Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Widzę, że Madzia nadal czeka oj długo ją trzymają, oby tylko za długo nie czekali, ale na pewno wszystko jest pod kontrolą i będzie musiała spędzić te święta w szpitalu, tak to jest dzieciaczki na to nie zważają, tylko Edytka spędzi ten czas bez mamy.

    A ja dostałam dzisiaj rano telefon, że we wtorek mam przyjść do nowej pracy, do sklepu w mojej miejscowości - wczoraj zaniosłam podanie i podobno mieli już zastępstwo za dziewczynę, która była dzisiaj ostatni dzień w pracy i facetka mówiła, że cały segregator podań leży a tu z rana telefon jestem bardzo zadowolona, oby wszystko było ok. Połowę dziewczyn znam bo są z pobliskich miejscowości, a w sumie ze wszystkimi jestem na ty bo jak się chodzi do jednego sklepu prawie co dziennie to tak jest, plus małych miejscowości.
    Jestem jeszcze na chorobowym potem 7 dni zaległego urlopu i w połowie maja skończy mi się umowa o pracę, ale okres próbny zwykle trwa 3 miesiące więc jakoś to chyba zgram.
    AGATKA 16.04.07r
    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
    W końcu w komplecie
    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Dziewczyny a wiecie może czy tu na forum, są ustawienia które zabezpieczają profil, że nie wyświetla się nasza nazwa w Google i innych przeglądarkach?
      AGATKA 16.04.07r
      Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
      W końcu w komplecie
      Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        [ATTACH]20247[/ATTACH]



        Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Bagnes, wiesz co u Madzi? Jest już Martusia na świecie, czy Biedulka nadal w dwupaku?



          Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            na razie Magda się nie odzywa więc zakładam że w dwupaku posłałam jej życzenia i zapytanie czy mogę zadzwonić jeżeli się nie odezwie tzn że na porodówce się męczy. A nie chcę tak po prostu dzwonić bo nie wiem jaka jest sytuacja.

            no i mam potwierdzenie dalej nic Martusia się na świat nie wybiera. przepływy ok więc na razie kroplówki jej dają, ale efektu nie widać skurczy brak....
            Last edited by bagnes; 21-04-2014, 12:50.


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              DZISIAJ O 00;50 URODZIŁA SIĘ MARTUSIA! 3750 59 cm Wszystko ok
              GRATULACJE MADZIU!
              Last edited by bagnes; 23-04-2014, 06:53.


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Serdeczne gratulacje. Bardzo się cieszę
                To czekamy na fotki Martusi


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  MADZIULA serdeczne gratulacje!!!! NIech Martusia zdrowo rośnie, cieszy rodziców i Starszą Siostrę! Czekam na foteczki i ściskam mocno!!!



                  Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Gratulacje. Jak długa dziewuszka cie sie urodziła

                    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Hej

                      Magda ja również gratuluję kolejny raz niech zdrowo rośnie :*

                      U nas zwariowany czas, ciepło więc ogarniam warzywnik, a do tego za 2 dni będziemy na weselu więc powoli szykuję ciuchy itp. dziś jeszcze jadę z Wiktorią po buty a reszta już skompletowana...

                      Poza tym jakoś leci, Samek niestety kaszle i dostał kataru, mam nadzieję, żę nic z tego się nie rozwinie tym bardziej teraz przed weselem...
                      Do tego zalatwiamy ciągle rzeczy związane z jubileuszem naszej OSP, ale też już na szczęście na finiszu powoli jesteśmy...Powiem wam, że do połowy lipca nie mamy ani jednego wolnego wekendu, a do tego dochodzi jeszcze kilka imprez w tyg. m.in. kolejne wesele moje urodziny, ur przyjaciółki itp. masakra, czasem mam dość...

                      No to tyle po krótce co u nas teraz uciekam coś ogarnąć w domu...
                      Pa pa i miłego popołudnia :*




                      http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Madzia Gratulacje
                        Martusia Witaj Na Świecie.
                        Dziewczyny trzymajcie się i dużo zdrówka.
                        AGATKA 16.04.07r
                        Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                        W końcu w komplecie
                        Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Cześć Dziewczynki.

                          Pięknie dziękujemy za gratulacje i wszystkie miłe słowa Doczekałyśmy się!!!

