Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    czesc kochane

    ja juz w pracy od prawie godziny. Z racji tego ze wczoraj zapowiadali ciagle opady sniegu wyszlismy z domu juz o 6 a tam tyle sniegu ze M po saperke musial isc zebysmy z parkingu odjechali RRR no w kazdym razie dzis bylismy niezle zorganizowanym zespolem rano. Ja zrobilam tam jest. A ja teraz sniadania dla dzieciakow M nakarmil Krzysia pozniej ja umylam im zeby, buzie i po ubieralismy kazde jedno dziecko. Przy samochodzie tez nam sprawnie poszlo. No jednak cos z tego mojego M jeszcze bedzie a zapomnialam Wam napisac ze M wczoraj przyniosl z pracy dwa wielkie pudla ze slodyczami na mikolaja dla dzieciakow ze swojej pracy. Normalnie full wypas tyle tych slodyczy a ja teraz z racji postu bez slodyczy no ale nie zmarnuja sie tylko jak po swietach sie na nie rzuce to chyba nic dobrego z tego nie wyniknie.
    Elu no to masz juz "labe" . A powiedz mi jeszcze troche o tym Waszym OSP to jest jako normalna praca, w sensie czy to liczy sie do lat emerytalnych, no i czy za to masz normalne wynagrodzenie, czy to jest czysto charytatywnie?? no i czy np myslisz o tym zeby startowac do SP?? a swoja droga super ze zajmujac sie maluchem domem, gospodarstwem masz jeszcze czas na robienie tego co interesuje sie.

    Madziu i jak Wasz nocka mam nadzieje ze bylo wszystko ok. Ja trzymalam kciuki no a lokum bardzo fajne, my jak bylismy w Wisle na poczatku naszego malzenstwa to mieszkalismy w bardzo fajnym miejscu tylko nie w centrum, a jakos 1,5 km. Wiem ze byl to pensjonat, w nazwie mial dwa imiona kobiece. Postanowilismy ze jak bedziemy miec dzieci to tam pojedziemy, bo byl tez przystosowany do nich no i mial dostep do kuchni.

    Olu mowisz ze wspolne wyjscie do kina, no bardzo fajna sprawa, tylko myslalam ze M na mecz sie wybiera?? ja jak juz skonczymy te zakupy do nowego lokum to ma zamiar wyciagnac m na takie wyjscie, kino, kolacja czy cokolwiek innego. No i mnie tez zaitrygowal ten pomysl z giftami, moze cos wiecej na ten temat??

    No nic ja musze sie niestety zabrac za swoja prace, bo ma na biurku gore spraw. A co do zdjec to w koncu sciagne je z aparatu i postaram sie wrzucic.
    Milego dnia !!!


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      dzień dobry kobietki jak tam nocki???

      nasza z kilkoma pobudkami, ale jednak się wyspałam....

      Buczku miałaś kilka pytań...a więc niestety nasza praca w OSP nie liczy się do lat emerytalnych i jak sama nazwa OSP wskazuje jesteśmy ochotnikami i robimy to społecznie....choc powinniśmy za każdy wyjazd do akcji i ćwiczenia mieć wypłacany tzw. ekwiwalent (1/175średniej krajowej wypłaty na godzinę) ale u mnie w gminie zrzeklismy sie tej wypłaty na rzecz Urzędu Gminy a oni w zamian muszą zaopatrywać nas w nowy sprzęt (choć z tym to różnie bywa) ... do PSP nie mam zamiaru nigdy próbować po1 było by ciężko zrobić kurs ratownictwa technicznego chodzi mi teraz o wagę tego sprzętu, a po 2 u nas nie przyjmują kobiet ( i jeszcze twierdzą że ich nie dyskryminują ) a tak na poważnie to bałabym się czy bym podołała temu wszystkiemu...nie ma u nas w OSP czegoś takiego jak dyżury po prostu jak włączy się syrena to wszyscy którzy mają co najmniej kurs podstawowy dostają sms-a z treścią ALARM KP PSP i wtedy 6 osób które jako pierwsze przybiegną do remizy jadą do akcji...chyba że dowódca sekcji (bądź naczelnik) zażąda inaczej....
      niestety na dzień dzisiejszy mamy tylko samochód lekki czyli wliczają nas do tych mniejszych jednostek, ale może już wkrótce doczekamy się średniego już o to walczymy...
      mam nadzieję że cię nie zanudziłam ale starałam się napisać ci to krótko...
      a co do m. to widze u ciebie poprawę oby tak dalej...choć zauważyła że i mój m. ostatnio się poprawił dziś nawet wstał w nocy do Samka choć nigdy tego nie robi....
      a ja wiem nawet chyba czemu Madziu ty pewnie jeszcze pamiętasz pisałam ci o odrobinie zazdrości mojego m.???? he he niech troszkę się stara długo go nie będę męczyć...

      uciekam robić śniadanko....pa




      http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        dzień dobry wszystkim!

