Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Cześć.

    Momo moje pranie też od wczoraj wisi na dworze i próbuje wyschnąć.

    A ja dzisiaj ranny ptaszek już zdążyłam kupić opony zimowe, prezent dla szwagierki, byłam i w sklepie i na poczcie i na banku, a resztę dnia spędzę w domciu na leniuchowaniu no chyba że zrobi się cieplej to wybiorę się na spacerek i obiadek muszę zrobić ale to dopiero na 17 i robię kotlety z kurczaka więc do tego mam jeszcze dużo czasu.

    Co do mieszkania to my mamy dom fakt mieszkamy z teściami ale dom jest już na nas zapisany, teściowie mają tak zwane dożywocie, czyli mogą sobie mieszkać do końca życia. No i mamy do zrobienia poddasze i raczej nie chcemy brać kredytu chyba jakoś inaczej uda się to zrobić, a na razie jest to jedna pusta przestrzeń bez jakichkolwiek ścian, elektryki, kanalizy zupełna pustka, ale może i lepiej bo urządzimy sobie po swojemu, szkoda tylko że jest tam spadzisty dach, bo zabiera sporo miejsca a podnieść niestety nie możemy.

    Buczku i Delff dużo zdrówka niech was te choróbska w końcu opuszczą.
    AGATKA 16.04.07r
    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
    W końcu w komplecie
    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Ja już przy kawce siedzę i drukuję, jakoś nawet śniadanie dzisiaj zjadłam, ale to chyba przez to poranne latanie, po mroźnym powietrzu.
      AGATKA 16.04.07r
      Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
      W końcu w komplecie
      Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Skoczku nie możliwe, że cię dzisiaj z kawką wyprzedziłam
        AGATKA 16.04.07r
        Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
        W końcu w komplecie
        Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Blanka własnie po deserku i siedzi ze naprzy kompe, jak mi sie dzisiaj nic nie chce. niby słonko u nas wychodzi ale jakastaka "lewa" jestem No napiłabym sie takiej kawusi i wdodatku z mleczkiem tylko mleczka nie moge
          Wczoraj znalazłam wszafie sukieneczke dla Blanki i ikazało se ze jest juzdobra wiec dzisiaj w niej paraduje

          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Zatem jestem już i czekam na tą kawkę od Momo.

            Dziewczyny, ale mi było dzisiaj ciężko wstać z łóżka. Edzia wczoraj zasnęła przed 22, ale jakoś za często budziła się na karmienie: najpierw o 0.00, potem 1.30, potem o 3, i jeszcze 4! Mniej więcej co półtorej godziny! Wcale mi się to nie podobało!!! Finalnie obudziła się o 7.55 a ja nie mogłam oka otworzyć. Na szczęście Mała jeszcze nie marudzi - obym nie zapeszyła.

            U nas pogoda trochę lepsza - jest nieco jaśniej niż dotychczas, wiatr nie wieje i na szczęście nie ma żadnych opadów. Na spacer na razie nie będziemy wychodziły, bo ja właśnie umyłam sobie włosy, a staram się chuchać i dmuchać, żebym i ja znowu się nie przeziębiła. Poza tym jak tylko Darek wróci z pracy jedziemy do miasta: do banku, do Leroy Merlin (kupujemy dzisiaj te części na drzwi przesuwne) i na jakieś zakupki, bo w lodówce tylko światło już zostało. A i jeszcze jest puszka ananasa, której nikt nie ma serca otworzyć

            Ja zaparzyłam sobie kawkę (Momo coś się dzisiaj nie kwapi), Edzia nakarmiona leżakuje w łóżeczku z nową książeczką. Dzisiaj ma do nas przyjść jakiś fachowiec zamontować nowy bojler i w końcu woda będzie "taka jak trza", a w połowie listopada mają zakładać kolektory słoneczne i ciepła woda będzie non stop - normalnie będę tu miała życie jak w Madrycie

            Delff i Buczek - dużo zdrówka - wracajcie szybko do formy!
            Delff jak tam nowa kamera - opanowana już? Ja tam jednak wolę aparat.
            Ania Ty to jesteś baba - już masz wszystko pozałatwiane, a mi ciężko wstać z łóżka przed 9! Kiedy muszę być na 9 w przychodni z małą na szczepienie, to pół dnia jestem nieprzytomna...Ale wcześniej taka nie byłam, zrobiłam się taka po ślubie, bo nie pracuję, a tak wcześniej szkoła, potem studia - wiecznie byłam rannym ptaszkiem i bardzo mi to odpowiadało! Oj starzeje się :P
            Delff wciskaj fotkę Blanki w sukienusi!!!
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Ania - czy to Ty wczoraj wysłałaś mi zaproszenie na NK?
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                http://www.mojeciuchy.pl/dane/478243..._KAPELUSZ.html