                          Napiszę więcej jak dojdę do siebie i będę miała więcej czasu.

                          Edytka po powrocie do domu jest niespokojna, wczoraj prawie nic nie spała w ciągu dnia, może emocje (?), a wieczorem już nogi podkurczała i się prężyła. W akcji już była suszarka, cudny wynalazek

                          Jak zasnęła o 23.30, tak przespała całą noc z pobudką na mleko o 4.20 i 8. Teraz śpi, a ja trochę ogarniam. Darek zaczął przygotowywać strych pod remont, część rzeczy stoi w naszych dwóch pokojach i chodzimy i potykamy się o wszystko Jestem jeszcze trochę osłabiona i staram się odpoczywać, chociaż wczoraj to więcej wstawałam i dreptałam przy Marcie.

                          Trzymajcie kciuki, żeby mała przystosowała się do nowej sytuacji i spała spokojnie i rosła zdrowo!
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Napisane przez Skoczek Pokaż wiadomość
                            Edytka po powrocie do domu jest niespokojna, wczoraj prawie nic nie spała w ciągu dnia, może emocje (?), a wieczorem już nogi podkurczała i się prężyła. W akcji już była suszarka, cudny wynalazek

                            Jak zasnęła o 23.30, tak przespała całą noc z pobudką na mleko o 4.20 i 8. Teraz śpi, a ja trochę ogarniam.(...)
                            Madziu, super, że wszystko ok, ale chyba Marta, a nie Edytka ))



                            Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Nooo! Marta niespokojna!
                              Mylą mi się te moje dziopki i muszę się pilnować...dlatego szkoda, że to nie synuś, może byłoby łatwiej

                              Akurat mała zasnęła, Darek pojechał z teściem do jego siostry, Edzia w przedszkolu, a ja mam czas dla siebie, oglądam zaległe seriale, które Darek mi nagrał.

                              Od wczoraj u nas spokojniej. Mała jeszcze do południa pomarudziła, ale już jest chyba wszystko w porządku. Piję też herbatkę koperkową i mała lepiej się wypróżnia. Wczoraj tak wystrzeliła, że musiałam przebrać ją, siebie i podłogę dookoła łóżeczka umyć. Nie myślałam, że wkrótce takie właśnie rzeczy i sytuacje będą powodowały uśmiech na mojej twarzy.

                              Darek mnie zaskakuje!
                              Przyjechał po nas do szpitala, a w aucie czekała na mnie biała róża!!!
                              Do małej zagaduje, próbuje z nią rozmawiać (na moje szczęście nie śpiewa jej ), wszystko koło niej robi i nawet sam mówi, że teraz jest inaczej, łatwiej. Wtedy bał się ją wziąć na ręce, bał się, że zrobi jej krzywdę, że głowę źle trzyma, a teraz sam ręcę do niej wyciąga i dumnie z nią chodzi. Fajne to!
                              Poza tym pomaga mi, wyręcza, a ma ogrom obowiązków. Niby ma teraz dwa tygodnie wolnego, ale ciągle coś. Wozi Edytkę do przedszkola, na zakupy, załatwia sprawy w urzędach, no i jeszcze te przygotowania pod remont. Dom wygląda jak przed jakąś wyprowadzką , musimy wszystko ze strychu znieść i zrobić tam miejsce. Teściowa już marudzi, że już teraz dużo sprzątania jest, a co dopiero będzie jak będą kuć itd.
                              Darek teraz sam żartuje, że czemu tego wcześniej nie zbudowaliśmy?! Ale to cieszy, 2 czerwiec tuż tuż
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Magda bez róznicy czy chłopiec czy dziewczynka. My do Kacpra praiee przez pól roku ciagle mówiliśmy Blanka. I ciagle sie z tego smialismy ze to przeciez on i jeszcze inne imie ma. Ale tak jest i dużo osób myli sie Normalne

                                Jak urodizłas> naturalnie? przetrzymała cie ta twoja córa. Jak jaks ie ciesze ze moje szkraby nie dotrzymały terminu

                                Obecnie nadal siedzimy w domu bo Kacper teraz ma ospe tzn już kończy ale jednak uziemniona jestem. Dobrze ze troche ładnej pogody jest wiec wychodzimy na dwór. Przynajmniejs ie nie nudza

                                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X