        Buczku masz rascję m miał jechać do poznania ale nie wyszło (ku mojej uciesze, bo droga do poznania to koszmar a przy tej pogodzie to wogóle!) bo kumpel ktory załatwiał bilety coś krecił i krecił.Że niby bilety szły kurierem i wróciły do nadawcy bo utknęły gdzieś tam...i takie bzdury opowiadał! Moj m z bratem wściekli na maxa bo się nastawili, ale ja się cieszę ,że tak wyszło.poszliśmy do kina a ja nie musiałam się zamartwiać!

        A co do "szkodliwego" , to jak któryś m mocno popije czy nawet wyda sporo kasy na picie ze znajomymi (bo ma "gest" przy kumplach), czy nabroi czymś innym ... to taka "biedna żonka" następnego dnia w ramach skruchy wyciąga od m kaskę na jakieś zabiegi, buciki czy inne babskie przyjemności
        Ja się z tego śmieję bo to raczej ja jestem z tych trzymających kasę w ryzach, a że ostatnio też jakos mniej tej kasy to oboje staramy się nie szaleć.
        Do tego fajne to i nie fajne, bo facet może przestać się przejmować na zasadzie "kupię jej coś tam to jej przejdzie" .Ja to wolę realną skruchę ! ... choć czasem ani skruchy ani szkodliwego

        Madziu jak nocka?

        Elu , to kawał zaparcia i chęci trzeba mieć, żeby tak bez wypłaty pracować ,zwłaszcza że często piszesz że idziesz coś robić w straży. A planujesz jakąś pracę zarobkowa? cofam cofam! przecież już od stycznia rozpoczynacie działania na rzecz rodzeństwa Samka prawda?


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Cześć Dziewczyneczki!

          U nas na szczęście nocka spokojna, poza tą jedną wczesną pobudką o 20, tak cała noc przespana ciurkiem. Edytka nawet przy naszych budzikach się nie obudziła, więc spała twardo.
          Mała wygląda dużo lepiej - już samo to, że oczy nie są szkliste dużo mi mówi. Od rana fika, skacze, śpiewa. Nawet pozwoliła sobie zapiąć w końcu kucyka, bo co jej włosy spinam, tak zaraz ściąga spinki. Ostatnio obcięłam jej grzywkę u fryzjera, ale włoski zapuszczamy, a że się kręcą, to każdy włos w inną stronę i mała wiecznie chodzi taka potargana. A teraz zapięłam jej kucyka na czubku, z boku spięłam i wygląda ślicznie - wstawiam zdjęcia.

          Dzięki dziewczyny za życzenia dobrej nocki, jak Wy coś pożyczycie, tak od razu działa, u Eli też to działa, skoro wraca z egzaminów z takimi dobrymi stopniami. Właśnie, jeśli możecie, to pomóżcie trzymać ze mną kciuki, bo moja siostra chyba podpisze umowę o pracę.
          Mówisz kochana, że m. wstał w nocy do Samka? Mojemu nigdy się to nie zdarzyło, chyba, że podczas urlopu. Ale zawsze jest spanikowany jak mała się przebudzi i pyta się mnie co powinien zrobić.
          A jeśli chodzi o Twojego Rafała, to chyba faktycznie taka mała zazdrość podziałała.

