu - kolejna jej depresja ;p
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X