Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    ewela mala jest z listopada wiec ma troche ponad 2 latka
    olaska kurcze skad ja to znam u mnie jest to samo i wcale beznadziejna nie jestes masz prace m dziecko jakiej pewnie kontakty towarzystkie nie wiem czy wlasne m beznadziejna to ja siebie nazwac moge

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      KOCHANE MOJE!!!
      SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA TRZYMANIE SWOICH KCIUKÓW. KOLEJNY RAZ UDOWODNIŁYŚCIE, ŻE TO POMAGA! ZDAŁAM EGZAMIN NA PRAWO JAZDY JAAAAAAAA

      Piszę dopiero teraz, wróciłam przed 13, ale Edzia nie chciała się odkleić, potem otworzyłam szampana i wniosłam toast z dziadkami, teściami i mężem. Dopiero teraz schodzi ze mnie całe napięcie, głowa mnie boli z wrażenia.

      W testach miałam jeden błąd, na placu, którego się panicznie bałam, poszło super - miałam włączyć światła pozycyjne i gdzie się sprawdza poziom oleju. Na mieście strzeliłam gafę, ale trafiła mi się taka głupia sytuacja: w pewnym miejscu w Rybniku jest skrzyżowanie, na którym światło z zielonego bardzo szybko przełącza się na czerwono. I w skrócie: kiedy już ruszałam na zielony, zaraz miałam czerwone i tylko czekałam, aż egzaminator będzie chciał, żebym się przesiadła, ale nie! Dojechałam do ośrodka, po drodze miałam jeszcze zawracanie, gwałtowne zatrzymanie się i parkowanie. Na miejscu powiedział mi, że najgorsze było z tym skrzyżowaniem, ale nie wymagało to jego interwencji, bo sam przyznał, że była dziwna sytuacja i skwitował mnie wynikiem pozytywnym!

      A zrobiłam mężkowi zaskoczkę, bo kiedy do niego wracałam, do auta, to zrobiłam smutną minę i dałam mu kartkę z egzaminu, on się nie umiał doczytać, więc zaskoczyłam go, kiedy powiedziałam mu, że jednak zdałam. Mąż się śmiał, że powinnam na aktorstwo iść.
      A w domu bardzo mnie wzruszył - mocno mnie przytulił, a w oczach miał łzy. I to było dla mnie bardzo miłe zaskoczenie!

      Nawet nie mam czasu was poczytać, postaram się odp póżniej, a teraz idę odpocząć, bo głowa mi pęka!
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Sunny, ale slicznotka z Twojej Córci

        Elu, u mnie tez cisza... Ciekawa jestem jak Jej poszło

        Ewelka, u mnie już dobrze ze zdrówkiem. Mam jeszcze czasem napady suchego, lekkiego kaszlu i katar niewielki jeszcze jest, ale czuje sie dobrze, a te dolegliwości nie przeszkadzają mi jakoś szczególnie.
        Wracaj do zdrówka!!!!


        A ja od 8:30 rano biegałam aż do 11:30. A to lekarz z Małym, a to jeszcze inne sprawy na głowie i troche zeszło...
        Mały ogólnie zdrowy osłuchowo. Ale niestety w nosku zalega Mu dużo wydzieliny, co niestety utrudnia Mu oddychanie. W sumie całe dnie ma otwartą buźkę i śpi również z taką, dlatego nad ranem ma zawsze taki kaszel nieciekawy. Mamy Sinecod na kaszel i sól morską do noska. No i 50zł za to dałąm Masakra z tymi cenami!!! Poruszyłam temat brzuszka Tomusia, bo akurat byliśmy u naszego pediatry, który zna sytuację z listopada. Jak powiedziałam reakcje Tomusia na dany pokarm, to stwierdził, ze prawdopodobnie Mały ma alergie pokarmową, która tak się objawia. Dostaliśmy skierowanie do Alergologa. No i poszłam sie zapisać. W jednej przychodni powiedzieli mi, ze nie podpisali kontraktu z NFZ - no nieźle se nfz w kulki leci!!!! A w drugiej poradni zapisy najwcześniej na koniec lutego, my mamy wizyte 21.02... No cóż, pczekamy... Ważne, ze coś już powoli sie zacznie dziać w kierunku ustalenia przyczyny bólu u Tomusia.