          Jaką macie pogodę? Bo dzisiaj u mnie znowu nasypane, ale słonecznie, aż chciałoby się wyjść na spacer, ale skoro mała miała jeszcze na wieczór temperaturę, to sobie jeszcze odpuścimy.
          Attached Files
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Olu racja średnio trzy razy w tygodniu je3stem w straży a to tzraba pozamiatać posprzątać umyć okna odśnieżyć w zime itd. robię to bo lubię a nieść pomoc innym to coś pięknego...a co do racy zarobkowej to masz rację na razie daję sobie spokój bo chcemy postarać się o rodzeństwo dla Samusia, na razie ni muszę się martwić bo jestem ubezpieczona, i opłacam sobie składkę niestety tylko w KRUS-ie ale przynajmniej liczą mi się lata do emerytury...z tym ubezpieczeniem to też tak troszkę dlatego, że mieszkamy w gospodarstwie rolnym i taki też płacimy podatek i jeśli kiedyś moi teście bedą chcieli nam to przepisać wtedy któryś z nas musi mieć albo 5lat ubezpieczenia KRUS albo szkoła rolnicza....jako że szkoły takiej nie mamy więc ubezpieczyłam się w KRUS-ie i korzystamy żeby w ciągu tych 5lat odchować dziciaczki (o ile Bóg da nam kolejne) ...i tak to u nas mniej więcej wygląda...

            a reszta kobietek gdzie się podziewa???
            przecież już przed 11...




            http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Madziu super że nocka przespana....no widzisz jednak troszkę zazdrości faktycznie działa na plus tylko wszędzie muszą być granice, ale myślę że w głębi mój mężulek wiem, że nie musi się obawiać...
              my nie wiem jak rozwiążemy problem spaceru, bo niby Samek ma katar, ale w sumie nic innego mu nie dolega więc pewnie się przejdziemy przewietrzyć...




              http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Nie, żebym się chwaliła, ale dzisiaj mam złote dziecko. Od rana ogląda bajki na mini mini, teraz siedzi na podłodze i maluje, a ja grzebię na Allegro.
                Zamówiłam mojemu Darkowi breloczek do kluczy, który będzie mu przypominał o jego priorytetach http://allegro.pl/item1329004663.html Breloczek będzie z dwoma zdjęciami, jedno nasze ze ślubu, a na drugim będzie Edytka. Pokażę Wam, jak to będzie wyglądało, jak dotrze do mnie.
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Cześ babeczki.
                  Ja dopiero teraz, gotowałam obiad, sprzątałam, Adasio już też śpi więc mam czas dla siebie.
                  Za chwilę pewnie m. będzie już z pracy bo mieli o 10 skończyć bo tak sypie i wieje u nas, że świata nie widać, poważnie mam płot 50 m. od okna i go ledwo widzę a okularów nie zapomniałam założyć istna zawierucha.

                  Buczku i Olu wy kochane przesadzacie musicie wsiąść poprawkę na to, że ja nie chodzę do pracy tak jak wy to robicie, fakt dużo pomagam rodzicom chociażby w tym, że wszędzie z nimi jeżdżę bo niestety tato nie ma prawo jazdy a do autobusu mają spory kawał i nie pozwoliła bym na to by mi na przystankach np. zimą marźli, a pomimo tego i tak wszystkiego czasem nie zdążę porobić albo mi się po prostu nie chce i już jak to Momo powiedziała sprzątanie nie zając, nie ucieknie.
                  Buczku cieszę się, że mogłam Ci sprawić choć odrobinę przyjemności i to co napisałam to wszystko prawda tak cię spostrzegam właśnie.

                  Madziu fajnie, że nocka tak ładnie przespana pomimo tej pobudki o 20, która Cię tak bardzo wystraszyła.

                  Zapomniałam wam powiedzieć, że w końcu wyszła nam czwarta 3 i takim sposobem mamy już 16 ząbków.

                  Lecę pa
                  AGATKA 16.04.07r
                  Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                  W końcu w komplecie
                  Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Hello Babeczki

                    Madziu, super, ze nocka przespana, oby tak już zostało. Mała jest przesliczne w tej fryzurce A i prezent dla M, extra! Gdyby T nosil klucze, to na pewno bym sie skusila na taki prezent, bajeczny!!!!

                    U nas, nie chwalac się, też ładna nocka. Mały jakoś przed 1 zbudził popłakiwaniem, ale dalam Mu mleczka odrobine, bo chyba zaschło Mu w buźce, wypił pare łyczków, ułożył się na podusi i spał do rana. Jak zajrzałam po 7 do Niego, to skakał już po łóżku

                    Ja od rana mam @, ale nie czuję się najgorzej. Kilka dni temu było tragicznie w porównaniu z dzisiejszym dniem. Bolą mnie tylko mięśnie rąk od dzwigania i pchania wózka, no i wczorajszych wojarzy z Tomusiem. Ale przejdzie

                    Humorek mam super, bo wlasnie odebralam paczke od przyjaciolki, w ktorej dostalam mase extra ubranek dla Malego. M.in. kombinezon (na 98), ktory bedzie ciut przy duzy, ale chyba bede go juz Malemu klasc, bo w tej kurteczce to Mu juz nie wygodnie jak jest grubiej ubrany. Tak więc jestem bardzo zadowolona, bo znow dużo pieniążkow w kieszeni

                    A to moje irokeziątko
                    Attached Files
                    Last edited by imagination; 02-12-2010, 14:29.