                Patrzcie jakie śliczne! Szkoda, że ja naszą Edytkę już ochrzciłam ;p Ale bym ją wystroiła!
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Skoczku ja niestety nie wysyłałam ci zaproszenia, jak już pisałam tylko się zalogowałam na NK i tak już zostało bo nie miałam jakoś weny i czasu, żeby założyć konto i w ogóle jakoś mnie nie ciągnęło na NK, ale to się może zmieni i uzupełnię wszystko.
                  AGATKA 16.04.07r
                  Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                  W końcu w komplecie
                  Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Skoczku a komplecik super, miałam dla Agatki bardzo podobną sukienkę tylko bez płaszczyka, bo latem miała chrzest.
                    AGATKA 16.04.07r
                    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                    W końcu w komplecie
                    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Skoczek i Ewisienka oglądałam wasze albumy są świetne i ewisience to już sporo stron przybyło przez ten niecały roczek, dzisiaj chyba też się wezmę za robienie albumu Adasiowi a potem Agacie to na pewno sporo czasu zajmie ale pamiątka super, może jakoś udało by się je wydrukować te alumy muszę popytać u mojego fotografa.
                      AGATKA 16.04.07r
                      Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                      W końcu w komplecie
                      Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Witam. Tata w pracy, mała drzemie a ja mam chwile dla siebie.
                        Aniasz8206 my też mieszkamy na poddaszu u teściów. Na tym poddaszu też nic nie było, tylko same stare rupiecie. Ale się zaparliśmy i sobie ładnie zrobiliśmy. Przede wszystkim to zrobiliśmy sobie osobne wejście, tzn. po drugiej stronie domu dobudowaliśmy klatkę schodową. Dachu też nie podnosiliśmy bo by wyszło za drogo, a jak pisałam nie braliśmy kredytu. Ale wyszło nam ładne mieszkanko - ok. 70 - 80 m2, 3 pokoje, kuchnia i łazienka. Więc jestem zadowolona .
                        ooo minęło 20 min a moja mała już się wyspała
                        Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                        http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                        http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Skoczku kamera super i zdjecia tez robi wiec mam dwie rzeczy w jednym ale i tak robie swoim aprataem bo sa lepzej jakości
                          Mama po pracy po Blanke ma przyjechać wiec będe mogła troche poodpoczywac i sie powygrzewac w łózeczku oby to coś dało.

                          Rany chciałabym ez taka pamiąteke miec po Blanceale nie mam czasu bo jak troche wolnego to albo pisze pracę albo siedze z m bonarzeka ze sie nie przytulam albo robie tysiąc innych rzeczy

                          Mała mi usnela wiec pomyłam podłogi botakie brudne ze hej, no może przesadzam ale na ciemnych panelach to strasznie brud wiac już na nastepny dzień

                          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Martaula u ma wychodzi trochę ponad 110 m. tylko, że my chcemy podnieść dach w miejscu salonu i wstawić tam dwa duże okna co sprawi, że zniknie nam spad i będzie więcej miejsca i światła bo reszta okien musi być dachowych bo innych nie da rady wstawić i wychodzi podobnie jak u ciebie salon chyba spory bo 7 długi i 6 szeroki, średnia sypialnia, kuchnia, łazienka, mała komórka i pokój dla dzieci, a jak ktoś przyjedzie to może spać w salonie albo na dole, bo tam mam 2 pokoje. A wejście będziemy mieli z korytarza z dołu i drugie wyjście na ogród ale zamontujemy tam drzwi balkonowe ale normalnie zakluczane więc może służyć też jako wejście zwykle. Plan mamy dokładnie przemyślany i szafy w zabudowie, żeby miejsca nie tracić. Oby jak najszybciej udało się to zrobić, to będę w niebo wzięta.
                            AGATKA 16.04.07r
                            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                            W końcu w komplecie
                            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              My u tesciów mamy tez 2 pokoje łazienkę i taki mały trzeci pokoik ale jest otwary na przedkokój. jak Blanka bedzie większa a jeszcze nie uda nam sie wybudwac to zrobimy jej tam kacik do spania. Kuchnie mamy wspólnaale tesiowie nie wracaja wczesniej niz o19 wiec cud miód i orzeszki a jezeli chodi oporzadek w kuchni to go tam nie ma i w dodatku to nie moja wida to moi tesciowie takie bałaganiarze są. Ale już sie przyzwyczaiłam wiec mnie to nie denerwuje. Samej mi sie nie chce codziennie srzątac.
                              Zobaczcie jak wygląda blat i to nie moja robota Podłoga tez super wygląda same plamy
                              Attached Files

                              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Skczus! ja nie kwapie? osz Ty....hihi w zamian poczestuje Twoja corcie deserkami

                                ja wlasnie wcinam sniadanko.mlody zasnal. jabluszka sie gotuja.
                                delff rzeczywiscie nie porzadek, ale wazne ze Wam to nie przeszkadza. u mnie wszedzie za to zabawki rozrzucone, czekam na krasnoludkow az jje pozbieraja do kosza. maciek ostatnio rzuca zabawkami i patrzy jak daleko leca..moj lobuz kochany

                                dzis ide z mama na szmateksy, jak cosik kupie to sie pochwale ale to dopiero o 17 sie wybieramy.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X