        Uciekam, bo mi kupa śmierdzi a i pranie trzeba powiesic.
        Miłego dnia!



        Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Maaaaaaaadziaaaaaaaaaaa,
          BRAWOOOOO



          Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            madziu gratulacje :d zdolna kobietka z ciebie!!! Zazdroszczę!




            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Ewelka teraz kolej na Ciebie! Skoro ja przezwyciężyłam swój strach za kierownicą, to i Ty sobie poradzisz!
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                skoczku gratulujemy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  imagination kurcze jak alergia pokarmowa to wspolczuje ja sama jestem alergiczka wiem jakie to uciazliwe chociaz teraz juz mi przeszlo ale jako dziecko nie moglam jesc wielu rzeczy w tym czekolady i nie moglam miec zadnego zwierzaka bo bylam uczulona na siersc

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Sunny, ja tez jestem alergigiem, wiec pewne po mnie to Maly ma... Przekichane z tym jedzonkiem, a zwierzaka kiedys chcialabym Malemu zafundować... Cekawa jestem tej wizyty bardzo, choć i napawa mnie strachem...

                    A to ja z bratem w wieku ok.8 lat (brat ok.11,ja byłam jeszcze przed Komunią):
                    Attached Files



                    Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Madziu odważyłabym się może i owszem,ale w Polsce a nie tutaj! A jak już to musiałabym zjechać do Polski na dłuższy czas, a tak się za bardzo nie da?! bo ja z małym w Polsce a m we Francji? nie bardzo... no ale może kiedyś się uda bardzo bym tego chciała




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        jak dla mnie zupelnie inna osoba

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          ewelka a wy dlugo w tej francji juz jestescie?? i dlugo zamierzacie zostac?

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            słoneczko mój mąż we Francji jest już prawie 14 lat, ja jestem od 3 lat, mąż jak się poznaliśmy obiecał mi że kiedyś mnie tu zabierze i słowa dotrzymał do kiedy tu zostaniemy? nie wiem, póki co chcemy się wybudować "za swoje" więc to jest nasz taki główny cel.ziemie już kupiliśmy,jeszcze tylko bo\udowa,chcemy wszystko bez kredytu zrobić, na pewno szybko do Polski nie wrócimy bo nie ma do czego! Nie wiem czy potrafili byśmy żyć za 1000 czy 2000 myślę że z czasem jeszcze drugie dziecko przyjdzie tu na świat




                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Kuba jeszcze spi dał mamie solidnie odpocząć i się pobyczyć pewnie lada moment wstanie mój śpioch

                              Słoneczko masz namiary na nk ?




                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Hejka

                                Przede wszystkim MadziuGRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

                                Olu niestety mój M też należy do tego typu facetów.

                                Paula super że dostałaś skierowanie na badania. Może w końcu coś się wyjaśni.

                                A ja wczoraj znów się przestraszyłam. Mała obudziła się z gorączką 38,3 i z brzydką luźną kupką. Aż cała zaczęłam się trząść, że znów coś. Dostała syropek i na szczęście dziś jak ręką odjął. Podejrzewam, że była to reakcja na tą chemię którą Zuza dostaje co sobotę.

                                Dziś próbowałam, przed M. pracą złapać Zuzki siuski żeby zabrał do badania ale niestety nie udało się. Mam nadzieję, że jutrzejsza próba się powiedzie bo w środę do Poznania muszę jechać z aktualnym wynikiem.

                                U nas dziś za oknem śliczne słoneczko - aż chce się żyć
                                Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                                http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                                http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X