Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Napisane przez buczek71 Pokaż wiadomość
    fajnie te śpiworki; my jednak przetestowaliśmy kombinezon na ewelce i sprawdził się także i Krzyń będzie w kombinezonie. Taką osłonkę na nóżki to ma moja spacerówka, takie dodatkowe zabezpieczenie żeby dzidziuś nie zmarzł.
    Moja spacerówka tez ma ale ona nie jest ocieplana

    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      cześć dziewczyny
      Ale dużo tu się u Was dzieje i fajnie przynajmniej macie wesoło. Ja dzisiaj jestem jakaś nie do życia już normalnie wytrzymać nie mogę w tych 4 ścianach, a tu pogoda do bani i non stop kropi deszcz, także spacerku dzisiaj też nie będzie . A tak bym się przeszła może by mi się humor poprawił i wogóle. Mała zasnęła, a ja zamiast dokończyć sprzątanie to siedzę przed kapem.

      aniasz8206 dziękuję za pamiętnik w sumie to jest nie dokończony, brakuje w nim jeszcze tyle ważnych rzeczy ale jakoś nie chce mi się na razie uzupełniać ale w końcu muszę bo to ma być pamiątka dla małej

      delf córcia śliczna i wygląda jak księżniczka w tej sukienusi

      Atusia życzę szybkiego pozbycia się tego wstrętnego bólu i szybkiego powrotu na forum

      Co do śpiworków to ja też się zastanawiałam chociaż mam ochronę na nogi dołączoną do spacerówki. Teraz jak się tak zimno zrobiło to kładę Weronice na nóżki ciepły kocyk i dopiero tą ochronkę i jest jej ciepło.
      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Ewisienka ja nawet na spacer nie mam ochoty. Brat wyciaga mnie do kina...
        Muszę w piątek iść do lekarza, bo to już przestaje być śmieszne. Pulsuje mi w głowie, raz mocniej raz słabiej. Może po ciązy dostałam migreny, a może moja miastenia mi o sobie przypomina...

        Ja narazie nie kupuje śpiworka. Mam osłonę na nóżki i dwa grube kocyki jakby. Specjalnie na zime kupiłam. Jeżeli to nie wystarczy to wtedy kupie śpiworek.

        Dziadki zabrały Misie na spacerek, a ja kończę porządki i zdrzemnę się chwile. Codziennie mnie głowa boli i męczy mnie to jak nie wiem. A nie chce brać tabletek.

        Szczęscie, że Misiula jest weselsza jak wszyscy są w domu. No i mężulo będzie w sobote

        Agis, a z Ciebie to laseczka, że hej

        No nic lece sobie odpocząć
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Atusia wracaj do nas jak najszybciej oby to było tylko jesienne przesilenie. Buźaki dla Misi.

          A ja spadam się szykować bo moja mamusia ma dzisiaj imieniny i jedziemy na kolację, kawkę i pyszne ciasto.
          AGATKA 16.04.07r
          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
          W końcu w komplecie
          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Ania to udanej imprezki imieninowej


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Napisane przez xXxAtusiAxXx Pokaż wiadomość
              . Może po ciązy dostałam migreny, a może moja miastenia mi o sobie przypomina...
              A co to jest ta miastenia?

              Ja nadal kiepsko sie czuje. Mąz mi kupił witaminkę wiec bede łykac i mam andziej ze pomoże choc troszke. Mąła już wykąpciana wiec zaraz do cyca i spac,

              Była niedawno u mnie psiapsióla i sobie wreszcie pogadałyśmy od serca!!!
              Opoien pozniej bo ide do małej ))

              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Skoczku to ja wysłałam Ci zaproszenie na nk.

                Atusia wracaj do zdrówka. Dzięki, ale to m wybrał dobre zdjęcia, z Ciebie też laseczka, że hej

                Aniasz udanej imprezki i smacznego ciacha

                Ja jeszcze nie kupiłam nawet kombinezonu, o śpiworku też myślałam, ale jeszcze nie wiem.
                Kajtuś 56 cm 3700 g

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Delff i buczku dużo zdrówka
                  Kajtuś 56 cm 3700 g

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    no Atusia teraz byle do soboty hm?! fajnie że w końcu odzyskasz na chwilkę M...no i sprzeczać się czasu nie będzie

                    Ania baw się dobrze i weź dla mnie ciuy ciasta..ostatno jem jak smok i chyba znów ciut przytyłam,znów brzuch mam wiekszy!masakra!

                    ja kupiłam kubusiowi śpiworek taki z misiem w środku, taki na prawdę cieplutki i już w nim śmigamy na spacery.Ja za swój dałam 90zł w sklepie firmowym fixoni i porównywałam te które tam mieli i z misiem i polarowe i wydaje misię że te misiowe są znacznie cieplejsze.Moja bratowa kupiła ten polarowy i zdaje się że jeszcze tej zimy zainwestuje w ten z misiem, bo Zuzia już marznie

                    Jeszcze się nie pochwaliłam że mój Kuba od wczoraj sylabizuje!zdaje się że wasze dzieciaczki już tę umiejętność pojęły szybciej, ale i my się doczekaliśmy!Czysta słodycz!Teraz nawet jak płacze to zdaje się "mówić".Powtarza coś w rodzaju baba, więc obie mamusie w niebo wzięte


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Agis a gdzie te Twoje fotki, że Atusia je widziała, a ja nie?

                      Ja jestem klapnięta, jak tylko mężek wrócił z pracy pojechaliśmy na miasto to wszystko załatwiać. System do drzwi już jest, płytę przywiozą nam jutro do południa i zacznie się wiercenie, kręcenie itp! Ale fajnie!
                      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        skoczek not o fajnie że niedługo bedziecie mieli drzwi. Koniecznie wrzuć fotki to może i ja się skuszę bo do salonu mam duże wejscie bez drzwi i może by ui nam się takie przesówne przydały.
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Agis już mam - znalazłam wiadomość od Ciebie! Zdjęcia superowe! Bajkowo wyglądałaś w dniu ślubu! I kociak też fajny - ADHD, fajnie się zowie ;p
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Ewisieńka, fotkę oczywiście wstawię - na dniach, jak drzwi będą stały na swoim miejscu. Fotek Ci u mnie dostatek, bo to chyba ja najczęściej wstawiam zdjęcia

                            A na Twoim wątku faktycznie bardzo cicho, tylko Ty i Słoneczko stukacie w klawiaturę. Smutne! Ja bym chyba zwariowała, gdyby dziewczyny nagle przestały cokolwiek skrobać. W ogóle, to ja co 5 minut odświeżam stronkę i zaglądam czy coś napisałyścia - taka mania!
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Delff w wielkim skrócie miastenia to męczliwość męśni...

                              Skoczek od tego forum można się uzależnic...
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                http://www.miesni.choroby.biz/Miastenia Coś o mojej miastenie. Nie napisali tutaj o tym, że miastenia powoduje też trudności w oddychaniu. Na szczęście u mnie kłopoty z oddychaniem pojawiły sie na krótko podczas operacji usunięcia grasicy i trwało jeszcze max 30 min po operacji. Nigdy nie zapomne tego uczucia jak jest się zaintubowanym...
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X