Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Ola nie przejmuj sie ja okres pierwszy raz dostała 2 miesiące poporodzie ai do teraz cisza lekarz mowił ze moga sie pojawiac raz na kilka miesięcy wec spoko lepeij niz raz na mieiąc :0

    Musze chyba na allegro poszukac jakiegos spiworka do wózka
    Możecie jakies polecic?

    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Witajcie niezgaladłam tu treoszke bo ciagle gdzies cos sie dzieje

      Tymus musi być rehabilitowany ma niedorozwinięty układ nerwowy np ma ciągle zaciśnięte paluszki głowa mu leci do tylu jak się go podnosi z pozycji lezącej sam nie usiądzie bo upada i nie umie sobie poradzić w pewnych sytuacjach na brzuszku dostała 2 ćwiczenia rożne powtarzane po 10razy bardzo ciężko jest mi się dostać do ośrodka rehabilitacji nawet prywatnieszok normalnie teraz jedziemy z nim do innego miasta ze względu na te wodniaki na główce a w miesiacu listopadzie to ciagle biegam gdzies po lekarzachz małym jezcze w piatek jak byłam na miescie to wjechała mi w wózek rozpedzopna stara baba i popsułai odjechała malpa i teraz musze kupic nowy tzn teraz to juz kupie jakas spacerówkeech...

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Delff mowilam ze ten film jest dtraszny. Wozka to ja juz nie puszcze.
        My sie szykujemy na rehabilitacje.
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          My się już meldujemy!

          Akurat skończyłam śniadanko. Edytka leży z gołą pupą na macie. Ostatnio z Darkiem zaobserwowaliśmy, że Edzia, kiedy leży na podłodze potrafi się obrócić na brzuchu o 360 stopni. Najpierw jest obrócona twarzą w prawo, a po chwili jest już po lewej stronie. O, właśnie znowu się obróciła!

          A ja muszę się jeszcze pochwalić - jestem już ubrana, umyta, włosy świeżutkie, a na twarzy - krem! Bo ostatnio przy takiej pogodzie ciężko było mi sięgnąć nawet po grzebień. Jak to pogoda potrafi wpłynąć na samopoczucie człowieka?!

          U mnie więc dzisiaj bardzo dobrze. Może to też temu, że znowu miałam fajny wieczór z m. Tylko Edzia nam przeszkodziła!

          Teraz mała ogląda ulicę Sezamkową na Mini Mini i się chichra!
          Zjem jeszcze jogurt i jabłko i zrobię sobie kawkę. Kto mi potowarzyszy?

          Popołudniu jedziemy na kolejne urodziny - tym razem urodziny szwagierki i jej córki. Jak mi się nie chce tam jechać! Taka kiepska atmosfera u nich panuje
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Skoczek ja z chęcią Ci potowarzyszę bo właśnie woda na kawkę mi się zagotowała
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Skoczku wiem o czym mówisz piszac ze nie che ci sie iscnoniestety trzeba.
              ja tylko krem nałożylam i musze sobie brwi powyrywac wiec aak blanka bedzie sie bawic to połoze ssie obok i przynajmniej bede blisko,
              A kawusie wyp[ije pozniej bo pewnei do rodziców pojde. Cos sie u nas przejaśnia wic na spacer sie wybiore

              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Skoczuś ja poproszę kawusie
                Sama nie mam czasu zrobić. Za 15 min wychodzimy
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Ja mam Wam wszystkim zrobić, a kto mi zrobi? Edzi włączyło się 45-minutowe marudzenie i nie miałam nawet kiedy jogurtu dokonczyć...Kawa będzie trochę poźniej.

                  Ewisienka - co Cię do nas sprowadza? Weroniczka jest urocza! Pamiętnik superowy, sama pochwalę się naszym: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...donka5;page:-1
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Wstawiam fotki z urodzin Daryjusza





                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Skoczek a zaglądam czasami do Was jak u nas na forum Mamy z Listopada 2008 nic się nie dzieję mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe że od czasu się wtrącam z moimi mądrościami
                      Zaraz obejrzę Wasz pamiętnik.
                      Hihi ostanie zdjęcie jest superowe
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Napisane przez ewisienka Pokaż wiadomość
                        Skoczek a zaglądam czasami do Was jak u nas na forum Mamy z Listopada 2008 nic się nie dzieję mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe że od czasu się wtrącam z moimi mądrościami
                        Zaraz obejrzę Wasz pamiętnik.
                        Hihi ostanie zdjęcie jest superowe
                        No co ty. Dobrzezesie wtracasz przynajmniej moznawiecej czytac i ie dowiedziec

                        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          jak to sie nic ewisienka nie dzieje a ja to co




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Hihi dzięki. Fajne te Wasze maleństwa . Kurcze ja już nie pamiętam niektórych rzeczy typu jak to było jak mała jeszcze nie siedziała czy jak podnosiła głowę, jakoś mi to wszystko tak zleciało. Za kilka dni mała będzie miała roczek i wchodzi wszędzie gdzie tylko się. Normalnie czasami to już siły nie mam, ale co tam takie są uroki macierzyństwa.
                            Jak piszecie o tym, ze nie macie czasu na to żeby krem nałożyć na twarz czy zrobić maseczkę to normalnie jakbym siebie widziała. Siedzę z mała w domku, nie pracuję i w sumie czasami to nie chce mi się nawet nóg ogolić a co dopiero mówić o jakiś ćwiczeniach na sylwetkę. Ale powiedziałam sobie ze teraz wezmę się za siebie bo przecież jak mama jest szczęśliwa i zadowolona to i dziecko jest takie
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Sloneczko hihi kochana tylko Ty mi zostajesz u nas na forum bo reszta zajęta swoimi sprawami
                              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                dziendoberek

                                u nas w koncu nie pada, i jak maciek wstanie to idziemy na spacerek z kolezanka ktora urodzila we wrzesniu br.

                                Atusia film przerazajacy.

                                Skoczek super Edzia, super mama a jezyczek przebija wszystko,hihi

                                Ewisienka, spotkam sie tylko z mama i pogadam o tym fotelu, mam nadzieje, ze nie zapomne, bo ostatnio z pamiecia krucho.

                                w koncu pranie moglam powiesic na balkon, bo tak to kislo sie w lazience, a naprodukowalam az 3 sznurki wiec bedziee co robic jak wyschnie.
                                zostalo mi jeszcze odkurzanie, ale nie chce jak narzie budzic brzdaca. wiec jak sie obudzi znow bedzie patrzyl jak mama robi szuszu

                                ide jakas tapetke nalozyc na twarzyczke, bo o 13 jestesmy umowieni na spacerkowanie, no i moze odwiedze tez kilka sklepow, jakis szmateksow, bo ja tak samo jak Ty Skoczek uwielbiam szperac a u nas jest taki, ze sa ciuchy jeszcze z metkami, ale to trzeba trafic na dostawe, iraczej z mlodym nie da sie wjechac wozkiem, bo pelno bab sie kreci i narzekaja, ze wozkek zajmuje miejsce, a niuniek tak lubi sklepy, bo jest kolorowo i wtedy siedzi we wozku jak zahipnotyzowany wpatrujac sie w polki

                                milego dnia kochane


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X