                    Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Madziu to świetnie,że na prostą wyszliście.Mała wygląda cudnie z tym kucysiem!

                      A gdzie nasza organizatorka mikołajek?Agatko gdzie jesteś????!!

                      Paula, widzę,że znów dokarmiasz małego nocą.Powiedz mi po co? nie lepiej dać mu łyka herbatki, tak żeby wiedział ,że nocą się nie je?
                      A tak poza tym to barzo cieszy jak piszesz że mały już tak ładnie śpoi!U nas też o niebo lepiej niż kiedyś (tfu tfu)
                      No i fajną masz koleżankę, że taki prezencik wam zrobiła.

                      U nas pogoda -8 st ale teraz nie pada i jest dość przyjemnie, ale wczoraj wieczorem z pracy wracałam godzinę!czyli 2x dłużej niż zwykle!fuj!

                      dziś miałam też nieprzyjemną rozmowe z naszą kosmetyczka, bo na kamerach zobaczyłam że z gabinetu wynosi 2 żele do paznokci...ależ we mnie się gotowało!Boziu jak ja nie cierpię takich sytuacji!!! jak przyszła do pracy to wezwałam ją do siebie na pogawędkę i twierdzi,że były puste a ona wzięła sobie tylko opakowania, ale niesmak pozostał.Nikomu nie można już ufać na 100 %?teraz już 2-gą godzinę sprząta swój gabinet, bo tak się wpieniłam ,że kazałam wszystko wypucować na błysk!eh...

                      Madziu a nasze trzymanie kciuków pomaga, bo robimy to szczerze teraz trzymamy kciuki za siorkę.Daj znać czy dostała tę fuche!

                      buźki


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        kochane czy u was też forumowa godzina jest inna niż w realu? mi teraz pokazuje że wpis zrobiłam o 16:34 a jest na moim zegarku 14:38! czyli jakieś 2 godziny różnicy! czyżby admin przy zmianie czasu przestawił zegarek nie w tę stronę co trzeba, czy to tylko ja tak mam?


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Olu u mnie jest napisane, że zostawiłaś posta o 14.36, więc chyba w porządku? Może Tobie komputer nie przestawił się na czas zimowy?
                          Co do pracy siostry to jeszcze nic nie wiem, czekam jakiegoś smka.
                          A Twoja siostra ma się już dobrze? Pisałaś kiedyś, ze zasłabła?
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Madziu a ja zapomniałam Ci dopisać, że fajny ten breloczek i podobnie jak u Pauli, gdyby m. nosił klucze to bym mu taki kupiła, ale może siostrze bym taki dała z moimi dzieciaczkami i jej córciami, jej to na pewno by się przydał.

                            A kucyk Edzi fajniutki, ja już zapomniałam kiedy Agatka miała takie kucyki.

                            Madziu a twoja Edzia chyba podobnie jak Tomcio podjada nockami, czy ją już to minęło.
                            AGATKA 16.04.07r
                            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                            W końcu w komplecie
                            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Olu, nie karmie Malego w nocy. To byl wyjatek, bo nie jadl nic na wieczor, wiec zrobilam Mu mleko, by mnie z glodu za chwile nie zbudzil. Wypil doslownie ze 30ml i do rana pieknie spal.
                              Zabki Mu dokuczaja, a tak to pewnie bylyby juz calkiem przespane noce Daje Mu Viburcol i skutkuje wspaniale
                              A godzine mam w porzadku.



                              Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Aniaszku podawałam jej mleko teraz przy tej gorączce, bo w ciągu dnia nie miała apetytu i nic nie chciała jeść. My mamy się o tyle dobrze, że nocki nam mała przesypia w całości, więc już mleka nie podajemy, ewentualnie wodę.
                                A jak teraz czeszesz Agatkę, że piszesz, że już nie nosi kucyków?
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X